Skocz do zawartości

Dekoder ADB 2850ST TNK HD


Rekomendowane odpowiedzi

czy ja Ci nie odpowiedziałem? dysk jest uszkodzony, HDD Tune musi dokończyć pełne skanowanie żeby mieć pewność że można używać dysku bez obaw

Czy to jest do mnie?, bo nie ma nigdzie odpowiedzi. Jeśli nie do mnie to sorry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, o takim nagrywaniu było pisane dużo częsciej niż milion razy, to juz chyba norma przy sofcie ADB, przynajmniej ja takich rzeczy od 2006 roku doswiadczyłem w różnych okresach i na recorderze i na turbaczu i teraz jak widać na tym, niestety ale żadne modły i inne czary nad samym dyskiem tu nie pomagają. Pocieszające jest to że problem nie występował bardzo często, przynajmniej u mnie.

Więc może daruj sobie te uwagi i sam przestań nabijać posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co kombinowałem, to odpinałem dysk od dekodera, ale nic to nie dało. Dalej nic nie robię bo nie wiem co robić. Dysk odpiąłem od dekodera. Zauważyłem, ale już wcześniej, że dekoder jest szybszy bez dysku.

Ja mam tak samo, jakiś czas temu robiło mi się to bardzo rzadko, teraz robi się prawie codziennie, zwieszenie tunera- było trzeba wypiąć twardy, podczas odtwarzania kostkuje się obraz lub licznik leci a obraz stoi, po podłączeniu z powrotem do tunka pisze że urządzenie jest zbyt wolne i już nic z nim nie idzie zrobić tylko sformatować przez kompa. Przeskanowałem go w trybie wolnym- trwało to chyba 3 godziny i podłączyłem-1 dzień było dobrze i znowu to samo. Odłączyłem paścia i oddałem do serwisu na gwarancji ponieważ brat ma taki sam i nie ma z nim żadnego problemu. Twardy mam ADATA 250 GB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam dziwną sytuację z tym dekoderem.

Wczoraj wieczorem po wciśnięciu EPG dekoder jak by się zawiesił - obraz był ale po wciśnięciu wszystkich przycisków na pilocie nic się nie dzieje. Nie da się go wyłączyć z pilota nic po prostu.

Dziś odłączyłem go całkowicie od prądu, włączam ponownie przechodzi wszystkie testy anteny normalnie i włącza się tvn hd i tylko on działa a ja naciskając na pilocie przyciski nic nie mogę zrobić nadal.

baterie zmieniałem 3 razy ale to nic nie dało. Nie wiem co się z tym dekoderem dzieje.

Może ma ktoś jakiś pomysł.\/?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja 3 tygodnie - ponoć ogółem:)

Ale najzabawniejsze w tym jest to, że jedna osoba powiedziała mi żebym wyjął baterie z pilota i powciskał wszystkie przyciski z minutę.

Ponaciskałem parę razy i wpiąłem baterie i .... ZADZIAŁAŁO !!!

No niezle jaja z tym dekoderem są .

Tak więc jak ktoś ma taki sam problem jak ja to już znacie Państwo rozwiązanie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy, że i z pilotem coś jest nie hej. Jeżeli kazał Ci wyjąć baterię i powciskać parę przycisków, oznacza to ze przez wciskanie przycisków rozładowujesz wszystkie kondensatory w pilocie i to co trzyma jeszcze jakieś napięcie, to taki jak by reset pilota i po włażeniu baterii ponownie procesor pilota pracuje już normalnie. To znaczy, ze można również na noc baterie wyciągać :/ Czyli podsumowując i pilot i dekoder jest do bani :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale macie problemy. Ja mam dwa egzemplarze i jak dotychczas żadnych problemów.

 

... Czyli podsumowując i pilot i dekoder jest do bani :brawo:

Tak jest do bani, mogę dla Ciebie to potwierdzić, bo widzę, że usilnie do tego dążysz, dlatego zaproponuję, żebyś wziął cyfrowy polsat, a My będziemy mieli z Tobą spokój na 3 lata. Tam na pewno wszystko hula, jest idealne itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nagrywania audycji z problemem, który opisałem wyżej wystarczy sformatować dysk w komputerze i podłączyć do dekodera. Taką operacje wykonałem dwa razy i nagrywa O.K. Ale w takim razie nie polecam archiwizować filmów. Filmy nagrane podczas nagrywania poprawnego będą zawsze odtwarzane poprawnie pomimo ewentualnego ponownego wystąpienia tej usterki. Nie wiem co powoduje ten objaw po jakimś czasie (u mnie to wystąpiło po jakiś czterech, pięciu miesiącach)

Przy okazji dysk sprawdziłem w programie Ashampoo HDD Control. Wykazało, że dysk jest bez żadnych usterek. Przeskanowałem nawet powierzchnię dysku co trwało około czterech godzin. Nie było żadnego BAD sektora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Przeprowadzając dziś aktywacje tego dekodera nie uzyskałem dostępu do skanowania satelit macie na to jakąś radę ???

W ciągu kilku dni otrzymasz nową konfigurację, musisz jeśli dobrze pamiętam tylko zatwierdzić i brakująca funkcja pojawi się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...