Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

nc+ w odpowiedzi na falę krytyki a pewnie bardziej zmuszona ilością napływających wypowiedzeń zmienia swoją lipną ofertę. Teraz każdy kto miał wcześniej dostęp do starych kanałów canal+ lub nPremiumHD otrzyma dostęp do całej rodziny kanałów nc+: CANAL+ HD, CANAL+ Sport HD, CANAL+ Family HD, CANAL+ Family2 HD, CANAL+ Film HD i CANAL+ Film2 HD. Dotyczy to pewnie także tnk. Wszystkie te kanały będą pewnie dostępne w pakiecie za 59 zł. Dlatego pewnie niektórym użytkownikom już od paru dni świecą niektóre z tych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz każdy kto miał wcześniej dostęp do starych kanałów canal+ lub nPremiumHD otrzyma dostęp do całej rodziny kanałów nc+: CANAL+ HD, CANAL+ Sport HD, CANAL+ Family HD, CANAL+ Family2 HD, CANAL+ Film HD i CANAL+ Film2 HD. Dotyczy to pewnie także tnk.

No chyba nie do końca tak będzie. Dostęp do całej paczki C+ otrzymają abonenci, którzy mają w umowach z Cyfrą/Nką zagwarantowane C+ lub nPremium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to oznacza również dostęp do tych kanałów w najwyższym pakiecie w tnk hd. Kwestia tylko od kiedy.

To wyobraź sobie taką sytuację - NC+ wprowadza nową ofertę na kartę i oferuje jako opcję pełny pakiet C+ (6 kanałów) za powiedzmy dodatkowe 60 zł miesięcznie (cennikowo w abonamencie kosztuje 70 zł). Myślisz, że w TNK HD/ NNK ta opcja będzie kosztowała tylko 20 zł ? Kto by wtedy zainteresował się NC+ na kartę ?

 

PS rano przez jakas godzine odbierał mi canal +hd

Canal+ HD ma okienko w kodowaniu około godziny 9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie 20 zł? Przecież żeby kupić pakiet najwyższy musisz wcześniej mieć opłacone 2 niższe. Czyli kanały te w tnk hd możesz mieć za 60 zł a nie jak piszesz za 20.

 

Zresztą podobnie było do tej pory. W tnk hd pakiet kanałów n premium kosztował 20 zł. Nie wiem ile trzeba było zapłacić za to w opcji abonamentowej ale zdaje się ze więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie 20 zł? Przecież żeby kupić pakiet najwyższy musisz wcześniej mieć opłacone 2 niższe. Czyli kanały te w tnk hd możesz mieć za 60 zł a nie jak piszesz za 20.

 

Zresztą podobnie było do tej pory. W tnk hd pakiet kanałów n premium kosztował 20 zł. Nie wiem ile trzeba było zapłacić za to w opcji abonamentowej ale zdaje się ze więcej.

Pisząc 20 zł miałem na myśli cenę tylko pakietu C+ Family (byłego nPremium). Zresztą to chyba oczywiste bo wyraźnie napisałem "opcja" :)

 

Pakiet nPremium jak wchodził do oferty abonamentowej kosztował normalnie 35 zł, w promocji 20-25 zł. Pakiet 6 kanałów Canal+ kosztuje w abo 70 zł. Chyba jest różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Witam.

 

Sorki że się wcinam w temat. Ale mój mały problem jest niejako powiązany.

 

Zamówiłem i dostałem wczoraj dekoder na na kartę hd . Podłączyłem i aktywowałem . I wszystkie kanały śmigają , tylko dwa kanały canal + family HD / 2HD nie działają. Wyświetla mi się tylko komunikat : " Proszę się upewnić czy dekoder jest właściwie podłączony " , a mam zapewniony pełny pakiet na start przez 2 miesiące . Wiecie co można z tym zrobić , bo ponoć z dzwonieniem do BOK to katastrofa .???

 

Mój dekoder to :

STB model : ITI-5800S

 

Z góry dzieki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Witam.

 

Sorki że się wcinam w temat. Ale mój mały problem jest niejako powiązany.

 

Zamówiłem i dostałem wczoraj dekoder na na kartę hd . Podłączyłem i aktywowałem . I wszystkie kanały śmigają , tylko dwa kanały canal + family HD / 2HD nie działają. Wyświetla mi się tylko komunikat : " Proszę się upewnić czy dekoder jest właściwie podłączony " , a mam zapewniony pełny pakiet na start przez 2 miesiące . Wiecie co można z tym zrobić , bo ponoć z dzwonieniem do BOK to katastrofa .???

 

Mój dekoder to :

STB model : ITI-5800S

 

Z góry dzieki za odp.

 

Te C+ są nadawane ze słabego TP i trzeba skorygować ustawienie konwertera bądź anteny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nc+ w odpowiedzi na falę krytyki a pewnie bardziej zmuszona ilością napływających wypowiedzeń zmienia swoją lipną ofertę. Teraz każdy kto miał wcześniej dostęp do starych kanałów canal+ lub nPremiumHD otrzyma dostęp do całej rodziny kanałów nc+: CANAL+ HD, CANAL+ Sport HD, CANAL+ Family HD, CANAL+ Family2 HD, CANAL+ Film HD i CANAL+ Film2 HD. Dotyczy to pewnie także tnk. Wszystkie te kanały będą pewnie dostępne w pakiecie za 59 zł. Dlatego pewnie niektórym użytkownikom już od paru dni świecą niektóre z tych kanałów.

To nie jest prawdą co piszą bo w takim razie wszyscy powinni mieć zamiast 4 nPremium 6 kanałów+.

