Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam kilka pytań. Mam cyfre plus (multiroom) i dwa dekodery sd. Chciałbym odbierać niektóre kanały w hd i teraz pytania:

1. Czy zwykła antena satelitarna od cyfry (nie z hd) odbierze sygnał hd?

2. Dekoder OPTICUM X403p HD jest dobry? I czy wystarczy, że włoże orginalną kartę do niego i będzie działać ?

3. Czy znacie jakiś inny dekoder tańszy?

4. Czy lepiej kupić/wymienić dekoder w punkcie cyfry czy kupić na allegro??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam kilka pytań. Mam cyfre plus (multiroom) i dwa dekodery sd. Chciałbym odbierać niektóre kanały w hd i teraz pytania:

2. Dekoder OPTICUM X403p HD jest dobry? I czy wystarczy, że włoże orginalną kartę do niego i będzie działać ?

3. Czy znacie jakiś inny dekoder tańszy?

2.Cyfra będzie działać ale trzeba zmienić soft na uniwersalny.3.tańsze są np.niektóre fegusony np ariva 102E HD tam wkładasz kartę i wszystko działa od razu (bez zmiany softu).

Zobacz jeszcze ten co wysłałem Ci na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie skonczyła mi sie umowa na multipakiet C+ bez HD musiałem wypowiedzieć i teraz chce podpisac nowa na opcje 99pln czy jest możliwość wypowiedzenia w jakimś czasie umowy nowo zawartej np przez internet ?? badz w punkcie ?? bo problem mam z nielegalnie założoną antena na dachu bloku i nie wiem jak bedzie sie zachowywać z kanałami HD wiec bym sprawdził i w razie czego zwrócił jakby nie działało bo wejsc na dach to nie wejde a na balkonie nie zamontuje bo zasłania mi inny blok :) taka dziwna rzeczywistość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest wchodze cyfra zamawiam cyfre 3 miesiące gratis to moge wszystko wybrać bez dekodera hd sagemcom a jak wchodze bez promocji to się da? Czy to blad na stronie czy jak to dają do pakietów hd czy bez tez mozna dostac?

Dodatkowo rózni sie opcja multiroom w promocji 3 mies jest za 10 normalnie 15. hmm?

 

Chyba lepiej jak bym wzial ten hd dekoder zamiast promocji 3 mies. gratis . Kto mi odpowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dekoder Opticum x110p. Działa mi tylko jeden kanał HD (Eurosport 2 HD), przy reszcie pisze "zakodowany".

Co zrobić, aby działały kanały HD ?

 

Po za tym wcześniej kanały HD w niektórych programach są bez podziału na sd i hd (np. canal +, film itd..), a teraz mam podział na HD i SD (inaczej niż w aktualnej liście cyfry... )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Doradźcie proszę czy podpisując nową umowę wziąć samą kartę bez dekodera i zainwestować w pozacyfroplusowy dekoder (mam na oku Fergusona HD ariva 220 combo w cenie 360PLN (dobra cena?) ewentualnie jaki inny dekoder wybrać)?

Czy może wziąć w bezpłatne użytkowanie cyfroplusowy -jesli tak to jaki? Planuję skorzystać z promocji 3 miesiące za darmo dla klientów z rchunkiem tv innego operatora decydując się na pakiet canal+ HBO superpremium.

Dodam jeszcze że dekoder będzie miał współpracować z clone+.

Liczę na pomoc doświadczonych, proszę o za i przeciw. Z gory dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...