Skocz do zawartości
  • 0

2x PVR + CYFRA + Splitter Bezprzewodowy


regedit32
 Udostępnij

Pytanie

Witam,

 

Chciałem się poradzić jaki sprzęt najlepiej wybrać do podziału cyfry. Oto moje wymagania / plany:

 

1. 2 dekodery pracujące przez grubą ścianę działową - ok. 10-15m w linii prostej pomiędzy dwoma dekoderami.

2. Jeden dekoder PVR mogę wziąć od cyfry, żeby nieco zaoszczędzić. Czy ten PACE nadaje się do splittera Clone+?

3. Drugi dekoder to właściwie są 2 opcje. I tutaj jest moje pytanie: czy można kupić tani sprzęt (może być PVR po dysku USB) żeby oglądać jeden kanał a nagrywać drugi? Wiem, że te Humaxy i inne Arrivy po 1500zł+ mogą nawet po kilka nagrywać na raz. Czy koniecznym jest zakup znacznie droższego sprzętu dla tej "wygody"? Czy na takim dekoderze nie od cyfry+ będzie działało VOD od cyfry?

4. Ważne, żeby w tym drugim dokupywanym dekoderze można było używać karty ze splittera + jakiegoś modułu np. cyfrowego polsatu czy może tnk hd jak kiedyś wyjdzie.

 

W tej chwili mam 2 cyfrowe polsaty i średnio się to opłaca, więc wolę kupić jedną cyfrę i ją rozdzielić. Antena od CP 80cm HD i konwerterem z dwoma wyjściami na antenę - po jednym na każdy dekoder. Przy okazji, czy można kupić jakiś miernik, żeby poprawić antenę? Czasami raz na jakiś czas jest sekundowy zanik sygnału. Trochę mnie to wkurza, chociaż nie dziwie się - antena jest ustawiona "na słowo honoru". Może lepiej zamówić jakiegoś montera i niech sam poprawia?

 

Pozdrawiam, Michał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...