Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a dobry jest dekoder pace hd

Dużo negatywnych opinii słyszałem o nim (szkoda tylko, że po tym jak podpisałem nową umowę z Cyfrą+ :P) . Na tym forum jest obszerny temat o tym dekoderze. U mnie chodzi, bo chodzi. Za podobny dekoder innej, lepszej firmy trzeba by było koło tysiaka wydać. Ja płacę dzierżawę 20 zł, więc nie jest tragicznie. Główną wadą jest chyba to, że strasznie muli. Ale poczytaj o nim i sam zadecyduj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dobry jest dekoder pace hd

Dużo negatywnych opinii słyszałem o nim (szkoda tylko, że po tym jak podpisałem nową umowę z Cyfrą+ :P) . Na tym forum jest obszerny temat o tym dekoderze. U mnie chodzi, bo chodzi. Za podobny dekoder innej, lepszej firmy trzeba by było koło tysiaka wydać. Ja płacę dzierżawę 20 zł, więc nie jest tragicznie. Główną wadą jest chyba to, że strasznie muli. Ale poczytaj o nim i sam zadecyduj

 

Za tysiaka to chyba się podobnego nie kupi. Porównywalny Ferguson Ariva TT HD PVR 500GB bez DVB-T kosztuje około 1700 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam takie pytanie, czy jesli bym teraz wzial HD MIX w promocji i do tego wzialbym PACE PVR HD to czy jesli bym po okresie promocyjnym zrezygnowal z HD MIX to moge tez oddac dekoder PACE i zostac ze starym dekoderem i abonamentem czy nie??

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was ,sluchajcie mam pytanie... zapłaciłem w piątek tam kwote która miałem do uregulowania w Cyfsze + i cały czas mam wyłączony dekoder tzn nie ma programów... Ile oni maja czasy na to by włączyć znów aktywacje... ja rozumiem ze przez weekend pieniążki nie szły ale no dziwi mnie to bo przed chwila sprawdzałem ponownie i cały czas nic... PROSZE O ODPISANIE z GÓRY DZIĘKI!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie pierwszego! Wtedy nie ma ani jednego dnia "gratisowego". Najwcześniej drugiego dnia miesiąca. Było o tym setki razy mówione.

 

Zawsze włączam pierwszego i jeszcze nigdy nie płaciłem za ten miesiąc. Można sprawdzić sobie w ICA w zakładce FINANSE/ROZLICZENIE czy się ma wyszczególnioną opłatę za obecny miesiąc. jeśli tak to można włączać i ten miesiąc będzie bezpłatny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...