Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To co było f1 wczoraj o 20 to była 2 sesja trenigowa a to co miało być od 21:07 do 01 to chyba 2 sesje treningowe a pokazali 2 sesje trenigową chyba to miało być o 23 a poten kiedy ramówkowo miała być 1 sesja trenigowa dali live tenis ATP 1000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam teraz psn audio idzie z burkam ktoś ma tak czy tylko tak jest u mnie w dvb-t

U mnie też tak było wczoraj i jest dzisiaj rano.

Przelaczylem i co widze? Trening F1. Dlaczego tak rotuja tym wszystkim na ostatnia chwile? W programie TV jest liga holenderska, F1 miala byc od 21.
Sam się dziwię ma być mecz Psv Eindhoven - Fc Groningen a f1 ma być od 21:07 do 23 i od 23 do 01

Wczoraj to co emitowali prawie w ogóle nie bylo zgodne z ramówką.

Niespodziewanie o 9:05 i 15:05 były dwa mecze jako premiera turnieju ATP w Cincinnati, mecz powtórkowy PSV był nie o 19:07 tylko o 18:07, o 20:10 był 2 trening F1 ścięty o połowę (ale pokazali dwa wypadki :D ), od 21:35 był ćwierćfinał na żywo ATP z Cincinnati, a o 00:00 1 trening F1 też ścięty o połowę, a rozpoczęli go równo od wypadku Pastora. Dziś rano pokazano prawie cały 2 trenig F1 (wycieli tylko z 15 minut).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie to mnie najbardziej wkurza. Zrozumiałbym zastąpienie siatkówki innym popularnym sportem. Ale jak można zamiast meczu reprezentacji Polski wyemitować jakąś idiotyczną grę komputerową? Toć tam chyba nawet żaden Polak nie gra, a nawet gdyby grał, to i tak nie zmieniałoby to faktu, że jest to dziwaczna decyzja. Nie wszyscy mają CP, a na pewno wśród osób nie posiadających tej platformy satelitarnej znajdzie się wielu fanów siatkówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj Polsat znowu się nie popisał. Wyścig GP3 się opóźnił i by się wyrobili na GP3 to oni przenieśli transmisje do PSE a w PSN dali jakiś wywiadzik :x

 

Nie mogli puścić bo od 18 na PSN leci siatkówka na żywo. Transmisja z wyścigu GP3 na PSE trwała godzinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrą porę wybrali ;)

 

Ale tak szczerze, to ktoś ogląda to po 24:00? Bo chyba lepiej by było puścić w niedzielę przed południem.

Od wczoraj do 18:00 gdzieś pewnie prawie do 5 rano były transmisje na żywo i premiera. Dziś od 7 rano przez cały dzień coś na żywo albo premiera i nie ma gdzie to wcisnąć, no chyba,żeby coś się wcześniej skończyło.

 

Ale dobrze, że wczoraj poczekałem bo wiedziałem, że gala skończy się wcześniej, bo na początku była w programie do północy i mialem nadzieję, że może puszczą powtórkę F1, albo GP2 albo GP3, albo Porsche bo to miej więcej na godzinę, a puścili Porsche premiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...