Skocz do zawartości

Przetarg na transmisje Ekstraklasy


El Loco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że na wyniki przetargu czekają osoby korzystające z platform satelitarnych, Cyfra Plus, N-ka lub Cyfrowy Polsat, podejrzewam, że marketingowcy tych platform również czekają z promocjami, którymi będą chcieli przyciągnąć do siebie zagorzałych kibiców ligi polskiej. Natomiast w lepszej sytuacji na pewn sa abonenci niektórych (tych większych) sieci kablowych. Ja na szczęście mam w swojej sieci (INEA) Canal+ Sport HD, Polsat Sport HD i Polsat Futbol oraz NSport HD, tak więc jest mi obojętne kto wygra. Może najlepiej jakby wszystkie trzy kanały nadawały ligę wtedy wymusiło by to na nich podwyższenie jakości zarówno technicznej jak i produkcyjnej (studio, komentatorzy,itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby byly tajne to by ich nikt nie ujawnial. To ze sa nieoficjalne tzn. ze to zwykle plotki lub wymysly napisane zeby zrobic balagan. Rownie dobrze ja moge napisac ze wg nieoficjalnych informacji na 100% przetarg wygrala N razem z Orange. Wiem to bo mowila o tym wczoraj jedna pani w spozywczym, ktorej wujek pracuje w N. I co to wnosi do tematu skoro nikt nie jest w stanie sprawdzic ani potwierdzic tej informacji? Juz rozumiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby byly tajne to by ich nikt nie ujawnial.

Naiwny jesteś :D

Ktoś decyzje podejmuje i zawsze w tym gronie znajdzie się osobnik, który zechce podzielić sie nieoficjalnymi informacjami z innymi.

Tu nie chodzi akurat o przetarg na Ekstralkase, ale o mechanizm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdurne sa wypowiedzi twierdzace ze C+ przy obecnej sile kanalow nie moglby transmitowac wszystkich tj. 8 spotkan kazdej kolejki. Do wykorzystania maja az 4 anteny ( bo i zwykly Canal+ moglby cos pokazac ) wiec spokojnie dysponuja wystarczajacymi mozliwosciami telewizyjnymi.

To ze sublicencja jest tylko i wylacznie kwestia ekonomiczna czyli odzyskaniem czesci poniesionych kosztow finansowych jest powszechnie przeciez znane i zrozumiale skoro i tak cala ekstraklasa zostaje pokazana w ofercie Cyfry+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem spokojny i niespokojny. Cyfra+ jakoś bagatelizuje całą sprawę. Nawet komentatorski drugi „garnitur” ostatnie mecze komentował. ITI/N, jeśli chce istnieć jako licząca się platforma musi zaszaleć i powinna Ekstraklasę zakupić. Powinna? Dobre pytanie.

 

To prawda, może to spokój ponieważ są pewni wygranej.

Ciekawe też jest to:

6301canal.png

 

w reklamie Cyfry+ jest hasło:

Od 25 lutego start Ekstraklasy tylko w Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ITI o ile mi wiadomo to jest dość potężny koncern, więc na bank jest w stanie przebić canal+ :) realistycznie patrząc Canal+ powinien zdobyć te prawa, ale poczekamy zobaczymy. jutro będą wyniki. Jak nka przegra to mówi się trudno, wolę piłkę na najwyższym poziomie czyli całą LM! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rura ostro pojechałeś.

Zobaczymy co przyniesie jutrzejszy dzień, czy sprawdzą się doniesienia niektórych użytkowników, że ogłoszenie wyników przetargu będzie w dniu jutrzejszym. Osobiście nie przesądzam kto wygra ten przetarg, ale nie wierzę, że Canal+ odpuści Ekstraklasę. Produkt, który przyciąga największą widownie przed ekrany Canal+ musi pozostać w ofercie tej stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...