Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Apropo promocji doładowań ja także dostałem tego smsa z promocją ale z mojego telefonu aktywowałem komuś moduł a mój był aktywowany za pomocą infolinii z tel. stacjonarnego i pomysł aby wysyłać wiadomości na komórki jest raczej chybiony bo nie zawsze docieramy do danej osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po co było pytać, jest to jest, a teraz zabiorą!

Na studiach zawsze mówili, "nie pytaj bo się dopytasz".

Jakie ty chłopie [beep]oły piszesz przecież pare postów przed tym piszę że go nie mam i temu dzwoniłem no ale czasem zdarzy się jakiś tłuk co jak ma ten program to wszyscy muszą siedzieć cicho bo on ma :lol2: bu haaah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 199zł to dostaniesz taki zestaw bez łaski w sklepie (np. partner rtv agd) ale nie będzie to TNK HD, tylko "n na kartę". Również większość zetawów na alledrogo które mają w tytule TNK HD to także nie jest TNK HD, tylko "n na kartę". Typowa "uczciwość" sprzedawców na tym portalu - wyraża się także np. tym że jak w tytule aukcji ktoś napisze ORYGINAŁ to możesz mieć niemal 100% pewności że to podróbka. Zestaw z TNK HD w tej chwili widzę najtaniej za 250zł z przesyłką. Można rozpoznać je po tym, że mają 3 miesiące pakietu w cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TNK HD jest Polsat w promocji, która miała być do końca wakacji, a jest do końca roku.

 

Ale może zostać odwołana!!!

Organizator Promocji zastrzega sobie prawo do wycofania niniejszej Promocji w dowolnym terminie lub zmiany niniejszych Warunków Promocji. Informacja o zmianie bądź wycofaniu niniejszej Promocji zostanie podana do publicznej wiadomości na stronie internetowej: http://www.telewizjanakarte.pl

 

Więcej o warunkach promocji: http://telewizjanakarte.pl/index.php?id=1590

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TNK HD jest Polsat w promocji, która miała być do końca wakacji, a jest do końca roku.

 

Ale może zostać odwołana!!!

Organizator Promocji zastrzega sobie prawo do wycofania niniejszej Promocji w dowolnym terminie lub zmiany niniejszych Warunków Promocji. Informacja o zmianie bądź wycofaniu niniejszej Promocji zostanie podana do publicznej wiadomości na stronie internetowej: http://www.telewizjanakarte.pl

 

Więcej o warunkach promocji: http://telewizjanakarte.pl/index.php?id=1590

 

No i co to zmienia? Fakt znany od ponad pół roku :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat chyba zostanie nam na stałe. Wynika to z nowej ustawy KRRiT o programach TVP 1, TVP 2, regionalny program telewizyjny rozpowszechniany przez Telewizję Polską S.A., POLSAT, TVN, TV4 oraz TV PULS

http://www.krrit.gov.pl/krrit/wiadomosci-krrit/news,550,stanowisko-krrit-w-sprawie-interpretacji-art-43-ust-1-ustawy-o-radiofonii-i-telewizji.html

Macie jakieś informacje na temat nowych programów?

Do Cyfry + wchodzi Disney Channel HD, pewnie trochę później i w N nastąpi zmiana (choć mam zastrzeżenia co do tego programu, beznadziejna, głupawa treść poza kilkoma wyjątkami, ale to już sprawa do polskiego oddziału Disney Channel)

 

Jeśli rzeczywiście dodadzą Filmbox Extra i Filmbox Family, to będzie warto doładowywać pakiet Premium chyba że jest tak samo jak ze zwykłym Filmboxem, czyli same powtórki. Jak jest wasza opinia o tych kanałach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziady, ja mam doładowane do lipca 2012 i mi nie dają promocji, złe założenie, bo gdybym dostał taka wiadomość, to na pewno bym z niej skorzystał, cóż myślę, że promocja powinna być skierowana do wszystkich i wtedy dużo więcej by zyskali,ale marketingowcy muszą zmienić swoje myślenie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę potwierdzić że SMS-y dostają osoby które od jakiegoś czasu nie korzystały z ofery. Ja miałem CAM aktywny tylko 3 miesiące po zakupie i od wiosny leżał w szufladzie. Jeśli doładuję 40 zł i na koncie pojawi się 80 zł to automatycznie uruchomi się ponownie Premium HD ? Trzeba coś zrobić żeby uruchomoć pakiet Domowy HD a nie Premium HD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączanie/Wyłączanie Pakietu dodatkowego*

 

Aby doładować konto TNK HD należy dokonać przelewu

w banku lub na poczcie. Domyślnie zawsze doładowywany jest Pakiet Domowy HD.

Jeżeli chcesz dodatkowo oglądać kanały z Pakietu Domowego HD

Premium, musisz obowiązkowo korzystać z Pakietu Domowego HD oraz posiadać na koncie TNK HD środki wystarczające na oglądanie obu Pakietów przez co najmniej 26 dni oraz musisz aktywować Pakiet Domowy HD Premium wysyłając z telefonu komórkowego wiadomość SMS zawierającą numer karty TNK HD

i kod aktywacyjny A 101 na numer (+48) 725 72 72 72. Jeśli chcesz dezaktywować Pakiet Domowy HD Premium

wysyłasz z telefonu komórkowego wiadomość SMS zawierającą numer karty TNK HD i kod D 101. Pamiętaj! Dezaktywacja Pakietu dodatkowego nastąpi w 31 dniu* od przyjęcia dyspozyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...