Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Jednak nie wszystko jest jasne. Np. co się dzieje z dekoderem po wypowiedzeniu tej umowy (z tego co wiem dekodery 'n' po umowie nie przechodzą w prepaid). Jasne jest natomiast, że jak się bierze nPremium za 0zł to trzeba wytrwać pół roku na umowie bo inaczej zapłaci się karę przy wypowiedzeniu (ale 6 miesięcy to i tak najkrótsza umowa na rynku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie znalazłem wątek na temat tej promocji...Ten regulamin mnie trochę przeraża...Przepadają wszystkie środki z prepaida.Ale oferta bardzo ciekawa.Też interesuje mnie ewentualna migracja powrotna.

EDIT:

Doradca rozwiał wszelkie wątpliwości,nie ma możliwości powrotu do pre paid.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się na module, w ogłoszeniu jest napisane:

„Świat HD - oferta na własnym dekoderze telewizji na kartę HD i n na kartę” jest przeznaczona dla osób posiadających dekoder telewizji na kartę HD lub n na kartę (dotyczy tylko dekoderów ADB).

Swoją drogą dziwne to, bo chętnych przy obsłudze modułu byłoby bardzo dużo. Dla mnie niezrozumiała decyzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie mamy w regulaminie tej oferty moim zdaniem czarno na białym przykład dyskryminacji klientów, ze względu na posiadany sprzęt do odbioru i możnaby ten zapis myślę z powodzeniem zgłosić do "UOKiK", podobnie jak brak możliwości powrotu do opcji "pre paid" po rozwiązaniu umowy, tylko co to da (zanim "UOKiK" by się za to wziął, to okres promocji dawno się zakończy i podejrzewam zresztą, że właśnie dlatego jest taki krótki...)???...

 

Trudno, skoro "Cyfrowy Dom" brzydzi się jak widać moimi pieniędzmi (a z chęcią bym tę ofertę aktywował na moim module "nCAM HD", z powodu "Discovery Historia" :D ), to ich nie dostanie :D!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazało się, że moje pierwsze zgłoszenie usługi nie dotarło, musiałem zrobic to drugi raz. Zrobiłem to wczoraj przed 15 i czekam i czekam na przysłanie mi uprawnien i nie moge sie doczekać. Mowa jest o 24h, ale nie mam przekonania do tego, powinienem dostac także umowę na maila i tego nie dostałem. Nie wiem co o tym wszystkim myslec, dzwonić na razie nie zamierzam, bo strace tylko majatek na te romowy, a niczego sie nie dowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chce przejść na tą oferte to mam dobrą rade zadzwońcie do centrum sprzedaży i załatwcie wszystko z konsultantem ja dziś zadzwoniłem po 18h czekania i się okazało że formularz nawet do nich nie doszedł,załatwiłem wszystko przez telefon i po jakiś 30min mam już dostęp do części kanałów a wszystkie powinienem mieć w ciągu 48h a przynajmniej taką dostałem informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...