Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Problem polega na tym,że przecież jeszcze nikt się z nikim nie połączył .Nawet jak dojdzie do fuzji to nie wiadomo na jakich warunkach .W TNK HD całkowity zastój nawet kolega z postów wyżej ma problem z aktywacją ,wygląda to tak ,jakby pomału zwijali kramik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę ,że to oferta TNK HD nie przyniosła zamierzonego efektu finansowego ,wiadomo dla platform najlepsze są abonamenty bo płaci się cały czas ,a tu dostęp przez rok do kanałów podstawowych ,a ładowanie konta "od wielkiego dzwonu" wiadomo najbardziej w okresie świątecznym kiedy ramówka programowa jest atrakcyjna ,a jak przychodzą wakacje to niewiele osób ładuje konto .Dlatego zapewne w "n ka kartę" to ukrócono ograniczając dostęp z 12 miesięcy do miesiąca bez ładowania

Jak to mówią "kombinują na każdym kroku" 1 rok za free to za dużo ale co zrobisz

Wg mnie nie będzie żadnej fuzji bo n i Tnk to 'dobrzy znajoni'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma przebrandowienie z tym wspólnego ,(zakładając oczywiście,że tak jest) przecież nikt nie twierdzi,że NNK upadnie właśnie chyba nawet po to wprowadzili ,żeby oferta zastąpiła TNK HD ,ale niestety jak widać na gorszych warunkach .Dużo ludzi używa TNK HD i to właśnie tutaj może być problem co dalej z nimi .Trochę to nielogiczne - wypuścić ofertę TNK HD na rynek ,która nie bardzo osiągnęła sukces ,a przynajmniej nie taki jaki oczekiwano i mając tą świadomość wypuścić na rynek klon tej oferty NNK w dodatku na gorszych warunkach,w ogóle NNK słabo się sprzedaje ,a właściciel nic nie robi żeby pozyskać nowych klientów ,może zmiana ceny doładowań ewentualnie nowe pakiety ,albo pakiety tematyczne np .sport /przyroda-podróże/muzyka-rozrywka itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kolei... Jak już pisałem wyżej to jest przebrandowanie, ponieważ przejście do NNK będzie dobrowolne i możliwe. Przejście wiąże się ze zmianą regulaminu. Jeżeli komuś to nie pasuje to nikt na siłę nikogo nie trzyma. Ale tak samo gdybym miał pakiet C+ na przykład i płakał bym że tego nie ma, tamtego nie ma... Ludzie, nie pasuje, oddajcie, sprzedajcie, nie bierzcie, zamiast narzekać. Co by nie mówić, to tak czy siak oferta jak na telewizję bez abonamentu jest dobra, ale denerwuje mnie narzekanie na to że się to kupiło a nie ma tego czy tamtego. Nie pasuje to brać jakiś ekskluzywny abonament i nie narzekać. W czasie kiedy to TNK sie rozwijała to dodawali kanały co chwilę, ale wiadomo było że w nieskończoność tego robić nie będą. Może by Wam pasowało co miesiąc kanał dodawać?

 

(...)żeby oferta zastąpiła TNK HD(...) Dużo ludzi używa TNK HD i to właśnie tutaj może być problem co dalej z nimi (...)
Żeby zareklamować "nowy" produkt, żeby można było zmienić zasady, żeby użytkownik miał wybór czy zostaje na starych warunkach czy na nowych. Proste?

 

(...)w ogóle NNK słabo się sprzedaje(...)
proszę Cię... Oferta dobrze nie weszła na rynek, a Ty już wiesz że słabo się sprzedaje...