Dzwoniłem na info bo usunęli 5 kanałów gwarantowanych za które zapłaciłem z góry na 3 miechy a oni że można wysłać reklamację i wyłącznie pisemnie. Nie poczuwają się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak, mają w głębokim poważaniu użytkowników na kartę. Wyłączyli Wojna i Pokój oraz Sundance nie dając nic w zamian. Tak się nie robi, tym bardziej że jak kupowałem jakieś ponad dwa lata temu nie było mowy że jakieś kanały są promocyjne i w każdej chwili mogą je usunąć z oferty, np. Eurosport HD czy MTV HD. Jawne ignorowanie klientów a przecież przez te dwa lata płaciłem im co miesiąc prawie 40zł. Przestaję płacić od dziś i wszystkim radzę zrobić tak samo, może takie postępowanie, jak przestaniemy dawać im kasę spowoduje że pójdą po rozum do głowy i zaczną poważnie traktować nas klientów z których przecież żyją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale w ofercie na kartę mogą zmieniać ofertę mogą zabrać nawet 5 kanałów ale to widz abonent decyduje czy doladuje i za ile i nie można mieć pretensji nie odpowiada oferta nie płace i już. Szczerze z pakietu domowego to nie mają za wiele zysku zobaczcię ile programów za 19zł a byle jaką kablowka już około 30zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magiczny

Ja dzisiaj rano zadzwoniłem na infolinie i uparłem się by przyjęli reklamacje z powodu zabrania kilku kanałów - szczególnie z pakietu N Premium. Konsultant droczył się ze mną , nie chciał przyjąć reklamacji, kazał wysłać list. Ja się uparłem i w końcu reklamacje przyjęto. Otrzymałem numer zgłoszenia.

Radze, róbcie to samo bo inaczej nic nam nie dodadzą a pieniądze chętnie biorą.

A swoją drogą to niezłe numery robi z abonentami ta nowa NC+. Trzymam mocno kciuki by UOKiK przywalił im wysoką karę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę że nic nie zlikwidują a wręcz odwrotnie. Poprzez swoją zachłanność i także, to fakt, nieznajomość polskich realiów będą mieli ogromne kłopoty finansowe. Muszą być teraz super efektywni bo po tym co się dzieje z nc+ właściciel wywali decydentów z pracy, to jest prywatny biznes, muszą być wymierne efekty finansowe i to szybko. Zgadzam się że oferta prepaid nie może być lepsza od abonamentu, to przecież oczywiste ale nie rozumiem o jakim braku zysku ty mówisz TOMALA75, przecież to nie fabryka. Zysk przynoszą stali abonenci, oferta na kartę jest tylko swego rodzaju dodatkiem, ale umiejętnie skonstruowana też może przysporzyć kasy nie do pogardzenia, tym bardziej w obecnej sytuacji. Reasumując, myślę że naśladując abonentów którzy zbuntowali się przeciw takiemu traktowaniu przez nc+, powinniśmy my, użytkownicy n na kartę postąpić tak samo.(Zobaczcie na face profil anty nc+).Ja od dzisiaj nie płacę i czekam na rozwój sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zysk polega na tym że kto oferuje zestaw programów to nie wszystkie produkuje sam. I teraz przykład tnk hd. Musi zapłacić od przysłowiowego gniazdka czyli abonenta za każdy program np tvp polsatowi itd itd. Więc poniżej jakiegoś minimum nie żejda. Jak słyszę że canal plus family powinien być w domowym to chce mi się śmiać. Przecież prawa sportowe kosztują filmowe też itd. Też bym chciał pełen pakiet canal plus 6szt za 19zł ale to nie realne. Zresztą wolę dwa family niż te trzy npremium bo były trzy a nie cztery ten plus 2godziny nie liczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, canal w domowym to śmieszne i nie realne. Ale zabrali z domowego dwa kanały, nie dając nic w zamian, mało tego, zobacz jak wiele ma oznakowanie że są świadczone promocyjne. Można domniemywać że promocja się skończy i wtedy zostaną tak naprawdę kanały które są w naziemnej DVB-T i własna produkcja, a cena niezmienna. Ja nie wymagam żeby mi za darmo, bez płacenia, powiększali ofertę. Sądzę jednak że nieuczciwe jest jej zmniejszanie. Zgadza się, mogę w każdej chwili przestać korzystać, ale przecież nabyłem swego czasu do ich oferty sprzęt który w takim przypadku stanie się bezużyteczny, to moim zdaniem nie fair ze strony dostawcy i tyle, to mnie wkurza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko drożeje a pakiet tnk hd cena wciąż taka sama. Wiecie co robią producenci masła żeby nie podnosić ceny? Zmniejszają wagę masła a cena taka sama. Podobnie w tnk hd cena pozostaje a co jakiś czas program zniknie jeśli by to utrzymywali to musieliby podnieść cenę. Tvp hd życzy sobie od operatorów 1zł za ten program gdzie przykład polonia1 kosztuje tylko 10gr mówię w kablówkach. Domowy i tak jest bogata oferta za 19zł i nie ma co nic oczekiwać to trochę więcej jak paczka papierosów. Telewizja jest bardzo tania. Kilo kiełbasy więcej kosztuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ludzie by tak chcieli 50 kanałów ale płacić 9,99zł. Rozumiem że nie można przesadzać w drugą stronę ale wszystko drożeje a 19,99 za taki pakiet to naprawdę dobra oferta. Nie ma nigdzie tyle na zasadzie telewizji na kartę więc cieszmy się tym co mamy bo mamy nie tak najgorzej znowu. A za 40 zł mamy już naprawdę dużo z MGM i Filboxem na czele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...