Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

nPremium leca kodowane. Ogladac je moga ci ktorzy dostali uprawnienia na karty. Mam modul ncam i odbieram programy npremium , uzywam odbiornika bez CI+.

 

Trochę za szybko napisalem, fakt. Chodziło mi bardziej o to CI+, jesli n włączy dodatkowe zabezpieczenia ochrony treści zgodne z CI+, to programy zdekoduja się tylko w CI+

Wygląda na to, że teraz jeszcze tak nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę napisać, że system aktywacji usługi pakietu HD premium działa błyskawicznie po 10 minutach jak wysłałem sms'a i włączyłem telewizor programy były już aktywne.

Tak powinien również działać system doładowań a tak niestety nie jest, wiec technicy mają jeszcze nad czym popracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne pytanie jak wiecie aktywowałem HD premium i wysłałem dzisiaj, sms deaktywującego aby mieć tylko miesiąc, ale przyszedł sms, że wyłączenie pakietu nastąpi dzisiaj. To jak to jest bo wczoraj wysłałem aktywującego to miałbym mieć ważne tylko jeden dzień czy będzie to 31 dni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawdziłem ważność pakietów i Premium HD ważny prze kolejne 31 dni a domowy HD dłużej, przed deaktywacją pokazywało oba tak samo do wyczerpania środków. Już nawet regulamin czytałem ale tak tam niezrozumiale napisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TnK docelowo ma być zlikwidowana, zapewne za parę miesięcy będzie news o przenoszeniu użytkowników do oferty NnK. Oferta NnK może przynosić zyski całej nowo powstałej spółce, która docelowo będzie zabierać klientów CP w cenie do 30zł. Jak Nka dostatnie nowe kanały to zapewne abonenci NnK też dostaną kanały, które mają dość niszowa oglądalność, myślę tu o tematycznych kanałach typu Domo czy KuchniaTV. Czekamy na konferencję ITI wyjaśniającą wstępnie sytuację fuzji czy też strategicznej współpracy do czasu wydania decyzji UOKiK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanaly tematyczne polsat2,cafe,news,play,superstacja,tv6 dostepne w tnk hd w pakiecie domowy hd premium o czym informuje plansza ktora pojawia sie po wejsciu na jeden z powyzszych kanalow mam wykupiony pakiet domowy hd poki co brak owych kanalow na liscie tnk hd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanaly tematyczne polsat2,cafe,news,play,superstacja,tv6 dostepne w tnk hd w pakiecie domowy hd premium o czym informuje plansza ktora pojawia sie po wejsciu na jeden z powyzszych kanalow mam wykupiony pakiet domowy hd poki co brak owych kanalow na liscie tnk hd

 

O czym ty piszesz bo nie rozumiem ? Jaka plansza ?

Może chodzi Ci o czerwone okno proszące o skontaktowanie się z operatorem aby uruchomić dany pakiet lub zerknięcia do przewodnika w NNK.

Takie info jest na każdym kanale jakie ma w ofercie N a nie jest w TNK HD czy NNK.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam rozumieć ten slajd?

http://media2.pl/g/0/23435.jpg

 

Masz to rozumieć jako czystą fantazję kogoś kto robił ten slajd na powerpoincie czy czymkolwiek bądź.

"n" nie ma oferty do 30zł za to ma ją cyfra+ (to tylko przykład, te slajdy są po to żeby było kolorowo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nadziei, bo Nce bardziej się ten interes opłaca. Wystarczy raz a dobrze zainwestować w dekoder z możliwością odczytania modułów i będzie po problemie, dekoder kosztuje góra 400zł, ale za to posiada Linuxa na pokładzie co daje spore możliwości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...