Skocz do zawartości

Dekoder HD5000


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba trafiłeś na jakiś felerny tuner Samsunga 370 , ja mam na własność już ponad 4 lata i ani razu , dosłownie ani razu nie zawiesił się , nie resetował i nie sprawiał żadnych problemów .

Już takiego dobrego tunera jak Samsung 370 nie będzie w CP ani w żadnej z Polskich platform . Tyle co on miał możliwości to HD 5000 może tylko pomarzyć . Porównanie tych dwóch tunerów ot Syrenka i Mercedes z korzyścią dla Samsunga .

Ps.

Na Samsungu mam napisy na TV5 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahahahaha dobry sprzęt.

Po przeczytaniu tego odrazu nabrałem chęci na cały dzień pracy :)

Dobry dowcip o poranku, ten dekoder to najwiekszy niewypał Polsatu technology

 

Nie wiem czego oczekujesz od dekodera, może powinien przełączać kanały na pstryknięcie palcem? Moim zdaniem Polsat wydał stabilny dekoder, dla ludzi o niewygórowanych wymaganiach. No ale przecież to dekoder od CPT, więc można w ciemno pisać, że niewypał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten dekoder 1 dzień po podpisaniu umowy. Od razu zwróciłem go (odesłałem priorytetem jak najszybciej) i skorzystałem z możliwości odstąpienia od umowy ( umowa zawarta na odległość).Dekoder nadaje się tylko jaki zegar w sypialni a nie jako dekoder cyfrowy. dekoder niefunkcjonalny. Funkcjonalność poniżej jakichkolwiek standardów. Po prostu coś czego nie polecam. Jednym słowem Tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ ludzie zapominają, że jest to sprzęt dedykowany do odbioru platformy konkretnego operatora, dodatkowo abonent otrzymuje wieczystą gwarancję i nie musi się zastanawiać pod który kwiatek uzyć skrzynki jako podstawki po rozwiązaniu umowy ;) . Takie jest jego przeznaczenie. Choć i tak plus dla CP za pozostawianie karty klientom, którzy rozwiązują umowy z dekoderami na własność (C+ sprzedaje swoje dekodery na własność ale po rozwiązaniu umowy każe oddać sobie kartę co powoduje blokadę dekodera) . Przynajmniej odbierają one wtedy kanały FTA. Poza tym jako jedyna platforma pozwala odbierać do czterech pozycji orbitalnych, wyszukiwać ręcznie transpondery, w ograniczony ale jednak sposób układać listy ulubione. Jak na sprzę operatora dedykowany platformie to i tak najwięcej swobody maja klienci.

Dekodery HD5000 mają swoje ułomności, ale jak dotychczas są to najmniej awaryjne dekodery pod względem elektronicznym. Dobrze opisane problemy z oprogramowaniem technikom CP skutkują naprawą ich w kolejnych wersjach softu. Wyraźnie to widać w ostatniej wersji oprogramowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję nie raz porównywać jakość obrazu na HD 5000 i Samsungu HD i niestety Samsung wypada tutaj słabiej.Zresztą Samsungi od samego poczatku miały problem z odbiorem kanałów HD,dopiero aktualizacja softu poprawiła (nieco) ten problem.

 

 

Miałem ten dekoder 1 dzień po podpisaniu umowy. Od razu zwróciłem go (odesłałem priorytetem jak najszybciej) i skorzystałem z możliwości odstąpienia od umowy ( umowa zawarta na odległość).Dekoder nadaje się tylko jaki zegar w sypialni a nie jako dekoder cyfrowy. dekoder niefunkcjonalny. Funkcjonalność poniżej jakichkolwiek standardów. Po prostu coś czego nie polecam. Jednym słowem Tragedia.

 

O jakiej funkcjonalności ty piszesz?Ja odbieram na nim bez problemu kanały Cyfrowego Polsatu,tuner się nie zaciął ani razu,wyszukuje wszelkie potrzebne mi programy.Do tego został własnie wyprodukowany.To jest dekoder dedykowany do CP.Niestety nie będzie za ciebie gotował ani prał... :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie miałeś do czynienia z normalnym tunerem satelitarnym . Widzę , że używasz ( używałeś ) tylko i wyłącznie tunerów dedykowanych do jednej platformy i dlatego nie dziwię się , że jesteś zadowolony . Tuner jako tako odbiera , nie zawiesza się i na tym kończą się jego funkcje .

Gwarantuję Ci , że gdybyś używał ( wystarczy tylko tydzień ) tunera nie dedykowanego z danej platformy , tylko normalnego kupionego na wolnym rynku , to zmieniłbyś zdanie i już nigdy nie używał byś tunerów od platform cyfrowych . Tuner nie musi za mnie prać ani gotować , ale powinien mieć podstawowe funkcje przydatne w codziennym użytkowaniu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja teraz nie narzekam na HD 5000, ponieważ po najnowszym oprogramowaniu śmiga jak nigdy. Moje narzekania pojawiały sie przez pierwszy miesiąc ponieważ wtedy wieszał sie i cuda nie widy, a teraz już mam dobre zdanie o nim. Rozumiem, że tuner "kupiony na wolnym rynku" będzie sprawował sie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod 12015 h 27500 kanal fta Jazerra sport channel dekoder Hd-5000 nie wyszukuje tego kanału .Antena dobrze ustawiona .Ten dekoder to wielka lipa malo czuły .Nie wyszukuje na recznym wyszukiwaniu.Mam dekoder drugi samsung dsb-h370 on wyszukuje 12015.Bezndziejny dekodar nie polecam nikomu.Szkoda mi tych ludzi co go maja. A gdzie sa napisy w jezyku polskim na kanale tv5 munde.To jest wielkie cygaństwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...