Skocz do zawartości
  • 0

Cyfra + i CP na jednej antenie satelitarnej. Pytania.


Lisek88
 Udostępnij

Pytanie

Witam.

 

Z góry informuję, że jeśli temat wydaje Wam się "głupi", to chociaż pozwólcie mi dowiedzieć się w interesujących mnie kwestiach i wtedy możecie, jeśli będziecie uważać to za stosowne, wykasować temat.

 

Czy jest możliwe, by na jednej antenie satelitarnej (w sensie na jednej czaszy) odbierać na dwóch różnych dekoderach dwóch różnych platform cyfrowych programy ? Chodzi mi o to, że, jeśli to możliwe, to chciałbym podłączyć do jednej czaszy dekoder Cyfry + z pakietem Komfortowym na jeden TV i dekoder CP z pakietem Mini na drugi TV, w innym pokoju.

 

Ogólnie moja wiedza w tym temacie jest słaba, ale czy rozwiązaniem w tej sprawie jest konwerter tzw. TWIN, do którego można podpiąć dwa kable, jeden do TV 1, drugi do TV 2 ?

 

Czy będzie możliwe, że na obydwóch TV programy będą odbierane bez zakłóceń i jednocześnie ? Czy może jak będę chciał oglądać C+, to wtedy CP nie i na odwrót, czy nie będzie problemu ?

 

I z tego, co do tej pory się dowiedziałem, to są konwertery TWIN i monoblock, czym to się różni i który z tych dwóch typów byłby odpowiedni/lepszy dla "konfiguracji" opisanej przeze mnie wyżej ?

 

Napiszcie mi to jasnym językiem, jak krowie na granicy, bom żem jest troszkę zielony i mało pewny. :D

 

Z góry wielkie THX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Tak, możesz odbierać, odrebnie na każdym z osobna , tu C+ a tam CP.Moższ kupić Twin - konwerter, ja tak to mam i jest dobrze.Oczywiście poprawna instalacja ,sprawne dekodery,opłacone abonamenty, itp. Miłego ogladania w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...