Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam małe pytanie odnośnie Cyfry.

Nie przyszły mi dwa rachunki za marzec i za kwiecień, za marzec przyszło dopiero wezwanie do zapłaty zaległości, które uregulowałem, ale pewnie pieniądze nie zdążyły dojść, bo dzisiaj karta przestała odbierać. I tutaj pytanie, czy jeśli w takim przypadku zadzwonię do nich i wytłumaczę sytuacje, to czy będę musiał zapłacić opłatę reaktywacyjną, czy jako, że to błąd ich/poczty powinni mi przywrócić za darmo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz pakiet wyższy niż Powtalny+, to możesz zadzwonić i poprosić o warunkowe włączenie, warunkiem jest zobowiązanie, że w ciągu pięciu dni zapłacisz zaległość w całości (wraz z kosztami monitu) i prześlesz potwierdzenie wpłaty mailem lub faxem.

Włączenie będzie bezpłatne.

Regulamin Cyfry mówi, że nie otrzymanie blankietów do zapłaty, nie zwalnia z terminowego opłacania rachunków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam pytanie. Pytam się tutaj bo niechce zakładać odrębnego tematu. Jak działa Switch HDMI na telewizorach z jednym wejściem HDMI? Czy jak mam podłączone dwa dekodery do Switcha to czy musze jeden mieć wyłączony a jeden włączony czy moge mieć oba włączone i tylko przełączać się między złączami? Bo u mnie jak wcisne AV pisze Złącze 1 , Złącze 2 , HDMI. Pomóżcie prosze bo niewiem czy kupować i czy to naprawde jest uproszczenie. Moge prosić o szybką odpowiedź?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniacie jakość dźwięku na Cinemax1 w Cyfrze? Moim zdaniem jest on ewidentnie przesterowany (coś a'la "ochrypnięty lektor"). Żeby było śmieszniej na Cinemax2 wszystko jest w porządku.

 

Napisałem w tej sprawie maila do Cyfry+. Odpowiedź:

 

"Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, iż sygnał jest nadawany prawidłowo.. W celu przywrócenia poprawnego odbioru proszę o zaktualizowanie listy kanałów. (...)"

 

Proszę o Wasze opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

pytam informacyjnie

bo nigdzie nie mogłem znaleźć info na temat Rai Sport Sat [69]

co można fajnego zobaczyć na tym kanale ?

w końcu zmieniłem częstotliwość na 12188 i mam ten kanał :brawo:

ogląda ktoś ten kanał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę zostać abonentem C+ :)

Witam posiadam aktualnie N, jest ona dlamnie coraz gorsza ponieważ po wymianie tv na LCD Full HD mam ciągłe błędy HDCP ;/ Więc zastanawiam się nad zmianą platformy na C+, wybrałem pakiet komfort (48zł) + Premium HD (9zł), do tego dekoder Philips DSR 6201/91 :) Mam pytanie ile wyniesie mnie koszt tego dekodera ?? Czy jest on na wynajem czy można kupić za gotówkę ?

 

PS: Mam N już 2 lata, jeśli będe chciał zrezygnować to co muszę zrobić ? Prócz zdania dekodera ? Jakieś pismo ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamxp125 - poczekaj na kolejne promocje w Cyfrze. A Philips, o który pytasz jest obecnie na wynajem za 16 zł/m-c lub kupno za 499 zł, cena 199 zł dotyczy oferty "Wiosna z HD".

Odnośnie rezygnacji z "N" to składasz wypowiedzenie (w APS lub pocztą) a potem zwracasz sprzęt).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamxp125 - trudno obecnie zmieścić się w kwocie, którą podałeś. Komfortowy+ (48 zł) a do tego Premium Canal+ lub HBO (23,20 zł), opcje HD (4,80 zł), dochodzi jeszcze koszt wynajmu dekodera,chyba,że masz swój, to przekracza 65 zł. W promocji 50% ,która była poprzednio, zmieściłbyś się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego czekaj troche, teraz jest slabsza promocja bo to dla ludzi co rezygnuja z powodu zmiany regulaminu :) pewnie niedlugo wroci promocja 50 procent to wtedy masz komfortowy plus c+ i wynajem pvr no i opcja premium za 60 zł przez 10 miesiecy i po 120 za ostatnie 3 miesiace...hbo bym nie bral bo tam hała ostatnio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...