Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję wyjąć kartę przy włączonym dekoderze, wyłączyć potem dekoder, włączyć go, włożyć kartę, a potem ewentualnie ustawić, tak żeby złapał uprawnienia, powinno być ok, tzn. MGM HD lub TVP 1 HD.

Sprawdź również na stronie jak z twoim bezpłatnym oglądaniem https://ssl.telewizjanakarte.pl/tnk_hd/ ... owania.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja zamieszam w temacie!

 

Ramówka, może się podobać lub nie. Dla mnie jest taka sobie ale same tytuły mi nie mówią za wiele.

 

Ale do rzeczy.

Rano kanały u mnie jak wszystkim działały. Później się*trochę zmartwiłem czytając informacje na forach myśląc sobie co oni wyprawiają.

W tym momencie wróciłem z pracy i włączyłem TV, żona obejrzała coś na TVN Style ja przełączyłem na nPremium i działa. Działają wszystkie kanały nPremium.

Sprzęt jak w stopce i od września 2010 regularnie opłacam oba pakiety.

 

Więc nie wiem o co chodzi tam na górze, co oni robią, że znów jest tak jak z PSN, że niektórzy maja a inni nie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnego bałaganu ludzie sami go robią. Na media piszą o abonamencie gdyż obiecali że będzie gratis do końca stycznia i wycofali się z tego a po co mają pisać o tnk hd skoro nie było mowy że będzie jakąś promocja!! Dzwoniłem podałem numer karty i w minutę mam npremium ale fakt że konto się skróciło i wzięli 19zł plus 5zł na telefon. Fakt powinni być przygotowani żeby smsem zamówić npremium a tak mają kasę z telefonów jeszcze. Jeśli ktoś ma npremium to poprostu przez pomyłkę i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się tak wydaje że nie jesteśmy stratni ale to jest miesiąc krócej tego pakietu za 40zł. Ale i tak się opłaca. Ludzie marudza że drogo tyle filmów itd a za głupia walkę adamką 40zł w ppv. Za tvnplus1 będzie TTV. Przecież tnk hd to nie obowiązek komuś się nie podoba to nie płaci i tyle. Nie rozumiem ludzi niektórych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie będziesz miał tylko skrócą ci okres promocyjny, ja jestem w tej chwili w trakcie trzeciego ostatniego miesiąca okresu po pierwszym włączeniu TNK HD i jak wczoraj zadzwoniłem na info to mi powiedziano że najpierw muszę przelać 19,80 zł. i dopiero mi włączą.

Czyli wszysto jest już jasne, nie ma żadnej promocji na oglądanie nPremium, jak ktoś ma opłacone pakiety na przyszłe miesiące to z tych wolnych środków pobierają opłatę na nPremium i ogłem okres na pakiety podstawowe się skraca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak kupię nowy nCAM i go aktywuję jutro to będę miał 3 + 1 gratis miesięcy full pakiet łącznie z nPremium ?

 

Ja wczoraj aktywowałem ''n na karte'' i bede miał 3+ łacznie z nPremium takiej mi udzielono odpowiedzi i tego sie trzymam

 

Tak ale teraz jest promocja świąteczna taka, że jesli aktywujesz CAM do 31.12.2011 r. to dostajesz 1 miesiąc gratis natomiast nPremium jest dostępnte na okres na jaki masz uruchomiony pakiet Domowy Premium HD. Jeśli dobrze zrozumiałem regulamin promocji świątecznej to nowi użytkownicy aktywujacy CAM po 15.12.2011 r. powinni dostać dostęp do Domowy Premium HD na 4 miesiące. Z kolei nPremium jest przyznawane na okres taki jaki się ma aktywny pakiet Domowy Premium HD a zatem na 4 miesiące ... :brawo:

 

Ze strony http://www.n.pl

 

"Klienci, którzy aktywują dowolną usługę telewizji n na kartę w systemie pre-paid do 31 grudnia 2011 roku dostaną 1 miesiąc doładowania do Pakietu Domowego HD i do Pakietu Premium HD w prezencie."

 

Fragment regulaminu promocji:

...

Promocja dotyczy możliwości uzyskania dodatkowego promocyjnego 1-o miesięcznego doładowania umożliwiającego Dostęp do Pakietów: Domowego HD i Premium HD w usłudze telewizja n na kartę lub Domowego HD i Domowego HD Premium w usłudze Telewizja na Kartę HD, stanowiącego dodatkowe doładowanie konta Klienta (dalej: Promocyjne doładowanie).

Szczegółowe warunki oferty

1. Z Promocji mogą skorzystać Użytkownicy usługi Telewizji na Kartę HD i telewizji n na kartę (dalej: Użytkownik/Użytkownicy), którzy dokonają Aktywacji Karty dekodującej w Okresie obowiązywania Promocji.

2. Decydujące znaczenie dla uzyskania benefitu określonego niniejszą Promocją ma data złożenia dyspozycji aktywacji Karty dekodującej przez Klienta odnotowana w systemach Organizatora.

3. Promocyjne doładowanie może być wykorzystane tylko i wyłącznie na Dostęp do Pakietów określonych przez Organizatora w ramach niniejszej Promocji.

4. Promocyjne doładowanie zostanie dodane do konta Klienta w ciągu 60 dni roboczych następujących po dniu, w którym Klient spełnił warunki do skorzystania z Promocji.

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...