Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie dlaczego kanał blink jest w pakiecie start na stronie www, a jak dzwoniłem do cta to mi odpowiedziały ze ten kanał jest od pakietu kompakt.

 

Było już wcześniej na forum. Na stronie cyfry są błędy, czasem podświetlają się kanały, które faktycznie nie są w danym pakiecie, w tym przypadku jest tak z Viacom Blink. Jakiś błąd webmasterów. Właśnie sprawdziłem na swoim dekoderze i w C+ Start nie ma uprawnień do kanału Blink.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dlaczego kanał blink jest w pakiecie start na stronie www, a jak dzwoniłem do cta to mi odpowiedziały ze ten kanał jest od pakietu kompakt.

 

Było już wcześniej na forum. Na stronie cyfry są błędy, czasem podświetlają się kanały, które faktycznie nie są w danym pakiecie, w tym przypadku jest tak z Viacom Blink. Jakiś błąd webmasterów. Właśnie sprawdziłem na swoim dekoderze i w C+ Start nie ma uprawnień do kanału Blink.

Z Cyfrą same problemy,nawet nie umieją swojej strony ogarnąć na której są błedy,a o softach do dekoderów nie wspomne.

Słabo dbają (jeśli można to tak nazwać) o abonentów....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie z innej beczki, 30-11-2011 przedłużałem umowę z C+ w wyniku wysłania do nich pisma o rezygnacji C+ odnośnie likwidacji Movies24, podpisałem nową umowę na C+Opt za 57 i MR za 15 zeta, 27-12-2011 odebrałem kartę do MR - miała być dla "śwagra", ale niestety nasze drogi szybko się rozeszły i kartę dostałem z powrotem od niego. Czy mogę teraz iść do punktu C+ i powiedzieć że rezygnuje z MR czy muszę wysłać znów pismo o rezygnacji w wyniku podwyżek cen. Z c+ i tak zostanę tylko nie chce tego MR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym potwierdzić jedna rzecz :)

cyfrę brałem w listopadzie 2010r., mianowicie wziąłem pakiet kompakt i dodatkowo canal+, ostatnio kupiłem tv i chciałbym mieć teraz także kanały w hd i czy wystarczy że kupuje dekoder hd, i będę miał kanały canal+ w hd ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...