Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy wszędzie jest wyraźnie napisane nie będzie opcji NC+ na kartę cyfrowy dom pracuje do końca roku,jak widać nie ma zmian w menu dekodera.Będzie tylko opcja przejścia ze swoim dekoderem do abonamentu NC+ na czas nieokreślony czyli można zrezygnować z miesięcznym wypowiedzeniem.Informacja potwierdzona przez konsultantkę TNK HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jest taka fajna zadyma że aż miło. Panowie i Panie poprostu trzeba przeglądać kanały i sprawdzać u mnie w tnk hd za 59zł jest canal plus też zwykły główny na którym jest grand prix dodatkowo na 11258h są serwisy i są dostępne nsport 36 i 37 w hd dzisiaj tam liga europy sprawdźcię u siebie dużo osobom święci główny canal plus może to promocja do końca kwietnia. A jeśli chodzi o canal plus sport wczoraj miałem dostęp do północy a Moja Mama ma nadal choć jej nie potrzebny. Ma ktoś te serwisy też dostępne? Trzeba samemu wyszukać i sprawdźcie zwykły canal 11278v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie po co dodatkowe serwisy na ligę europy to tylko trzy mecze są o 21 jeden na canal sport drugi nsport i trzeci dali by na family i już. Bo na drugim euroliga. Ktoś pisał że brak informacji o meczach w tnk hd. Zapewniano że jeśli ktoś miał pakiet za 59zł czyli pełen i gdy była liga mistrzów i europy na npremium to miał wszystkie mecze i teraz też do końca sezonu będzie miał wszystkie i do tej pory faktycznie tak jest i multiliga mistrzów także szkoda że w sd na 109. W sumie te dodatkowe serwisy i np canal plus są dostępne ale z tylu po wyszukaniu jeśli ktoś czeka że mu na 1 wskoczy nsport 36 to się nie doczeka. Znam trzy osoby które od tygodnia mają ten canal plus czy to błąd a może promocja a obiecanu że grand prix w silver więc pełen tnk to taki silver więc kto wie co im w głowach siedzi. A kto dzisiaj nie będzie miał canal plus sport na ligę europy to może dublują te serwisy specjalnie kto wie? Nikt nic nie wie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Ty będziesz pisać tylko tysiące osób bo jak dało się takie coś ( TNK HD, NNK) zrobić to teraz nie może być gorzej tylko lepiej. Nie wolno się cofać do tyłu. Skoro przypuśćmy w 2010 dało rade stworzyć taką ofertę to w 2013 roku się nie da tego samego utrzymać czy polepszyć?? oj będą skargi jak znowu to zniszczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już chyba wiem o co chodzi wczoraj wszyscy dostali canal plus sport na ligę mistrzów i dzisiaj będzie podobnie a te uprawnienia są wysyłane na kilku transpoderach nie na wszystkich i jeśli ktoś nie włączył tych akurat to nadal ma uprawnienia na canal sport u Mojej Mamy święci i jest w pakiecie za 59zł a u mnie już nie bo przełączyłem na nsport a na 11.449h są wysyłane i odbierane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili nie można dokupić canal plus sport ale kto ma pakiet family to wczoraj miał mecz i uprawnienia na canal plus sport i większości po przełączeniu na inne programy ten canal sport został zabrany to tyle. Czuje że canal plus główny zostanie i będzie można oglądać grand prix w tnk hd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry za glupie pytanie - ale swieci tzn gra czy tez swieci tzn ze jest na liscie:D? nigdy nie moge sie tego domyslec:)) Mam pakiet za 19 zl tylko musze wskoczyc na dach by zobaczyc czy dziala Canal + bo akurat ten tp u mnie za bardzo nigdy nie chcial dzialac (tzn jak on dzialal to inne nie dzialaly:PP) pewnie wina malej czaszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprawnienia dodawane na wyższy pakiet lub zabierane na niższy są na niektórych programach nie na wszystkich. Przykładowo mając pakiet premium do 20kwietnia teoretycznie jak nie włączysz odpowiednich programów to nie mają możliwości Ci go zabrać ale nie jest tak różowo bo możesz oglądać do końca miesiąc i koniec gdyż na ten dekoder nie zostaną już wysłane nowe uprawnienia tak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...