Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Niektórym działa canal plus hd i canal plus sport hd tak samo serwisy nsport 36 i 37 w full pakiecie są dostępne wyszukajcie sobie 11258h

da się to ręcznie ustawic w adb 5800 bo nie mogę nigdzie w ustawieniach tego znaleźć ??

 

edit:

teraz pstryknąłem na canal+sport hd i jest odblokowany :lol: - już sam nie wiem co sie dzieje ( może odblokowuja tylko na same mecze LM na razie)

a w południe dzwoniłem na infolinie i konsultant był strasznie zdziwiony mówiąc że kanału nie powinno byc w ogóle na liśćie i nie ma opcji jego wykupienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sto procent pewności nie mam ale chyba nie da rady tylko dekodery adb 2850 mają możliwość wyszukiwania kanałów a w tym drugim jest sztywna lista i niestety dużo się traci gdyż serwisów nsportu też nie ma na liście. Canal plus sport dodali numer 29 ale canal plus główny brak na liście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę nadal nie wiadomo w jakim pakiecie są dostępne Canal +Sport HD i Canal + HD ? W domowym nie działa jedno i drugie. No chyba najpierw załaduje premium hd by sprawdzić? a w ostateczności pakiet z canal+family. Może ktoś potwierdzić jaki pakiet ma i co odbiera. Boję się że załąduję komplet i będzie lipa (ładuję po to by mieć GP na żużlu więc nie wiem czy ma sens)

 

Ps

 

czy robiąc przelew na premium hd należy podać jakieś szczegóły w tytule, albo wysyłać jakiegośc sms-a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napalajcie się tak na C+ i C+ Sport w TNK HD. Okienka C+ Sport to pewnie rekompensata za to, że na nPremium były mecze LM, a teraz w C+ Family już ich nie ma. Canal+ to może być jakaś chwilowa promocja.

 

Jeśli faktycznie te kanały dołączyłyby do oferty, to mogę się założyć, że w dodatkowo płatnym pakiecie. Ale to tylko dywagacje .. Nie ma co doładowywać w ciemno full pakietu licząc na Canal+ Sport czy Canal+, bo oficjalnie nikt tego nie gwarantuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Full pakiet warto mieć z perspektywy kibia, canal plus sport był wtorek liga mistrzów, środa liga mistrzów do czwartku rana i dzisiaj napewno 20.30 też będzie. Oczywiście że nie będzie canal plus sport w pakiecie za 59zł ale osobiście jestem bardzo zadowolony gdyż doszły ligi zagraniczne, nba i dodatkowo nie straciłem najlepszych meczów w pucharach więc czego chcieć więcej? No właśnie okienko na żużel grand prix? Oj dużo by doladowalo full pakiet może warto pomyśleć o tym Panowie z nc raz na próbę a może będzie się to wam opłacać????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Posiadam taki moduł już parę lat wpięty bezpośrednio do telewizora. Jest super bo obsługuję tylko jednym pilotem. Czytałem gdzieś, że TNK HD ma być do 2016 r, bo mają podpisane do tego czasu jakieś umowy. NC+ też obiecuje, że tnk hd ma być utrzymana, ale jakie będą oferty to nikt nie wie. Po ogólnej krytyce ich propozycji kanałów i opłat za nie (drożyzna) prawdopodobnie opuszczą trochę, bo sporo klientów obecnie ich opuszcza. W starych zestawach tnk hd, pakiet bez opłat jest czynny przez 12 miesięcy, w obecnych tylko przez 1 miesiąc i blokują wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wszystkie trzy pakiety w TNK HD i C+SportHD mi działa. Jeśli chodzi o C+HD to jeszcze nie miałem okazji zobaczyć go odkodowanego. Może na wasze mecze, które mnie nie interesują (ja licze na inną tematykę i inne kanały a nie sportowe) go nam dali. Ja C+HD widziałem tylko podczas okienek gdzie jest Łapu Capu tak mam cały czas zakodowane.

Chyba, że są jakieś dwie kopie tego kanału i mam nie tą co trzeba (widziałem że tematyczne kanały C+ są w kilku kopiach więc może ten też).

 

PS1. Strona telewizji na kartę nie działa. jakieś zmiany.... ? ;)

PS2. Strona już działa, zmian nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...