Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

ja juz mam dekoder.Mysle jesnak ze ma to malo wspolnego z bezpieczenstwem a raczej chodzi o dodatkowe zarabianie pieniedzy na Ncam i dekoderach.SKY jakos nie paruje kart a sa o wiele bardziej zagrozeni ze strony hackerow.Zreszta skoro TNK SD nie jest parowana to dlaczego ta sama TNK tylko HD zmusza do kupienia dekodera lub CAM'a.A juz po trzecie to przeciez takim modulem z karta tez mozna sie wymieniac wiec po [beep]e parowac karte z modulem. SKY rozwiazalo to w ten sposob ze przy zamawianiu smard card trzeba podac 14 cyfrowy numer dekodera do ktorego bedzie przypisana karta.Uwazm ze to super rozwiazanie bez zmuszania klienta do kupowania ich dekoderow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niech zrobia tak jak SKY.Smard card przypisane do dokedora ale wlasnego.

Niech zdobią to, niech zrobią tam to ... Co ty książę jesteś żeby urządzać koncert życzeń ? To jest prywatny biznes. Masz doskonały przepis to stwórz swoją platformę . sprzedawaj wtedy same karty , na pewno szybko się wzbogacisz mądralo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra jakoś nie paruje kart. Daje nawet za niewielkie pieniądze drugą kartę w ofercie multiroom. Poza tym sama karta działa w każdym dekoderze z czytnikim Seca/Nagravision.

Do tego spokojnie można używać splitera bez żadnych problemów.

Zwyczajnie niech zrobią pełną ofertę N z modułem zamiast ich dekoderów.

Po co mi następny dekoder jak mam swój, mam sobie wieżę dekoderów robić w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto Ci każe kupować? Nie podoba się to nie bierzesz, łaski im nie robisz. To nie temat do lamentu, a po za tym porównaj obydwie oferty pod względem ceny, wtedy pogadamy. Oferta programowa to już inna, indywidualna sprawa. Co do dziadowskich dekoderów... no cóż, jeżeli chodzi o dekodery platformowe to n wyprzedza konkurencję o lata świetlne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no.. konkurencje dziadow z polsatu.Ty chyba dobrego dekodera nie widziales.Do tego blokuja mozliwosc zapisywania materialu na plycie.Pragne zauwazyc ze jeszcze do niedawna niemieckie platne programy HD jak RTL, SAT 1 itp. stosowaly podobne metody.Niestety z braku popytu zrezygnowali z blokowania materialu.Szkoda slow.Polska to jednak amatorka i wyzysk ze strony operatorow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne i kradzież ze strony abonentów... Najlepiej żeby wszystko w PL było za darmo. Taka nasza mentalność, że nie potrafimy uszanować czyjejś pracy. Najlepiej i najwygodniej jest dawać jak najmniej i brać jak najwięcej. Co do dobrego dekodera... no cóż, czaję się na ISIO S, więc nie mów mi co to jest dobry dekoder, a styczność z TV sat mam nie od wczoraj. Blokada HDCP jest we wszystkich naszych platformach, wystarcza jednak własny dekoder i dysk i możesz sobie robić z nagraniami co chcesz. Więc nie wiem gdzie Ty tutaj widzisz problem. Jeżeli uważasz że N'owskie tunery są "beeee" jako platformowe, to jednak wydaje mi się że nie widziałeś ich na oczy, tym bardziej pseudotunerów z cyfry. jeżeli takie jest Twoje zdanie, to życzę Ci żebyś miał możliwość poobcowania z jednymi jak i z drugimi, wtedy się w język ugryziesz. I nie porównujmy ich do tunerów z wolnego rynku, bo to inna liga i do innych rzeczy zupełnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku jaka kradziez?? place za karte ale nie chce zeby mi na sile wciskano sprzet.Ty jestes slepy albo lubisz byc robiony w wala.Tunery widzialem bo mam czarny, na szczescie tylko do lutego.Zrezygnowalem z N.Pokaz mi madralo jak zgrac material HD z dysku czarnego albo turborecordera? Ale nie przez scart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co da ci zakup Technisata ISIO-S jak wszystkie platformy wprowadzą parowanie kart. Nie będzie modułów z kartami. Tylko będziesz mógł odbierać FTA z satelity.

