Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W Cyfrze co 60 dni są dosyłane tzw. "uprawnienia do odbioru", jeśli akurat w tym czasie dekoder jest wyłączony, to uprawnienia nie zapiszą się na karcie. Bardzo możliwe, że Tobie akurat się udawało. Zresztą prawdopodobieństwo, że odłączenie dekodera od prądu spowoduje zablokowanie się karty, jest mniej więcej 1:120.

Dekoderów z dyskiem nie należy odłączać od prądu, bo na standby'u ściągają filmy do VOD i HBO Digital, szczególnie dotyczy to tych z podłączonym jednym kablem antenowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprawnienia są teraz słane częściej, nawet parę razy w miesiącu, lecz ich okres "ważnośći" to ok 60 dni. Tu się zgodzę, ale kol. pytał o wyłączanie z sieci np. na noc. Co prawda kożystam (narazie) tylko z tunerów SD, więc nie mogę się odnieść do HD, ale wydaje mi się że tu sprawa wygląda podobnie. Jedyny problem to fakt, że nie ściągnie VOD. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

W c+ nie ma czegoś takiego, uprawnienia są zapisane na karcie na miesiąc bieżący i następny, musiałbyś nie używać karty przez 2 miesiące aby była potrzebna jej ponowna aktywacja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od pojedynczego wyłączenia nic Ci się nie stanie...

chciałem powiedzieć, że jeśli zawsze będziesz na noc odłączać dekoder od prądu, może się zdarzyć taka sytuacja.

...a na ponowne włączenie nie czeka się kilku godzin, tylko raczej kilka minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie, zamierzam podpisać umowę z cyfrą w ofercie stała cena przez 18 miesięcy z pakietem prestiżowym, ale że posiadam swój dekoder hd to czy muszę brać sprzęt od cyfry? czy mogę podpisać umowę i wziąć samą kartę? Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Podpisałem umowę w promocji "Zima z Plusem". W newsach na głównej stronie było napisane, że gratis przez 3 miesiące będę miał opcję HBO, a nie mam. Kartę próbowałem już reaktywować, ale nic to nie dało. W dodatku nie pokazuje się tam ta czerwona kropka oznaczająca, że kanał jest zakodowany. Co mam zrobić, żeby wszystko działało poprawnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...