Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

nPremium to osobny pakiet, który jest dostępny tylko po wykupieniu Domowego HD i Domowego HD Premium.

Nie ma póki co potwierdzonego info że obydwa pakiety trzeba mieć wykupione. Możliwe że tak będzie, ale nie musi być. Póki co jest promocja która tego wymaga, jednak jak będzie standardowo nie wiadomo (chociaż podejrzewam że niestety tak właśnie będzie jak piszesz).

 

 

pod tym linkiem masz info na temat żeby korzystać z nPremium musisz mieć wykupione Domowy HD i Domowy HD Premium.

http://n.pl/oferta/n_na_karte.html

Czytaj na dole strony są opisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nadawał pod warunkiem, że sam sobie ten kanał wyszukałeś. Na pozycji 224 kanał CSB TV był cały czas na liście kanałów, ale dopiero wczoraj zaczął działać na nowych parametrach (10 719 V).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie, bo dzień w dzień ganiam po kanałach i wiem co piszę. Nie mam styczności z sat od wczoraj. Ale zauważam pewną rzecz... Sporo osób narzeka że to mają późno, za chwile coś innego z opóźnieniem... mam wrażenie że kolejność "obsługi" pewnych rzeczy jest uzależniona od nr seryjnego pakietu i leci w kolejności od najstarszych zestawów. Stąd biorą się takie rozbieżności że jednemu kanały świecą, a drugi musi czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[pod tym linkiem masz info na temat żeby korzystać z nPremium musisz mieć wykupione Domowy HD i Domowy HD Premium.

http://n.pl/oferta/n_na_karte.html

Czytaj na dole strony są opisy.

 

Ale ja mam pecha, aktywowałem swoją kartę 27.11.2011. Jabym wiedział to bym poczekał do 1 grudnia.

 

Według mnie powinni włączyć promocyjnie te programy npremium promocyjnie na 1 m-c dla tych co opłacają oba wcześniejszcze pakiety. Tak dla zachęty.

W sumie nie wiadomo co na nich będzie, bo jak popartzyłem na stronę n.pl to niby są już w ofercie i w liście kanałów, ale nie ma programu od 15.12

więc nie wiadomo co będzie lecieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz do tematu o nPremium. Jest program na dwa tygodnie. Jest jedno ale... chciał bym już opłacić kanały nPremium i aktywować, ale nie ma żadnej informacji jak ja mam to zrobić. Jak znam życie dowiem się jak kanały zostaną uruchomione, a potem będę czekał jak [beep] aż zaksięgują pieniądze na koncie a mi ucieknie kilka dni oglądania... Właściwie zostało już 3 dni do startu, więc można się spodziewać aktualizacji w nocy :) Czy to będzie soft czy sama lista kanałów to się okaże :) Mam nadzieję że poprawki w sofcie wyjdą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem w piątek na call center TNK z zapytaniem, czy otrzymam ten dodatkowy promocyjny miesiąc, jeśli doładuje za 40zł konto po chwili oczekiwania na odpowiedz dostałem odpowiedz pozytywną dzisiaj doszły pieniądze na konto, a miesiąca gratis brak w zakładce twoje konto :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...