Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W moich płatnościach pojawiła się kwota do zapłaty za styczeń. Natomiast mam następujący komunikat w zakładce E-rachunek: "W ostatnich 12 miesiącach nie zostało wystawione żadne rozliczenie".

O co chodzi ?

P.S E-rachunek aktywowałem. Korzystam także z tv-rachunek.

 

Już mam ;-) Tak to powinno wyglądać: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... 88990.html ?

 

Dlaczego w podglądzie nic nie ma ?

 

I dlaczego nie dostałem na e-maila informacji, że wystawiony e-rachunek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za przychodzące druki płaci się chyba z pięć złoty.Musisz robić przelew przez polecenie zapłaty?A transakcja jednorazowa nie wchodzi w grę?Przelew to przelew,dukujesz potwierdzenie wpłaty i koniec.A jak nie tak to druk z poczty,nr.rachunku cyfry i płacić na poczcie,każdy rachunek dostaniesz na swój meil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,chcę założyć cyfrę+ i mam pytanie:Za przychodzące druki abonamentowe jest opłata?Konto mam,ale nie ma mojego banku w spisie banków na stronie cyfry,które honorują polecenie zapłaty,więc to chyba odpada tak?

Jeśli będziesz miał dekoder przypisany do umowy (pace lub philips) to jak będziesz chciał druki papierowe to opłata 5zł.

Jak z nich zrezygnujesz to opłaty nie będzie,wtedy możesz przelewem zapłacić na konto do cyfry.

Możesz też wydrukować druk albo wziąźć z poczty/banku i wypisać, i zapłacić w banku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za przychodzące druki płaci się chyba z pięć złoty.

Taka opłata jest wyłącznie w przypadku, kiedy ktoś ma aktywowany rachunek elektroniczny.

Ta oplata jest w przypadku posiadania dekodera HD(niedługo również i Sagemcom hd) i zamowienia rachunkow papierowych. JAk masz SD to nie bedzie naliczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W przyszłym tygodniu kupuję Cyfre+ ze względu na kanał Kino Polska Muzyka. Jaka jest obecnie najtańsza i najkrótsza umowa:

tj: Kompakt 38zł + jakiś dekoder chyba za 0zł na umowę na chyba 15 miesięcy (??) Jest też jakaś opłata aktywacyjna? Wie ktoś jak długo potrwa ta promocja? Bo nie jestem pewny czy już w poniedziałek lecieć kupić. Mógłby ktoś poradzić czy są jakieś kruczki na które mam uważać podczas podpisywania umowy. dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...