Skocz do zawartości

Dekoder HD5000


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Technicy CP prawdopodobnie popadli w samozachwyt i nie myślą o nowym sofcie - wszak dekoder działa, więc co więcej do szczęścia potrzeba?

A jednak przydałoby się nagrywanie na USB skoro pierwotnie taki zamysł był i wszystko jest pod to przygotowane, tyle tylko że chęci brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie uruchomią USB z prostego powodu , kto brałby wtedy tego Sagem ESI-88 z dodatkowym dyskiem ?.

Każdy woli mieć pełny dostęp do nagranego materiału , a nie tylko nagrać na dysk , obejrzeć i skasować bo nagrany na dysk materiał jest uwięziony i nic z nim nie można dalej zrobić .

Zamiast dołączonego dysku w Sagem ESI-88 już wolałbym używać magnetowidu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, tak bo tylko CP, co do nagrywania daje takie ograniczenia. W Cyfrze+ czy n'ce nagrywamy, co chcemy, potem zrzucamy sobie to na jakiś dysk twardy albo archiwizujemy na płytkach DVD. Ach, ten niecny CP. To jego zacofanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdyby była możliwość nagrywania na USB to jaki miałbyś dostęp do tych nagrań??

Przecież to i tak byłoby zakodowane, tak samo jak nagrania na HDD w dekoderach. Problem nie polega na tym że dysk jest wbudowany i nikt nie ma do niego dostępu (bo wymonotwać zawsze można olewając gwarancję), ale po co? Film nagrany jest zakodowany i tak można go odtworzyć tylko z poziomu dekodera. Po przegraniu na kompa wielkie g.... byś z tym zrobił.

 

Co do pytania o układanie programów na liście ulubionych to jest tylko jeden sposób... wykasować od tyłu wszystkie i poukładać ponownie... pewno chciałeś dodać TVP HD?? Heeee....heehee.. skąd ja to znam ;)

 

Nie wiem o jakim zezie mówicie, ale ja mam konwerter odbierający z 2 setelit, Hot-Bird i Astra i działa. Nie wiem czy da się z większej ilości setelit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbiera wam na dekoderze HD5000 kanał 169,170 (nie wiem dokładnie) na których jest CSB i TV6test? Bo ja już kilka razy skanowałem i za nic nie mogę ich znaleźć.

 

EDIT:

Czy da się na tym dekoderze ustawić Eutelsata z 7E? bo za nic nie mogę go znaleźć, a antenę mam ustawioną na 7Ei 13E.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem ponieważ gdy wcisnę na pilocie klawisz mute i gdy ponownie go nacisnę aby był znowu dźwięk to pojawia mi się taki dziwny dźwięk w postaci szumu czy skaczącego dźwięku że nic nie da się usłyszeć na kanale.Gdy przełącze na następny kanał lub wyciągnę kabel HDMI z telewizora to problem znika.Ten problem w jednym dniu jest a w drugim dniu znika.Co mam zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mój tata też ma ten dekoder i też mu nie wyszukuje tych kanałów: TV6,CSBTV a znowu na samsungu wynajduje ale na pozycji 1000 i 1001 zamiast na 169,170

 

Samsung wyszukuje te kanały i traktuje je jako kanały FTA i dodaje na koniec listy .

W Samsungu możesz ustawiać i segregować swoje listy , więc przeniesienie kanałów z pozycji 1000 i 1001 na swoją wybraną ( listę ) pozycję nie stanowi żadnego problemu .

Powinieneś cieszyć się , że masz tuner Samsunga , który daje możliwość układania i edycji swoich ulubionych list i kanałów , inne tunery CP nie posiadają tej funkcji i abonenci tych tunerów skazani są na :censored: listę od CP . A wszyscy wiemy jak ta lista wygląda , koszmar i nic dodać - nic ująć w tym temacie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...