Skocz do zawartości

nSport+


Waldek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie 'występujący w roli eksperta' ale mam wrażenie że koło eksperta to oni nigdy nawet nie stali. Wygląda to tak jakby nauczyli się ileś tam informacji i za wszelką cenę chcieli ją przekazać. Nie ważne czy ma to związek z sytuacją na boisku. Wczorajszy mecz Madryt-Lyon. Kto oglądał to wie ile było faktycznie komentowania tego co się dzieje na boisku a ile gadaniny o wszystkim i o niczym. W pewnym momencie zaczęli rozmawiać o Arsenalu by zakończyć stwierdzeniem 'ale wróćmy do meczu'. Żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku istnienia nSportu tak to wygląda, że ci "komentatorzy" opowiadają głupoty zamiast komentować mecz, nie wiem czy mają płacone za ilość wypowiedzianych słów czy według nich tak powinien wyglądać profesjonalny komentarz ale pod tym względem są najgorszą stacją w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarz nSport jest można powiedzieć gorszy od tego z C+, ale z kolei klasę wyższy niż komentarz w CP.

 

Komentatorom N brakuje trochę takiego wejścia w mecz, bo eksperci od gadki-szmatki są nieźli i mają imponującą wiedzę - Michał Pol, Wojciech Jagoda, Maciej Terlecki czy Piotr Salak. Dzięki temu na świetnym poziomie stoją magazyny publicystyczne - np. Poniedziałkowy Program Piłkarski, ale z kolei na meczach powinni się wzorować na C+.

 

Nie wiem czy wiecie, ale pan Jagoda ma za sobą nawet występy w Legii ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Peter Parker

1/8 FINAŁU LM (REWANŻE, kolejka 8.A)

Wtorek – 8 marca 2011

Kanał 60 – nSport – początek studia godz. 20:00

Godz. 20:40 – mecz: FC BARCELONA v ARSENAL LONDYN (HD + DOLBY 5.1 + stereo)

Komentuje: SERGIUSZ RYCZEL (na żywo ze stadionu)

 

Kanał 59 – godz. 20:30– mecz: SZACHTAR DONIECK v AS ROMA (HD + stereo)

Komentują: ADAM MARCHLIŃSKI & MACIEJ TERLECKI

 

Kanał 56 – godz. 20:40 – MULTI LIGA MISTRZÓW (HD + STEREO)

Komentuje: BARTOSZ GLEŃ

 

Kanał 60 – nSport – godz. 23:30 – retransmisja meczu: SZACHTAR DONIECK v AS ROMA (HD + stereo)

 

 

Środa – 9 marca 2011

Kanał 60 – nSport – początek studia godz. 20:00

Godz. 20:40 – mecz: TOTTENHAM HOTSPUR v AC MILAN (HD + DOLBY 5.1 + stereo)

Komentują: GRZEGORZ KALINOWSKI & MARCIN KALITA

 

Kanał 59 – godz. 20:30– mecz: SCHALKE 04 v VALENCIA CF (HD + stereo)

Komentują: KRZYSZTOF ZABIJAK & SŁAWOMIR CHAŁAŚKIEWICZ

 

Kanał 56 – godz. 20:40 – MULTI LIGA MISTRZÓW (HD + STEREO)

Komentuje: BARTOSZ GLEŃ

 

Kanał 60 – nSport – godz. 23:30 – retransmisja meczu: SCHALKE 04 v VALENCIA CF (HD + stereo)

 

 

1/8 FINAŁU LM (REWANŻE, kolejka 8.B)

Wtorek – 15 marca 2011

Kanał 60 – nSport – początek studia godz. 20:00

Godz. 20:40 – mecz: BAYERN MONACHIUM v INTER MEDIOLAN (HD + DOLBY 5.1 + stereo)

Komentują: SERGIUSZ RYCZEL & SŁAWOMIR CHAŁAŚKIEWICZ

 

Kanał 59 – godz. 20:30– mecz: MANCHESTER UTD v OL. MARSYLIA (HD + stereo)

Komentują: GRZEGORZ KALINOWSKI & MARCIN KALITA

 

Kanał 56 – godz. 20:40 – MULTI LIGA MISTRZÓW

Komentuje: MACIEJ BARSZCZAK

 

Kanał 60 – nSport – godz. 23:30 – retransmisja meczu: MANCHESTER UTD v OL. MARSYLIA

(HD + stereo)

 

 

Środa – 16 marca 2011

Kanał 60 – nSport – początek studia godz. 20:00

Godz. 20:40 – mecz: REAL MADRYT v OL. LYON (HD + DOLBY 5.1 + stereo)

Komentuje: BARTOSZ GLEŃ (na żywo ze stadionu)

 

Kanał 59 – godz. 20:30– mecz: CHELSEA v FC KOPENHAGA (HD + stereo)

Komentują: ADAM MARCHLIŃSKI & WOJCIECH JAGODA

 

Kanał 56 – godz. 20:40 – MULTI LIGA MISTRZÓW

Komentuje: MACIEJ BARSZCZAK

 

Kanał 60 – nSport – godz. 23:30 – retransmisja meczu: CHELSEA v FC KOPENHAGA (HD + stereo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Jagoda zazwyczaj występuje w roli eksperta [...]

No, to jeszcze gorzej jeśli robi za eksperta. Taki sam z niego ekspert, jak i z Romka z Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Akurat Romek z Polsatu ma taką wiedze o pilce ( szczegolnie niemieckiej ), że by ci buty spadly. :roll: Prawda jest, że komentatorem jest kiepskim, jednak expertem jesli chodzi o pilke nozna jest bardzo dobrym i jednym z najlepszych w Polsce. Te [beep]chy w Nsporcie powinny buty czyscic takim ludziom jak Kołtoń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście podoba sie styl komentowania pana Ryczela ale w ostatnim meczu popełnił taką ilośc błedów żę aż mi sie chciało śmiac. A najlepsze było jak barcelona strzeliła gola i Ryczel mówi w ten sposób(cos w tym stylu) " ALEŻ CI DZIENNIKARZE SIE ZACHOWUJĄ PO STRZELENIU GOLA KRZYCZĄ, PODSKAKUJĄ ZACHOWUJĄ SIE JAK KIBICE A NIE JAK KOMENTATORZY" to mnie całkowicie położyło na łopatki.

 

Odnośnie komentatorów to bardzo pozytywne wrażenie robi na mnie Krzysztof Zabijak naprawde mam pozytywne odczucia gdy on komentuje zna fakty szczególnie gdy grają zespoły francuskie i miło sie go słucha. Pozytywnie takżę oceniam pana ADAM MARCHLIŃSKI. Pozostali przeciętni tak Grzegorz Kalinowski czy Bartosz Gleń ale da sie słuchac.

 

Odnośnie ekspertów to tutaj według mnie jest ok pan Wojciech Jagoda może byc irytujący szczególnie z tym swoimi słowami DOSKONAŁA INTERWENCJA itd tym bardziej że często powtarza to zdanie co 2minuty. Pozostali bardzo pozytywnie Sławek Chałaśkiewicz i Maciek Terlecki czy Marcin Kalita, dla mnie jest ok.

 

Na plus zasługuje w Nsport duża ilośc programów analizujących, podsumowujących kolejke LM jak i samo studio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sergiusz Ryczel ma komentarz całkiem ogarnięty, choć zawsze jakoś najbardziej imponują mi komentatorzy jeszcze bez występów w studio itp, ale po prostu znano tylko z głosu: w N to jest obecnie p. Marchliński i Zabijak, ale ogólnie to wielki szacun dla za mundial dla Jacka Jońcy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...