Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Cyfrowy Dom Sp. z o.o. informuje, iż z dniem 01 kwietnia 2011 roku wycofuje z oferty telewizji na kartę HD kanał Da Vinci Learning. Klientom, którzy na dzień dokonania zmiany mieliby Dostęp do Pakietu Domowego przysługuje roszczenie o zwrot niewykorzystanej części Doładowania przypadającego na kanał Da Vinci Learning. Ewentualne roszczenia zaspakajane będą przez dodatkowe doładowanie karty, proporcjonalnie do niewykorzystanego Doładowania przypadającego na kanał Da Vinci Learning. Wszelką korespondencję w tym zakresie prosimy kierować do Cyfrowy Dom Sp. z o.o. do dnia 14 kwietnia 2011 roku. List powinien zawierać dane Użytkownika oraz kartę dostępową, która ma być doładowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A to niby dlaczego? Żadnej umowy z Tobą nie mają, więc mogą odejmować, dodawać co chcą i kiedy chcą. A Ty żadnej rekompensaty nie masz, co oczekiwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze rozumiem, że trzeba im kartę wysłać? Gra moim zdaniem nie warta świeczki. Więcej stracimy na korespondencje niż odzyskamy za ten jeden kanał.

W ogóle, żeby w tych czasach proponowali ten rodzaj korespondencji. Z nimi kontakt to też śmiech na sali: brak email'a, a koszty rozmowy drogie jak nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam, że zamiast kombinować z rekompensatami (jeśli już to powinni to załatwić przez jakiś formularz na stronie, gdzie wpisywałoby się te "dane użytkownika" i numer karty i po sprawie) powinni dodać w to miejsce inny kanał, np. ten na który czekam, czyli "Discovery Historia" (byłby jak znalazł, bo "Da Vinci" jest kanałem edukacyjnym, więc byłaby zamiana na kanał o podobnej tematyce), ale pewnie nie ma na to co liczyć (aż mnie kusi czasami, żeby napisać do "Discovery" maila z pytaniem czemu im nie zależy na obecności tego kanału w największych platformach, bo gdyby im zależało, to myślę, że kanał byłby już w "Cyfrze", albo "CP")...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postępowanie operatora jest skandaliczne. Jeśli mówią o rekompensacie to powinna być dla wszystkich opłacających kartę (operator wie kto z jakiej oferty korzysta) , a nie jakieś indywidualne starania. Najlepiej byłoby dodać jakiś kanał o podobnej tematyce bo w tej sferze powstała spora wyrwa.

Ten krok poważnie podważył wiarę w przyszłość tego projektu i być może pozbędę się obu zestawów (2850 FTA i 5800 jeszcze nie aktywowany).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie będzie Da Vinci Learning. Faktycznie mogliby dodać coś zamiast tego kanału, bo obecnie na temat nauki będzie duża wyrwa. Popieram pomysł Discovery Historia, ale na temat tego kanału było mówione już dużo w temacie TNK SD, więc pewnie w HD też nie przejdzie :(.

 

Cyfrowy Dom ma chyba jakiś problem i nie wiadomo czy to czasami nie naciska ich ITI. Dlaczego przykładowo komunikat na stronie TNK na temat wyrzucenia Da Vinci Learning jest tak nie czytelny, że nie wiadomo co zrobić. Ludzie którzy mieliby wysłać karty są pozbawieni TV na dwa tygodnie, poza tym jest to dla nich nie opłacalne. Nie wiem co tam dzieje się w tych firmach. Strona TNK powinna być łącznikiem i komunikacją z klientami, a jest skansenem bez konkretnego kontaktu z klientami. Mogliby przecież umieścić tam bloga z zmianami technicznymi, forum dla użytkowników, porządny kontakt oraz szybsze księgowanie wpłat, bo czekam dwa dni i nic. Jest wiele rzeczy ciekawych, ale oni stoją w miejscu i nie robią nic. Produkt mógłby faktycznie być super "opakowany" i sprzedany, a obecnie klienci mają bardziej negatywny grymas na twarzy niż uśmiech.