 

może zmiana ceny doładowań ewentualnie nowe pakiety ,albo pakiety tematyczne np .sport /przyroda-podróże/muzyka-rozrywka itp.
Zanim nadal będziemy knuć teorie spiskowe to warto poczekać, zamiast krzyczeć i tupać nóżkami że to czy tamto nie odpowiada. Nauczmy się doceniać to co mamy i czekajmy na rozwój sytuacji, bo to nie koniec tnk HD/NNK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nerwice już mam jak można aktywcje robic prawie tydzień, w bok podałem nr dekodera itp tylko nr conax nie zdążyłem bo po karcie i dalej ekran aktywacyjny. Można oddać dekoder tam gdzie się go kupiło? bo ja już mam tego dość
Wystarczy że już odpaliłeś dekoder, oddać nie możesz. Regulamin czytaj. Zadzwoń raz jeszcze, może coś więcej się dowiesz. Teoretycznie wszystko powinno być do 48h. Rozumiem że próbowałeś wyciągnąć kartę i wsadzić ponownie? Do mnie zasilenie dotarło. Ale coś musi być nie tak teraz skoro tyle osób ma problemy w tej chwili i może być to związane z właśnie nowymi kanałami. U mnie w TNK HD obecnie te kanały nie są dostępne które miały dojść. Tzn są ale w SD. Podejrzewam że będą jeżeli będzie możliwość przejścia na NNK, ale głowy uciąć nie dam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaczylibodzio - słabo ,a nawet bardzo słabo" pudełka" zalegają w sklepach,powiem szczerze,że nie widziałam nikogo z takim "pudełkiem" na ulicy ,w porównaniu do "pudełek" z napisem Polsat ,na dodatek tunerów TNK HD praktycznie nie ma w sklepach ,ani w Euro AGD,Mediach ,ani nawet w Hollexie wygląda na to jak by już nie chcieli klientów więcej.TNK HD przyzwyczaiła wszystkich do oglądania podstawowych kanałów przez rok bez doładowania,a tu w NNK zimny prysznic - tylko miesiąc dla wielu ludzi to miało znaczenie była kasa to się doładowało nie było też się oglądało skromniej ale coś było ,a utaj nie ma kasy nie ma oglądania

Merithathor - teraz to raczej zwrot nie wchodzi w grę do dvb -t też się nie nadaje bo nie ma aktywowanej karty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaczylibodzio - słabo ,a nawet bardzo słabo" pudełka" zalegają w sklepach,powiem szczerze,że nie widziałam nikogo z takim "pudełkiem" na ulicy ,w porównaniu do "pudełek" z napisem Polsat ,na dodatek tunerów TNK HD praktycznie nie ma w sklepach ,ani w Euro AGD,Mediach ,ani nawet w Hollexie wygląda na to jak by już nie chcieli klientów więcej.
Tak to sobie można gdybać, pokaż tabelki sprzedaży (których jeszcze nie ma), wtedy możemy rozmawiać. Popatrz co napisałaś:

(...)" pudełka" zalegają w sklepach (...)

(...) na dodatek tunerów TNK HD praktycznie nie ma w sklepach (...)

Żadnych argumentów nie masz żeby udowodnić że to się nie sprzedaje po za tym że "w sklepach nie widać". Jestem od sporego czasu przedstawicielem handlowym i jakoś doświadczenie mnie nauczyło że jak czegoś nie widać to nie znaczy że się nie sprzedaje. Aniu proszę Cię...

TNK HD przyzwyczaiła wszystkich do oglądania podstawowych kanałów przez rok bez doładowania,a tu w NNK zimny prysznic - tylko miesiąc dla wielu ludzi to miało znaczenie była kasa to się doładowało nie było też się oglądało skromniej ale coś było ,a utaj nie ma kasy nie ma oglądania.

No i dobra, nie pasuje to nie kupować i już.

 

Na 2089 pojawił się tvn turbo HD. TVN7 HD będzie bez opłat.

