Skocz do zawartości

Przetarg na transmisje Ekstraklasy


El Loco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie to słowo miało zostac uzyte;) Nie że zakonczył tylko że oferty juz sie za bardzo nie zmienią i tylko czekaja na decyzje Ekstraklasy i moze są juz jakies przecieki odnosnie decyzji zanim Rusko sie ogarnie i wystosuje oficjalne pismo.

 

Co do tej Pani to zobaczymy co Jareks napisze po wieczornej rozmowie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program z ostatniej srody z okazji 2 urodzin Orange Sport Info,

 

30 minut w ktorych stwierdził ze jeszcze mało co wiadomo ale ze bardzo chcą ta lige pokzywac. ( moze nawet odkupią czesc praw od C+ jakby oni wygrali :D )

 

http://www.orange.pl/kid,4000158865,id,4000854899,title,Janusz-Basalaj-gosciem-Nocnego-Hyde-Parku,video.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kazdej tego typu infolinii powiedza wszystko byle tylko nalapac klientow, wiec nie jest to zadna konkretna informacja. Jak w ogole mozna uwierzyc w takie plotki :)

Jak to sobie wyobrażasz? Twoim zdaniem ludzie pracujący tam od tak mogą sobie kłamać i robić jaja z klientów? Każda rozmowa jest nagrywana, więc wątpie aby ta pani powiedziała mu o tym, że Canal+ wygrał przetarg w formie żartu lub aby oszukac klienta. Wie jakie są tego konsekwencje. Jezeli okazałoby się to kłamstwem to klient może normalnie zgłosić zażalenie, że został oszukany i zgłosic prawe do sądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kazdej tego typu infolinii powiedza wszystko byle tylko nalapac klientow, wiec nie jest to zadna konkretna informacja. Jak w ogole mozna uwierzyc w takie plotki :)

Jak to sobie wyobrażasz? Twoim zdaniem ludzie pracujący tam od tak mogą sobie kłamać i robić jaja z klientów? Każda rozmowa jest nagrywana, więc wątpie aby ta pani powiedziała mu o tym, że Canal+ wygrał przetarg w formie żartu lub aby oszukac klienta. Wie jakie są tego konsekwencje. Jezeli okazałoby się to kłamstwem to klient może normalnie zgłosić zażalenie, że został oszukany i zgłosic prawe do sądu.

 

 

Na jakiej podstawie do sadu? W umowie ktora dany klient podpisuje nie ma slowa o Ekstraklasie, ale zgadzam sie ze takie praktyki nie powinny miec miejsca. Ale biznes to biznes, rozne nieczyste zagrywki sie zdarzaja i nic sie na to nie poradzi.

Oczywiscie ze chodzi tylko o premie za utrzymanie klienta, nie pierwszy to i nie ostatni raz kiedy wciska sie rozne kity abonentom i to nie tylko przez infolinie i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj także podczas rozmowy z centrum utrzymania abonenta wtrąciłem temat Ekstraklasy i konsultant stwierdził, że cytuję: najprawdopodobniej dojdzie do utworzenia osobnego kanału we współpracy z niemieckim operatorem, który będzie dostępny na wszystkich platformach. Zdziwiło mnie to że nie próbował za wszelką cenę mnie przekonać że Ekstraklasa będzie w C+ a był to jeden z warunków który podałem mu podczas negocjacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to wlasnie potwierdza to co mowilem wczesniej, ze nie ma sensu sie sugerowac informacjami z infolinii w tym temacie, dopoki nie bedzie oficjalnej info od Ekstraklasy. Niektorzy konsultanci potrafia wciskac gruszki na wierzbie, byle tylko przedluzyc umowe, no ale nic dziwnego skoro dla nich im wiecej tym wieksza kasa. Normalne zasady handlu, jak nie sprzeda to nie zarobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oszukiwanie lub wprowadzania w błąd klientów to nagminna praktyka wszędzie tam gdzie sprzedawca ma prowizje ze sprzedaży/klienta (np. w firmach telekomunikacyjnych, przy sprzedaży na raty). Moim zdaniem w dzisiejszych czasach zakup czegokolwiek powinien być efektem naszych własnych poszukiwań lub ludzi, którym ufamy.

 

Co do wywiadu z Basałajem, to rzeczywiście w inteligenty sposób zasugerował, że OSI wygra(ł) ten przetarg, ale oczywiście na tym też nie ma co polegać.

 

Mogli by sobie nie robić jaj z abonentów i wreszcie podać kto ten przetarg wygrał. Mamy czekać do lipca, żeby się dowiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

danielqs-nie do konca masz racje- kity moga wciskac ale ty masz prawo pozniej ich z tego rozliczyc-pewnie ze nie kazdy pojdzie zaraz do sadu ale paru takich by sie znalazlo ! Podam ci przyklad- wlaczyli mi kiedys na 2 miesiace HBO jednak po tym terminie kanal nadal byl odkodowany a ja dostawalem zawyzone rachunki wlasnie za HBO- zlozylem reklamacje i po tygodniu dostalem odpowiedz ze moja rozmowa z ich pracownikiem zostala odsluchana i przeanalizowana ,ze nie wyrazilem w niej zgody na dolaczenie tego kanalu do mojego pakietu i pieniadze zostaly mi zwrocone !! Takze wydaje mi sie ze gdyby konsultant stwierdzil ze NA 100 % bedzie Ekstraklasa w Cyfrze moglbys domagac sie wypowiedzenia umowy gdyby jednak nie wygrali przetargu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie stwierdził na 100%, tylko użył słowa "najprawdopodobniej"- co oznacza raczej tak, a w rzeczywistości: tak 51% nie:49% czyli wszystko jest możliwe. Także nie wiem o co się sprzeczacie.

Swoją drogą mylicie się, że gdyby konsultant powiedział, że Ekstraklasa na 100% będzie w cyfrze, a tak się nie stanie, macie jakikolwiek powód do zerwania umowy. Konsultant Panowie, nie jest w tej umowie stroną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

danielqs-nie do konca masz racje- kity moga wciskac ale ty masz prawo pozniej ich z tego rozliczyc-pewnie ze nie kazdy pojdzie zaraz do sadu ale paru takich by sie znalazlo ! Podam ci przyklad- wlaczyli mi kiedys na 2 miesiace HBO jednak po tym terminie kanal nadal byl odkodowany a ja dostawalem zawyzone rachunki wlasnie za HBO- zlozylem reklamacje i po tygodniu dostalem odpowiedz ze moja rozmowa z ich pracownikiem zostala odsluchana i przeanalizowana ,ze nie wyrazilem w niej zgody na dolaczenie tego kanalu do mojego pakietu i pieniadze zostaly mi zwrocone !! Takze wydaje mi sie ze gdyby konsultant stwierdzil ze NA 100 % bedzie Ekstraklasa w Cyfrze moglbys domagac sie wypowiedzenia umowy gdyby jednak nie wygrali przetargu !

 

Ale w tym wypadku przyslugiwala Ci zwykla reklamacja i to sie zdarza. Jednak w przypadku o ktorym mowimy taka reklamacja nie przysluguje bo Ekstraklasa nie jest skladowa czescia umowy ktora sie podpisuje, nie mozna jej wykupic ani z niej zrezygnowac. Ale sprawa i tak sie wyjasnila, konsultant nie oddzwonil, zas jeszcze inny przedstawil kompletnie inna informacje w tej sprawie, wiec tak jak mowilem byla to tylko sciema ze strony infolinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...