Skocz do zawartości

Dekoder HD5000


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Informacja z infolinii Cyfrowego Polsatu co do dekodera HD5000 od Cyfrowy Polsat Technology:

- gniazdo Ethernet wykorzystane ma być w celu oglądania wybranych propozycji programowych z ipla (po uprzednim połączeniu z routerem Cyfrowego Polsatu),

- gniazdo usb natomiast, umożliwić ma podłączenie do HD5000 zewnętrznego dysku twardego.

 

Tyle jeśli chodzi o ten dekoder.

Dodatkowo powiem, że trwają prace nad nowym dekoderem HD od Cyfrowy Polsat Technology, który ma pojawić się koło wakacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten dekoder Hd 5000 to szmelc , pierwszy skończył mi się po dobie użytkowania ale on był jakiś felerny bo nawet sygnału z hdmi na nim nie mogłem złapać. Poszedłem do CP wymienili mi na nowy facet mówił ze drugi dekoder wymienił jak tam pracuje. Wziąłem ten nowy podłączyłem i śmiga, nawet hdmi działa. a teraz najlepsze dzisiaj rano wyłączyłem go z prądu i wracam z pracy włączam go a on nie działa, wyświetlacz nic nie wyświetla coś tam w nim brzęczało i nagle zapala się czerwona dioda mówię działa z ulg, wychodzę z pokoju na chwile wracam, a dioda zgasła i dekoder nie działa podłączyłem zasilacz od ojca HD300 i tez dekoder nie działa czyli kolejny się skończył, już drugi po 1,5 miesiąca czasu, jutro wybieram się po kolejny ciekawe ile ten wytrzyma .... Mam nadzieje ze to moja ostania wizyta w CP bo już mam tego dosyć :x:x:x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich doświadczeń z dekoderem HD 5000 wynika, że jest to całkowicie nieudany model ja od początku stycznia mam już trzeci dekoder, cały czas występuje jeden i ten sam problem: dekodera niemożna włączyć pokazuje się informacja "brak sygnału sprawdź ustawienia anteny lub konfigurację dekodera" pomaga tylko twardy reset. Dodam jeszcze, że w APS podczas sprawdzania dekodera były te same problemy, i nikt nie jest w stanie odpowiedzieć dlaczego tak jest, uznałem, że kolejna wymiana niema sensu i wypowiedziałem umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten dekoderek od 2 tygodni i na razie działa dobrze. W pierwszych dniach zaciął się 2 razy ale potem już nie. Nie odbiera mi Eurosportu HD i Filmboxa HD (brak sygnału z antety) ale to jest spowodowane słabą anteną. Reszta kanałów HD się wiesza i przerywa (z powodu anteny). Pilot jest lekki i przyjemny. Obsługa to dla mnie rewelacja bo mogę zobaczyć co jest na kanale 89 będąc na kanale 3. Szybko przełącza kanały. Nie wiem ale chyba trafiłem na jakąś dobrą serie dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce powinno odbierać na misce na pierogi a co dopiero na antenie satelitarnej :) Jeśli masz antenę w zły stanie technicznym (pordzewiała czy coś) to możesz albo ją odnowić - odrdzewiacz, odtłuszczacz farba antykorozyjna w spraju ale to tylko gdy cały plastik odpadnie z anteny (malowanie proszkowe to nie malowanie tylko roztopienie plastiku na blasze) i masz jak nową, albo możesz kupić nową 90cm i też masz jak nową :]

 

HD5000 nie ma szczególnych wymagań co do średnicy ale instalacja musi być porządnie wykonana inaczej z nienacka wyrzuca brak sygnału albo zwarcie LNB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi dziś z listy ulubionej "wyparował" TVP1, a z czym to się wiąże to szkoda gadać, listę od nowa trzeba tworzyć, bo technikom nie chciało się zrobić opcji przesuwania kanałów. A na ostatniej lokacie TVP1 to hmm trochę przesada jednak :P

 

edit: Jednak owo tajemnicze zniknięcie to wynik zabawy pilotem przez mojego brata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...