Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koło mojego miejsca zamieszkania te osoby co mają anteny w rozmiarze 60 cm mają problem z dobrym odbiorem sygnału, nie mówiąc już o złej pogodzie w ten czas to już wogule nie mogą odbierać nawet sygnału SD o HD już nie wspominając.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może parę wyjaśnień co do anteny 60 zainstalowanej u mnie. Sygnał jest na 100 % i nawet jak jest fatalna pogoda zawsze wszystko działało jak należy. Przetestuje to ocenię jak będzie sprawiało problemy zmieni się na większą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, od miesiąca korzystam z Cyfry + i chciałbym zapłacić rachunek, gdyż dostałem sms-em że do 20 muszę zapłacić bo taki wyznaczyli mi okres rozliczeniowy. Mam pytanie w jaki sposób ja mam to zapłacić?? Rachunku papierowego nie dostałem, ale mniejsza z nim nawet. Chciałem zrobić przelew internetowy, ale wchodzę do tego całego ICA i tam nic takiego nie ma, żadnego numeru konta podanego. Czy wie ktoś może jaki jest numer konta i dane? I czy one są takie same dla każdego klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było już wiele razy - każdy ma indywidualny numer rachunku. Zadzwoń na infolinię, albo zapłać kartą płatniczą. Ja najczęściej opłacam rachunki zagraniczną i dość "egzotyczną" kartą płatniczą i nie ma żadnego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam małe pytanko bo zbliżają się MŚ RPA

i mają lecieć mecze na TVP HD

czy jest jakaś szansa, że włączą do Cyfry ten kanał ?

niestety chyba się nie doczekamy :( liczyłem że mnie cyfra nie zawiedzie na MŚ a jednak się przeliczyłem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można inaczej, na niemieckich kanałach HD będą mecze a jeśli kogoś denerwuje ich komentarz to można zrobić sztuczkę (szkoda że nie działa na wszystkich TV - tzn. chodzi na tych, które nie wyłączają wewnętrznego tunera po wybraniu innego źródła niż TV) - ustawiasz przykładowo TVP1 na którym leci na żywo właśnie ten mecz (co u niemca w HD) z naszym komentarzem, przełączasz tv na odbiór z tunera po łączu COMPONENT, odłączasz kable chinch od dźwięku od tunera (możesz jeden jak masz możliwość ustawienia balansu dla kanału L i P) wolne kable wpinasz na wyjście audio z tv (robisz po prostu pętlę zwrotną między wejściem i wyjściem audio w tv) to samo z dźwiękiem można zrobić na złączu EURO (spreparuj samą wtyczkę do tv) jak nie masz gniazd chinch tylko wtedy musisz zrobić zworkę między nóżkami 1 i 2 oraz 3 i 6, masy najczęściej nie trzeba bo to ten sam potencjał. Można jeszcze inny patent - jak masz gdzieś sygnał z dvb-t i oddzielny tuner to po prostu z niego podasz komentarz po polsku za pomocą kabli chinch (odpinając audio z tunera sat) do tv a obraz z tunera sat w HD (to rozwiązanie jeśli nie działa pierwszy przykład)a jak masz kino to jeszcze mniej roboty :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...