Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dekoderze Strong 6880 możesz ułożyć swoją listę kanałów, w Phillipsie HD niestety nie. Podobno 6880 się czasami zawiesza - mam ten model i odpukać tylko raz mi się zawiesił i ogólnie jestem z niego nawet zadowolony. Jeżeli chcesz mieć własne listy kanałów oraz opcję HD pozostaje sobie kupić własny tuner oraz modem CAM z oferty cyfry+. Pozdrawiam.

A jak bym chciał mieć pomieszane to wystarczy Philips PVR HD ? A jaka antenę polecacie czy 60 do HD czy tą 80 ?Bo ja mam od cyfrowego Polsatu 60 i nie wiem czy kupować antenę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pomieszaną tylko będziesz miał listę cyfry tak jak została ustalona. Jeśli chodzi o antenę to 80 skoro chcesz odbierać kanały hd, aczkolwiek na 60 też można odbierać ale musi być idealnie antena ustawiona... Z tym, że im większa antena tym gorzej się ją ustawia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, jak rozróżnić PVR Pace od Philipsa? wymieniłem już raz tuner i znowu mam z tyłu napisane Pace na naklejce, na pudełku w którym dostałem pierwszy tunek jest napisane Pace France i wyprodukowane na Węgrzech, wymienili mi go od ręki u dystrybutora bo nie startował u nich (chiałem zrobić aktualizacje z 76 na 90 bo dziś będzie monter i wg mnie ważne jest żeby był nowy soft), teraz nie wiem już czy zmieniłem lepszy na gorszy czy na taki sam :lol2: prosze żeby ktoś napisał jakie są oznaczenia między tymi z fabryki philipsa a tymi od pace, jakie są różnice i najważniejsze pytanie które lepsze ? przewertowałem już dziś 100 stron w temacie o problemach z pvrem (mam dość, jutro kolejna 100) i nie znalazłem satysfakcjonującej odpowiedzi, dzięki z góry za każdą pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Posiadam Cyfre+ pakiet prestiżowy na kanałach takich jak TVN 24, TVN CNBC Biznes, Orange Sport oraz Orange Sport Info co jakiś czas jest taki format obrazu jak na tym zdjęciu => http://img150.imageshack.us/img150/883/05082009825.jpg

 

pytanie czy to tak ma być (tak ustawia nadawca) czy mam do kitu TV a jest to Sony Vega 29 Trintion 100 Hz płaski kineskop - jeśli tak jest zależne od nadawcy to po co coś takiego jest ? - proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nadawca.U nas w n takie coś jest tylko na kanałach HD i 16\9 Ale to tylko po to żeby nie rozciągać obrazu.Ale po co na kanale SD takie cos??tp nie wiem

ALe cyfra jest dziwna dlatego z niej zrezygnowałem:) Tata patrzy na te kanły w n oprócz orange i takiego czegoś jak na foto nie było czasem są pasy po bokach ale nie w koło tak jak tu to tylko na TVN HD:Dpozdro

 

nUSER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Takie może nietypowe pytanko :roll: .Ma może ktoś z ulicy Ostrogórska 33 w Sosnowcu cyfre+ ?.Zamierzam tam kupić mieszkanko (8 lub 9 piętro)i nie wiem czy będzie możliwość założenia anteny :?>chodzi o nietypowy budynek.Identyczny rozkład jak w tym przypadku http://i32.tinypic.com/69nzih.jpg ( na czerwono mój balkon )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...