Po za tym jaka to kradzież jeśli płacę regularnie za oglądanie kanałów satelitarnych a to że mogę podzielić uprawnienia z karty na dwa dekodery w domu żeby nie było kłótni w rodzinie. Albo nagrać na dysk i znajomemu dać do oglądnięcia.

Spliter czy multiroom to takie samo urządzenie jak podzielenie internetu przez router w domu. Też kradnę i narażam na straty operatora internetowego bo powinienem kupić dwa abonamenty na internet??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Ty czytać potrafisz? Chcesz nagrywać i z tego korzystać to kup sobie dekoder własny, skoro nie chcesz ich sprzętu. W tym wątku jest mowa o TNK HD, więc chyba zakup dekodera nie jest przeszkodą, prawda? Zwykła ariva pozwala na takie rzeczy. Zgadzam się, w obrębie jednego domu jest ok, ale jak wcześniej: w TNK HD nie ma multiroomu, więc nie wiem o co te żale tutaj... I widzę przyszłość przewidujesz, "wszyscy nagle wprowadzą parowanie". Nikt nie lubi tańczyć jak mu ktoś zagra, ale skoro nie chcesz to idziesz na inną imprezę. Proste, nie? Ja w TNK HD nie widzę żadnych problemów, nie pasuje mi ich tuner to biorę moduł i własny tuner i robię sobie co chcę. Mam wrażenie że ciężko jest Ci pojąć to że ktoś potrafi tyle zaoferować i na tym koniec. Nie chcesz modułu, nie chcesz tunera, chcesz samą kartę... nie ma i już! Dawniej nawet modułów nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. W regulaminie I cenniku mojego isp jest zapis o tym iż każdy terminal wpięty do mojego gniazdka w modemie musi być zgłoszony . Za każde urządzenie wpiete trzeba dopłacić co miesiąc 5 złotych do abonamentu za internet. Jeżeli podepne router i za nim ukryje wszystkie terminale korzystające z internetu to złamie regulamin I będę okradał mojego isp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam internet z Netii - dostałem nawet od nich router Wlan żeby sobie sygnał rozdzielić na kilka komputerów. Tak być powinno a nie wyciąganie na siłę kasy za coś co jest powszechne u innych operatorów. Tym bardziej jak nie masz wyboru konkurencji.

Czy Ty czytać potrafisz? Chcesz nagrywać i z tego korzystać to kup sobie dekoder własny, skoro nie chcesz ich sprzętu. W tym wątku jest mowa o TNK HD, więc chyba zakup dekodera nie jest przeszkodą, prawda? Zwykła ariva pozwala na takie rzeczy. Zgadzam się, w obrębie jednego domu jest ok, ale jak wcześniej: w TNK HD nie ma multiroomu, więc nie wiem o co te żale tutaj... I widzę przyszłość przewidujesz, "wszyscy nagle wprowadzą parowanie". Nikt nie lubi tańczyć jak mu ktoś zagra, ale skoro nie chcesz to idziesz na inną imprezę. Proste, nie? Ja w TNK HD nie widzę żadnych problemów, nie pasuje mi ich tuner to biorę moduł i własny tuner i robię sobie co chcę. Mam wrażenie że ciężko jest Ci pojąć to że ktoś potrafi tyle zaoferować i na tym koniec. Nie chcesz modułu, nie chcesz tunera, chcesz samą kartę... nie ma i już! Dawniej nawet modułów nie było.

Ja się zgadzam że TNK HD udostępnia moduł wraz kartą. To jest idealne rozwiązanie. Tak samo powinno być u każdego operatora czy to Polsat, N, Cyfra i to z pełną ofertą. Nie zaś wciskanie na siłę dekodery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...