Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Można też przejść na abonament za 49zł (trochę śmieszne, że zrobili z tego kanał premium - bo np. w abo za 33zł pożałowali). Z kolei CP podkrada ten program z ich transpondera i udostępnia już od najniższego pakietu - przypuszczam że nawet od Darmowego HD.

 

Jest więc wiele rozwiązań :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze. Wszedł bym w to za 33 zł, bo oferta warta tych pieniędzy i jest na czas nieoznaczony. Niestety sami strzelili sobie w kolano brakiem powrotu na pre-paid. Pewnie sporo osób z tego powodu nie skorzysta z promocji. Sporo, to mam na myśli z 80% abonentów TNK-HD i N na kartę.

Dzisiaj dostałem nawet wiadomośc na TV i SMS-a, widać szukają chętnych na siłę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomość na dekoderze "Ogladaj więcej" związana jest z przejściem na abo? Wczoraj wieczorem wypełniłem formularz na www. Dekoder zostawiłem na TVP1 HD. Po 10 minutach pojawiła się informacja o braku uprawnień... tak to zostawiłem... dziś rano TVP1HD działa i przyszła wiadomość na dekoder - tytuł "oglądaj więcej" gdy ja chce otworzyć dekoder wskakuje na TVP1HD i zielone strzałki się kręcą... tak już od kilku minut

 

P.S. na adres e-mail nie przyszła mi umowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak mimo tego strzału w kolano, o którym pisałem wyżej skusiłem się na pakiet za 33zł. Ja uważam, po przemyśleniu, że jednak jak dla mnie opłaca się ten pakiet za 33zł wykupić. Cena jest na ilość kanałów HD przyzwoita.

Jedna rada dla chętnych.

Wysłałem wczoraj zgłoszenie ze strony www i nic, nawet maila nie dostałem.

Zadzwoniłem dzisiaj rano mówiąc o tym, że nic nie ma, żadnego odzewu, itp. Nawet maila nie dostałem mówię.

Po podaniu wymagających danych telefonicznie mail z umową przyszedł dosłownie po zakończeniu rozmowy za około pięć minut, a odbiór programów zaskoczył po dwóch godzinach, może nawet wcześniej.

Aha, jak pytałem czy moje wczorajsze zgłoszenie dotarło do nich, odpowiedź miałem po sprawdzeniu w systemie, że nie ma jeszcze nic. Dziwne, to trochę.

Co do sprawdzenia wiarygodności abonenta, co do płacenia abo. sprawdzają tylko w rejestrze długów, trwa, to też tylko pare minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wczoraj emigrowałem no N na abonament za 33zł. Po ok 20 godzinach doszły uprawnienia i programy śmigają. Brak możliwości powrotu do pre-paid mnie nie przeraża bo i tak każdy miesiąc konto doładowywałem, a teraz za niewiele więcej kasy mam o wiele więcej programów. Wszystkim tym co regularnie doładowywują swoje konto szczerze polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale w n na kartę poprostu idę do punktu płace kasę mówię numer karty i tyle a tutaj trzeba wypisać kwit z numerem konta plus opłata 2.50zł a tutaj chce więcej tylko sms i mam wyższy pakiet. A te opcję dodatkowe w prezencie wiecie jak wyglądają? Masz np npremium na 6miesięcy i to ty musisz pilnować żeby wyłączyli bo na siódmy miesiąc rachunek będzie dużo wyższy. Pomysłcie sami dlaczego nie dołożyli tych programów do pakietów na kartę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale w n na kartę poprostu idę do punktu płace kasę mówię numer karty i tyle a tutaj trzeba wypisać kwit z numerem konta plus opłata 2.50zł

Kolego w jakim świecie Ty żyjesz?

Mamy 21 wiek i większość ludzi tak jak ja mamy konto które obsługuję bezpłatnie przez internet i wszystkie przelewy robię za 0zł. Nawet z domu nie muszę wychodzić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok można przez internet a co powiesz na ten argument jeśli kogoś interesują kanały npremium? No bo lubię filmy i mecze ligi mistrzów. Płace 59zł za trzy pakiety na miesiąc bo npremium na kartę kosztują 19zł a w tym abonamencie 33zł plus kanały premium 35zł więc już masz 68zł. Tak tak dobrze proszę doczytać. Zresztą głupota kupić dekoder i wziąć abonament

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale mnie interesuje prepaid i ten spokój a nie że może przyjdzie jakiś rachunek nie wiadomo za co. Ale jaki sens ma kupować dekoder za 400zł w takim razie? Lepiej odrazu wziąć abonament z tymi programami za 39zł więc 6 drożej ale nie wydajesz na dekoder tylko go dostajesz gratis tylko aktywacją 49zł a było też że aktywacją była 0zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...