Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam od tygodnia "n na kartę HD". Mam pytanie odnośnie Ligi Mistrzów. Czy będzie pokazywana cała kolejka (dodadzą się w dniu meczu pozostałe kanały) czy tylko jeden mecz na nSport HD. Jeśli jeden, to jak rozróżnić, w którym pakiecie (mówię też o n na abonament) jest cała liga mistrzów? Na n.pl podają w każdym pakiecie tylko nSport, nie piszą, że są pozostałe kanały nSportu z innymi meczami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo Cię rozumiem. Mam na liście wszystkich kanałów łącznie ok. 800 programów. Mam wykupiony pakiet dodatkowy HD. Mój dekoder to ITI-2849ST (http://nokautimg1.pl/p-0e-3c-0e3c97e2e3 ... 2849st.jpg). Mam dodać nowe kanały, czy znaleźć je wśród już dodanych?

Chyba że u mnie te kanały pojawią się w czasie rozgrywek?

PS. Przeleciałem całą listę i nie znalazłem programów o nazwie np. T106

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz dodać dodatkowe kanały około tysiąc sztuk i większość kodowane one się zapisują od 2001 w górę ustawienia zaawansowane muszą być na tak w szukaniu dodatkowych kanałów. Konfiguracja powinna być A. Jeśli nie masz to zwróc się do BOK. Konfigurację możesz sprawdzić w diagnostyka później informacja o systemie i tam będzie status pierwsza literą powinna być A. Wtedy możesz sobie dopisać wszystkie kanały z satelity bo to jest sztywna lista do 800 a dużo jest tam jeszcze ciekawych programów fta powyżej 2000 choćby od wczoraj w super jakości Arte hd!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :) wlasnie przed chwila skonczylem montowac n na karte HD i musze pryznac ze poki co jestem na dzien dobry troche rozczarowany bo chodzi o jakosc przekazywanego sygnalu;/ ale od poczatku. Mam antene 80 cm + Twina dekoder ADB 50800s czy jakos tak ( ten bialy z wyswietlaczem) polaczone kablem HDMI i powinno smigac. I tak jest jesli chodzi o kanal TVN HD to spoko jakosc miodzik. ale jesli chodzi o pozostale w w tym ten niby TVP1 HD to pozal sie boze obraz rozpikselowany i rozmazany calkowicie tak samo jesli chodzi o inne kanaly SD porazka w czym problem ??? no chyba ze n-ka tak ma poza tym sile sygnalu mam na 96% a jakosc na 74-76% prosze o wasze opinie i porade w tej sprawie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dnia 4.11.2011 w ofercie Telewizja na kartę HD, nowe kanały w najwyższej jakości obrazu HD:

TVN Turbo HD, TVN Style HD, TVN 7 HD w pakiecie Domowym HD (zastąpią obecne nadawane

w standardzie SD). Dnia 4.11.11r zakończy nadawanie kanał TVN HD+1. Więcej w Biurze Obsługi

Klienta.

źródło: http://telewizjanakarte.pl/fileadmin/pd ... mowych.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że będą w tnK HD te kanały!

Jak rozumieć zdanie "Operator przypomina także, że w przypadku dokonania zmiany w ofercie programowej, polegającej na zastąpieniu lub usunięciu programu telewizyjnego wchodzącego w skład pakietu, użytkownikowi, który na dzień dokonania zmiany miałby dostęp do Pakietu w ramach którego dokonano zmiany przysługuje roszczenie o zwrot niewykorzystanej części doładowania przypadającej na program telewizyjny podlegający usunięciu lub zastąpieniu." Źródło http://media2.pl/media/84981-TVN-Turbo- ... karte.html

Czyli co jak ktoś ma HD Premium to nic nie zyska?

Dziwne, że na oficjalnej stronie nic nie ma!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam otoz prosze WAS O POMOC :) dzisiaj znow pobawilem sie antena i za [beep]e nie moge wyciagnac wiecej jakosci jak 70% wczoraj chodzilo w tych granicach a dzisiaj mam jakosc 66-68% i nie chce byc inaczej. Ale do konkretow otoz od wczoraj mam n na karte i aktywowalem ją za pomoca smsa i do 2 godzin byly programy i sęk w tym, że nie wszystkie mam do teraz a są to np, AXN SD, DISCOVERY SHOWCASE HD, ANIMAL PLANET HD, DISCOVERY SD,KINO POLSKA,EURO SPORT, N SPORT HD, oraz MTV HD, dzwonilem na infolinie i konsultant byl zdziwiony i stwierdzil, że od wczoraj powinno wszystko chodzić. Dodam, że nie zasilalem poki co konta poniewaz jak mowia na start daja 2 miesiace?? wiec o co kaman moze z moja antena jest cos nie tak bo ma za slaby sygnal jakosci badz sam juz nie wiem?? HELP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...