Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda się rozpisywać... O "zezach" poczytaj sobie tutaj. Jeszcze zależy jaki masz tuner, ponieważ nie wszystkie odbiorniki Cyfry obsługują przełącznik DiSEqC, no chyba, że wybierzesz rozwiązanie konwertera monoblock, a nie dwóch pojedynczych LNB.

 

 

Mam Stronga i antenę 60 cm. Da się z tego odbierać Astrę? I jaki konwerter jest potrzebny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mars19, trzeba jeszcze wziąć VOD. Bez opłat oferowane są jeszcze tunery SD - Strong i Pace.

 

@kwakii, HB nadal będzie działał, do odbioru Astry trzeba dokupić dodatkowe elementy, które dołączysz do obecnej instalacji antenowej i to wszystko. A ile kanałów z Astry będziesz odbierał? Trudno powiedzieć, ale będzie ich sporo. Zerknij sobie tutaj - odbierzesz wszystkie kanały, które są pokazane na najjaśniejszym niebieskim tle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mars19, trzeba jeszcze wziąć VOD. Bez opłat oferowane są jeszcze tunery SD - Strong i Pace.

 

To znaczy, że muszę z HD PVR opłacać jeszcze VOD??

Nie wystarczy, że wezmę tylko np. komfortowy z opcjami HD ??? :(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mars19, trzeba jeszcze wziąć VOD. Bez opłat oferowane są jeszcze tunery SD - Strong i Pace.

 

To znaczy, że muszę z HD PVR opłacać jeszcze VOD??

Nie wystarczy, że wezmę tylko np. komfortowy z opcjami HD ??? :(:(

Opcja VOD jest darmowa i nawet nie można z niej zrezygnować. Polega to na tym, że baza filmów jest aktualizowana na dekoderze, a płacisz dopiero za filmy, które oglądasz.

PVRa możesz wziąć pod warunkiem, że wybierzesz co najmniej jedną opcję HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mars19, trzeba jeszcze wziąć VOD. Bez opłat oferowane są jeszcze tunery SD - Strong i Pace.

To znaczy, że muszę z HD PVR opłacać jeszcze VOD??

Nie wystarczy, że wezmę tylko np. komfortowy z opcjami HD ??? :(:(

Opcja VOD jest darmowa i nawet nie można z niej zrezygnować. Polega to na tym, że baza filmów jest aktualizowana na dekoderze, a płacisz dopiero za filmy, które oglądasz.

PVRa możesz wziąć pod warunkiem, że wybierzesz co najmniej jedną opcję HD.

to mogę wziąć ten dekoder HD PVR za free i potem nie kupować żadnych filmów, czy trzeba kupić jakiś film??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jaką zniżkę otrzymam opłacając cały abonament z góry??

2. Jaka jest różnica między promocją "Najlepsza promocja to jasne jak słoń," a promocją "Dla internautów" w obu mam opcje premium przez 3 miesiące za free i potem z niej mogę zrezygnować?? canal+ hd przez 8 miesięcy za 3zł potem można zrezygnować??

3. Czy jest jakaś różnica między pakietem komfortowy a komfortowy+??

4. Canal+ sport jest tylko w pakiecie canal+?? za 29?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...