Skocz do zawartości

Cyfra + i Intrenet...


Colin2000
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Johan1 Cyfra wprowadzając do swojej oferty internet nie będzie na niego wydawała pieniędzy tylko zarabiała bo tak to się wszystko kręci. Pisząc że rozwijanie swojej oferty i poszerzenie jej o neta to wyrzucanie pieniędzy w błoto... żartujesz tak... :D rozumiem że mamy kwiecień ale prima aprilis już minął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Johan1 Cyfra wprowadzając do swojej oferty internet nie będzie na niego wydawała pieniędzy tylko zarabiała bo tak to się wszystko kręci. Pisząc że rozwijanie swojej oferty i poszerzenie jej o neta to wyrzucanie pieniędzy w błoto... żartujesz tak... :D rozumiem że mamy kwiecień ale prima aprilis już minął.

 

Żeby cokolwiek zarobić, trzeba najpierw bardzo dużo zainwestować, to po pierwsze.

 

Po drugie trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie, czy chce się być najlepszym dostawcą telewizyjnej oferty, czy przeciętnym groszorobem, goniącym za wszelką cenę za złotym cielcem?

 

Nawet w biznesie są sprawy istotniejsze, niż zysk za wszelką cenę.

 

Lepiej więc zostawić internet firmom, które nie mają wiele do stracenia, ot choćby takim jak CP, którym to już niewiele może zaszkodzić, więc chwytają się wszystkiego by zadowolić swój, mało wybredny kawałek rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to cyfrowy Polsat zyskuje a nie traci więc może najpierw się zastanów a później pisz.

 

Poza tym żeby się rozwijać trzeba inwestować a internet jest bardzo dobrym posunięciem ponieważ pieniądze zarobione na internecie można inwestować w jeszcze więcej swoich produktów.

Gdyby wszyscy myśleli tak jak Ty to pewnie do dzisiaj mieli byśmy tylko TVP1 i TVP2 :lol2: a świat idzie do przodu czy Ci się to podoba czy nie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Kol. Majzel, to że mnie nie rozumiesz, jakoś mnie nie dziwi i nie pytaj dlaczego, bo to jak widać wyższa szkoła jazdy.

 

Niemniej, gdybyś uważniej czytał teksty, na które usiłujesz odpowiadać, to znalazłbyś już w nich wszystkie odpowiedzi i nie trzeba by było przeciągać tej niepotrzebnej dyskusji.

 

Owszem CP zarabia, ale CP, to telewizja dla mas i nie zdziwiłbym się w tej sytuacji, gdyby CYFRA+ chciała być inaczej postrzegana, nawet kosztem Twojego niezadowolenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra rzeczywiście jest inaczej postrzegana ale w ostatnim czasie jak to Ty określasz ofert telewizji dla elit i dla mas wyrównują się nie ma już takich różnic jak kiedyś nio ale ja osobiście nie dzielił bym tak tych tv bo każdy wybiera to co lubi i na co go stać.

Z tego co widzę to jedynie Ty kolego jesteś tu niezadowolony że cyfra ma zamiar wprowadzić internet do swojej oferty :D Ja jestem zadowolony zwłaszcza [po takich wypowiedziach

 

Jest szansa, że Cyfra+ jeszcze w tym roku zaoferuje usługi dostępu do Internetu w pakiecie z telewizją. Szef Canal+ na łamach Gazety Wyborczej zdradził, że w tej sprawie prowadzone są rozmowy z potencjalnymi partnerami

No ale czytanie ze zrozumieniem to dla niektórych wyższa szkoła jazdy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też będę niezadowolony z wprowadzenia internetu do Cyfry jeśli zostanie on wprowadzony bezmyślnie, na szybkiego i kosztem oferty telewizyjnej. Nie chcę za wszelką cenę mieć "wszystkiego w jednym" Wolę jakość i rozwijanie tego co się potrafi. A jakie Cyfra ma doświadczenie w sektorze internetu? Ja nie słyszałem o jakimś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto powi9edział że internet zostanie wprowadzony bezmyślnie lub kosztem oferty telewizyjnej. Korzystam z oferty Cyfry już długi i myślę że gdy będzie wprowadzała internet to będzie robiła to tak samo dobrze jak teraz radzi sobie z oferta telewizyjną. Po co gdybać i przypuszczać że na pewno będzie źle?

Nio ale najwyraźniej Polacy tak mają :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie Cyfra ma doświadczenie w sektorze internetu? Ja nie słyszałem o jakimś?

Przecież cyfra sama nie będzie fizycznie dostawcą internetu. Podejmie współpracę z jedną z kilku liczących się graczy na rynku w sferze dostarczania internetu. Raczej będzie to sposobność do dodatkowego zarobienia pieniążków, aniżeli do dopłacania do interesu. Tak więc mam nadzieję, ze na tym nie straci oferta filmowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie internet to mam nadzieję, że od kogoś kto ma tą usługę mocno rozwiniętą. Pisałem w kontekście "Wszystkiego w jednym". :wink:

zapewne zmieniłoby się oprogramowanie w dekoderach od Cyfry. A jeśli chodzi o oprogramowanie to... wiele mało pochlebnych rzeczy co do jakości już tu napisano. Ale... niewątpliwie dobrze wprowadzony (sprawnie technicznie) uatrakcyjni ofertę... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że internet powinien być wprowadzony, jeśli podejmą współpracę z firmą zewnętrzną, to koszty prawie żadne.

Co do rozwoju w telewizji, to jakoś ja tego nie widzę oferta prawie się nie zmienia (nowe pakiety to nie oferta), sprzęt zamiast coraz lepszy to coraz gorszy, więc gdzie tu rozwój??

Jak nie robią nic z telewizją, to może chociaż dadzą klientom możliwość płacenia za net i tv jednym rachunkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko powiedz kto to kupi 154+ przynajmniej 70 i myslisz że ktoś wyda tyle kasy na marnej jakości internet bo inaczej nie może być ... i powiedz z jaką niby firmą zewnętrzną mogliby nawiązać współpracę bo internet przez satkę odpada poprostu za drogi jedynie budowa własnej sieci może być w jakimś tam stopniu opłacalna..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę :shock: to większość pragnących internetu w Cyfrze+ publikuje na tym forum drogą pocztową chyba :wink:

Przecież każdy ma już dostęp do Internetu taki na jaki go stać. Łudzenie się, że Cyfra+ wprowadzi internet tańszy niż gdzie indziej jest bez sensu. :D

Chyba, że chcecie mieć kolejny pretekst do rozwiązywania umów z Cyfrą z powodu słabego transferu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem C+ zwiąże się z Deutsche Telekom. Sam Rakowski (prezes PTC) na pytanie czy jest możliwość fuzji nie wykluczył takiej możliwości a wiadomo, że w 2012 powiększą pakiet o usługi tv. Dodając do tego współpracę N z grupą TP i palny Plusa na współpracę z CP wnioski są proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Chyba nie liczysz, że Cyfra podepnie Ci internet satelitarny...

Poza tym jeśli liczysz na to, że po podpięciu łącza internetowego do dekodera będziesz miał w nim pełen dostęp do internetu, to się bardzo zdziwisz. Na te chwilę internet w telewizorach czy dekoderach to dostęp do kilkunastu, kilkudziesięciu serwisów, typu ipla, YouTube, jakieś gry, facebooki i okrojone portale informacyjne itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...