 

Jeżeli oni w reklamach pokazują miła rodzinkę (animowaną) to powinni ten schemat wykorzystać i strona internetowa mogłaby do tego nawiązywać, jako typowy produkt dla rodziny. Jest wiele pomysłów, może sami zastanawiają się w którą stronę zmierzać, ale obecnie stoi to w miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja również korzystam od niedawna z TNK HD, jednak uważam że odjęcie kanału i nie dodanie nic w zamian to jest szczyt bezczelności (jakby nie było co dodać w tym kraju w zamian). Za chwilę może jeszcze odejmą coś z kanałów HD... A ten produkt można by naprawdę fajnie rozwinąć, bardziej zmodyfikować pakiety, większa ilość pakietów i wtedy większe możliwości dobierania tego co się chce oglądać (powiedzmy cztery, pięć pakietów po 10-15 kanałów). Niestety brak konkurencji na rynku przedpłaconej TVSAT sktuktuje takim a nie innym podejściem. A do tej pory miałem dość dobre spojrzenie na spółkę ITI i powiązane z nią spółki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...[ciach] ...powinni dodać w to miejsce inny kanał, np. ten na który czekam, czyli "Discovery Historia" ... [ciach] ... aż mnie kusi czasami, żeby napisać do "Discovery" maila z pytaniem czemu im nie zależy na obecności tego kanału w największych platformach, bo gdyby im zależało, to myślę, że kanał byłby już w "Cyfrze", albo "CP")...

Niestety kanal Discovery Historia jest tworem sztucznym dla Discovery. Kanal ten powstal tylko i wylacznie na zyczenie ITI (TVN) jako konkurencja dla TVP Historia. Tak naprawde to TVN jest odpowiedzialny za ten kanal ... Discovery daje mu tylko "brand". Watpie zeby TVN chcialo podzielic sie tym kanalem z innymi platformami (cos ala wyroznik platformy N)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety kanal Discovery Historia jest tworem sztucznym dla Discovery. Kanal ten powstal tylko i wylacznie na zyczenie ITI (TVN) jako konkurencja dla TVP Historia. Tak naprawde to TVN jest odpowiedzialny za ten kanal ... Discovery daje mu tylko "brand". Watpie zeby TVN chcialo podzielic sie tym kanalem z innymi platformami (cos ala wyroznik platformy N)

 

A to ciekawe, bo ten kanał istnieje też w kilku sieciach kablowych w Polsce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN miał udziały w Discovery Historia, ale chyba je odsprzedali z tego co pamiętam i teraz cały kanał należy do Discovery. Może się myle, ale chyba nawet na satkurier była ta informacja. Poza tym N może spokojnie dzielić się kanałami z TNK (np nsport podzielili się). Wszystko to kwestia czy się opłaca N.

 

Tutaj link do artykułu:

https://satkurier.pl/news/49013/discovery-historia-zmienia-logo-i-wizerunek.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kanał Discovery Historia to rzuca się na myśl jedno pytanie: Po co Discovery Historia przenieśli pod koniec grudnia 2009 r. z tp. 116 (10.832 V) nadającego w DVB-S2 na tp. 16 (11.508 V) nadający w DVB-S skoro owy kanał dostępny jest tylko na platformach, które udostępniają abonentom N i Orange jedynie dekodery HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie księgowania kasy za pakiety. Wczoraj ok 10 wpłata na ich konto przez internet, a dzisiaj po południu już kanały świeciły. I to nie jest pojedynczy przypadek bo pare dekoderów w rodzince doładowuję i następny dzień po przelewie po południu jest już zaksięgowane(oczywiście mówię o dniach roboczych). Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale w tytule przelewu zawsze wpisuję numer karty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...