Skocz do zawartości

Dekoder HD5000


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Widzę, że w tym temacie jest sporo osób którym temat dekoderów hd nie jest obcy. Dlatego pytam tutaj.

1. Mianowicie który z dekoderów hd dostępnych w CP na chwilę obecną cieszy się najlepszą opinią (najmniejsza awaryjność, jakość obrazu itp)?

2. Czy podpisując umowę na jakąś ofertę z kanałami hd np. familijny hd mamy jakiś wybór dekoderów hd czy po prostu nam wypchają hd 5000 albo ten hd dvr? Pytam bo w moim APS-ie CP widziałem kilka miesęcy temu całą półkę dekoderów (w tym hd) jakieś echostary, samsungi)

3. Antena 73cm, siła sygnału 100, jakość sygnału 70-85( w zależności od kanału) - czy na tych parametrach mojej instalacji powinny iść kanały hd czy lepiej coś zmienić? Kanały sd bez najmniejszych problemów

 

Z góry dzięki za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam do czynienia z hd 5000,zauważylem dośc dziwna rzecz.Nie wyskakuje mi komunikat o braku sygnału itp, ale po godzinie 16 nie odbieram tvp2,cnn,i jeszcze rusia tuday do 16 nie ma problemu.Gdzie szukać przyczyny? Antena czy soft,dodam ze na stary tunerze SD echostarze nie miałem takiego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Widzę, że w tym temacie jest sporo osób którym temat dekoderów hd nie jest obcy. Dlatego pytam tutaj.

1. Mianowicie który z dekoderów hd dostępnych w CP na chwilę obecną cieszy się najlepszą opinią (najmniejsza awaryjność, jakość obrazu itp)?

2. Czy podpisując umowę na jakąś ofertę z kanałami hd np. familijny hd mamy jakiś wybór dekoderów hd czy po prostu nam wypchają hd 5000 albo ten hd dvr? Pytam bo w moim APS-ie CP widziałem kilka miesęcy temu całą półkę dekoderów (w tym hd) jakieś echostary, samsungi)

3. Antena 73cm, siła sygnału 100, jakość sygnału 70-85( w zależności od kanału) - czy na tych parametrach mojej instalacji powinny iść kanały hd czy lepiej coś zmienić? Kanały sd bez najmniejszych problemów

 

Z góry dzięki za odp

 

 

Możesz sobie zażyczyć nawet Echostara 7100, będzie im to na rękę, ale czym nowszy dekoder tym (powinien) lepiej działać, ale ogólnie są do wyboru

przy Familijnym HD za 39,90 (hd5000 w cenie 49) i (sagem w cenie 49zl + 5zlczynsz),

Fhd+1 hd5000 za 1zl. sagem 1zl+ 5zl czynszu

premieum hd 5000 1zl , sagem 99zl lub 1zl + 5zl czynszu

 

przy takiej jakosci sygnału powinno być ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam do czynienia z hd 5000,zauważylem dośc dziwna rzecz.Nie wyskakuje mi komunikat o braku sygnału itp, ale po godzinie 16 nie odbieram tvp2,cnn,i jeszcze rusia tuday do 16 nie ma problemu.Gdzie szukać przyczyny? Antena czy soft,dodam ze na stary tunerze SD echostarze nie miałem takiego problemu.

 

 

mogą być dwie przyczyny - coś z tunerem (iść i powiedzieć ze jest uszkodzony i nich go wymienią); druga to coś z instalacją (miałem taki przypadek i niedawno go nawet opisywałem na tym forum - uszkodzony był konwenter)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czytam problemy z tym dekoderem ja wczoraj ustawiałem satke i dekoder działał złapał sygnał po czym się wyłączył.Gdy go włączyłem pisało problem z kartą błąd 01 więc go wyłączyłem poczym włanczam go a tu czerwona dioda swieci a dekoder wogule nie reaguje co poradzicie zrobic z tym fantem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Widzę, że w tym temacie jest sporo osób którym temat dekoderów hd nie jest obcy. Dlatego pytam tutaj.

1. Mianowicie który z dekoderów hd dostępnych w CP na chwilę obecną cieszy się najlepszą opinią (najmniejsza awaryjność, jakość obrazu itp)?

2. Czy podpisując umowę na jakąś ofertę z kanałami hd np. familijny hd mamy jakiś wybór dekoderów hd czy po prostu nam wypchają hd 5000 albo ten hd dvr? Pytam bo w moim APS-ie CP widziałem kilka miesęcy temu całą półkę dekoderów (w tym hd) jakieś echostary, samsungi)

3. Antena 73cm, siła sygnału 100, jakość sygnału 70-85( w zależności od kanału) - czy na tych parametrach mojej instalacji powinny iść kanały hd czy lepiej coś zmienić? Kanały sd bez najmniejszych problemów

 

Z góry dzięki za odp

 

W sobotę zakupiłem ( dla rodziców ) zestaw od CP - dekoder HD 5000 i ich antenę z konwenterem .

Po zamontowaniu anteny mam siłę sygnału na 100 a jakość około 75 - dekoderek śmiga aż miło a programy HD żeleta.

Nadmienię że ustawiałem antenę przy padającym mocno śniegu i nic nie przycina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowałem to dziś rodzicom... miazga. Pilot reaguje tylko jak się go poziomo na wprost dekodera trzyma.

Matce naopowiadali że można samemu listę kanałów ułożyć, ściema pewnie bo nie widziałem takiej opcji. A myślałem że ich poprzedni tuner echostar to była tandeta.

Jak dobrze że mam tv u konkurencji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście , że można ułożyć swoje listy , ale już ich nie da rady edytować , tj jak wsadzisz na listę powiedzmy Polsat na miejsce 1 , to już go nigdzie nie przesuniesz .

A pilot nie jest wcale taki tragiczny .

Mam sagema z C+ - to jest dopiero porażka dekoder i pilot tragedia ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...