Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

czy na starym sprzęcie cyfry dekoder PIONEER BCT- 1330 konwerter UNIWERSAL 0,2 Db SF-10 SINGLE PLATINUM LNB odbiorę dzisiaj cyfrę ?

 

chodź mam telewizor HD nie zależy mi na tym, chcę tylko podłączyć by chodziło elegancko

czy minus tego jest tylko taki że nie będzie HD czy są jeszcze tego jakieś minusy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chce to podłączyć do telewizora o nazwie OTF jest to starszy typ telewizora w innym pokoju mam LCD Philipsa a chciałbym zmówić również multiroom i mogę dokupić inny dekoder z cyfry do tego ? a i i mam jeszcze takie pytanie czy kupując multiroom aktywacja nie będzie mnie nic kosztować (z tego co wiem to pakiet start + canal+ aktywacja 0 zł) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. podpisywałem umowe 3 miesiące temu i mialem tam w ofercie Canał+Compakt kanał Comedy central family a teraz okazuje się ze tego kanału już nie ma w pakiecie kompakt tylko optimum i teraz pytanie czy jeżeli podpisywałem umowe to moga mi teraz zabrac kanał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy kupując multiroom aktywacja nie będzie mnie nic kosztować (z tego co wiem to pakiet start + canal+ aktywacja 1 zł) ?

 

czy będę miał wszystkie kanały canal+ oznaczone w logo "HD", mając stary dekoder z tym że będę je odbierał w SD ?

 

czy będę mógł kupić multiroom dopiero po jakimś czasie ?

 

prosze o odpowiedź na te pytania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do własnego montażu. Czy gdy już ustawie talerz w dobrej pozycji i podłącze go do dekodera muszę robić coś jeszcze? Wpisywać jakieś dane itp czy wystarczy tylko wyszukać kanały?

Jeśli masz poprawnie ustawioną antenę to wystarczy tylko wyszukać kanały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy kupując multiroom aktywacja nie będzie mnie nic kosztować (z tego co wiem to pakiet start + canal+ aktywacja 1 zł) ?

 

czy będę miał wszystkie kanały canal+ oznaczone w logo "HD", mając stary dekoder z tym że będę je odbierał w SD ?

 

czy będę mógł kupić multiroom dopiero po jakimś czasie ?

 

prosze o odpowiedź na te pytania

1. Tak, pod warunkiem, że będzie to pakiet Canal+ start, a nie start z podłączonym canal+

2. Dokładnie to będziesz odbierał ich odpowiedniki w SD

3. Tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem posiadaczem telewizora Samsung z wbudowanym tunerem DTV: DVB-T / C / S2

 

Zastanawiam się między modułem a dekoderem. Co radzicie wybrać?

 

Czy dzięki modułowi będę odbierał wszystkie programy z platformy Cyfry+ także w jakości HD?

Jakie są wady i zalety modułu np. tego: ASTON MODULE 2,26 CYFRA+ HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...