Skocz do zawartości

Przetarg na transmisje Ekstraklasy


El Loco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja wiem czy takie dziwne?

W Lidze Mistrzów jest o wiele mniej kolejek i spotkań, a co za tym idzie znacznie mniej transmisji, a więc tańsze koszty. Tak by było logicznie. A jak jest z Premiership, Primera Division czy Ligue 1? Też są droższe niż LM? Według tego toku rozumowania powinny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ przeciez wygra, oni maja kase na wszystko co chca, wiec jezeli im zalezyna Ekstraklasie to i tak dopna swego.

No przecież... mają kasy jak lodu i w ogóle...

I dlatego właściwie już kupili Ekstraklasę włącznie z klubami, nie mówiąc o stadionach i Orlikach...

Wyobrażenia niektórych o wszechmocy C+ są rozwalające

 

PS. a skąd Ty się bierzesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martinho19 nie wiem co ci jest, najpierw mówisz, że najbogatsi mają c+ a inni n-ke i polsat ( stać mnie na ten cały prestiż w cyfrze+ a jakoś mam fulla z n) teraz piszesz, że cyfra ma kasy jak lodu, to ja mam pytanie po co bierze sie do spółki z cp jak zawsze miała ekstraklase na wyłączność ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal + nie może pozwolić sobie na stratę Ekstraklasy, paradoksem jest to, że większość abonentów posiada Canal + tylko ze względu na Polską ligę... Gdyby stracili Ekstraklasę, stracili by też dużą liczbę klientów. Ekstraklasa to podobno produkt "prestiżowy". Chociaż ja w niej żadnego prestiżu nie dostrzegam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podaje Sport.pl rada nadzorcza Ekstraklasy przedłużyła kadencję obecnego prezesa Andrzeja Rusko do czasu rozstrzygnięcia przetargu na prawa telewizyjne, co powinno nastąpić wiosną. Więc nie jestem aż taki pewny czy ogłoszenie wyników przetargu nastąpi właśnie w styczniu, ale obym się mylił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martinho19 nie wiem co ci jest, najpierw mówisz, że najbogatsi mają c+ a inni n-ke i polsat ( stać mnie na ten cały prestiż w cyfrze+ a jakoś mam fulla z n) teraz piszesz, że cyfra ma kasy jak lodu, to ja mam pytanie po co bierze sie do spółki z cp jak zawsze miała ekstraklase na wyłączność ?

 

Teraz C+ mial Ekstraklase z Orange Sport. A teraz Orange nie jest zainteresowana wiec C+ chce kupic do spolki z CP. Dlaczego? Bo nie jest w stanie pokazac tylu meczy na swoich antenach, wiec po co bulic tyle kasy jak mozna kupic na spolke z CP i w jednym i drugim przypadku na C+ bylaby pokazywana ta sama liczba spotkan?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...