 

EDIT:

Cytuję satkurier: "Wszystkie 3 nowe kanały HD będą dostępne w ofercie n na kartę a także w ofercie telewizji na kartę HD."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaczylibodzio rozumiem,że" bardzo jesteś biegły w temacie" .Wyciąganie moich pojedynczych zdań z wypowiedzi i budowanie na nich swoich hipotez ma taki sam sens jak połów ryb w sadzawce

 

Marihathor - może to będzie dla Ciebie jakaś wskazówka jeżeli pomimo pomocy udzielonej przez naszych konsultantów nie uda nam się wspólnie rozwiązać Twojego problemu, prześlij do nas kartę (SIM z chipem) na adres korespondencyjny: Cyfrowy Dom Sp. z o.o. ul. Josepha Conrada 37, 31-357 Kraków wraz z opisem problemu, podaniem informacji dotyczących: typu dekodera jakiego używasz (podaj nazwę producenta i model), wersji zainstalowanego w nim oprogramowania a także wskazaniem swojego adresu korespondencyjnego, a my w terminie do 30 dni od daty otrzymania Twojego listu wyślemy na podany przez Ciebie adres pisemną odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaczylibodzio rozumiem,że" bardzo jesteś biegły w temacie" .Wyciąganie moich pojedynczych zdań z wypowiedzi i budowanie na nich swoich hipotez ma taki sam sens jak połów ryb w sadzawce

W takim razie czekam na konkrety z Twojej strony - wykresy sprzedaży NNK. I popatrz jak złożyłaś zdanie. Nasze gdybanie nic nie zmieni, a lament też nic nie da. Niestety niektórzy nie potrafią zrozumieć że skoro ktoś coś daje za kasę, to jednak za to płacić trzeba. A jeśli komuś nie odpowiada to droga wolna, nikt nikogo tutaj umową nie trzyma. Ale nie, lepiej pokazać typową polskość, marudzić i zrzędzić i krzyczeć jak to mi źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę zakończmy tą" jałowa dyskusję" gdyż zaczyna przekraczać granicę dobrego smaku .Postaraj się swoją" rozległą wiedzę "wykorzystać w bardziej pożyteczny sposób

pozdrawiam Anka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siłą i jakość w takim razie jest wystarczająca. Hmmm... no nic, wypada dzwonić i dowiedzieć się co jest grane. Obyś trafił na kogoś kompetentnego. Ja przy 4rech telefonach trafiłem raz na konkretną osobę. Aha no i sprawdź czy faktycznie pakiety/konto masz aktywne -> https://ssl.telewizjanakarte.pl/tnk_hd/ ... owania.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa z bok przekroczyła dyche ale dowiedziałem się czegoś nowego wręcz dziwnego nr seryjny dekodera nie pasuje z tą kartą .. jak to możliwe przeciesz brałem zafoliowane pudełko w którym była karta i dekoder i jakim cudem to nie pasuje ? Powiedziała mi że podmienią dekodery (nie wiem jak) i może to potrwać kilka dni świetnie prawie z 2óch darmowych miesięcy przepadnie z 1/4 świetnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie przepadnie, oddadzą Ci za czas gdy nie mogłeś korzystać z dekodera. Mi po dwutygodniowej reklamacji dali 1msc gratis. Jak nie pasuje to nie pasuje. Nie zdarza się ale jak widać niektórzy mają szczęście ;)

 

Oczywiście kartę do dekodera włożyłeś właściwie? Wiem że to idiotyczne pytanie ale widziałem już kartę włożoną n-ką do góry. Bo tak ładniej wygłąda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przeszukacie sat i dodacie kanały to na 2290 leci coś z logiem TVN7. Tylko że nie leci nic co jest na aktualnym TVN7 na liście na poz 9. Zapewne test TVN7 HD :)

Poprawka, to TVN7 tylko z opóźnieniem :)

Dzisiaj aktywowałem moduł TNK HD.Aktualizacja modułu trwała ok.12 minut.Aktywacja karty,poprzez sms i po około 50 minutach,działa.Aktywacja trwała długo,karty Tnk sd,aktywowały się po ok.10 min.

No to troszkę inna oferta i baza się poszerza, co za tym idzie miejsce na serwerach w systemie itd itp, więc 50 minut to nie aż tak znowu długo. Ale grunt że działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...