Skocz do zawartości

Przetarg na transmisje Ekstraklasy


El Loco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rzymski82 canal + ma długie doświadczenie, wydaje mi sie, że każdy może je nabyć tylko musi chcieć.

tylko jeżeli ja mam oddać audi do warsztatu to wybiorę ten na który nikt się nie zali i istnieje od lat a nie ten który otwarto 2 tygodnie temu, abym przyjechał do nich to oni najpierw muszą naprawić 1000 matizów aby zapracować na renomę, a jakie doświadczenie ma n? powinni wyrobić sobie opinie na czymś mniejszym, i mam tu na myśli 2 aspekty. realizacje i komentarz. w polskich warunkach wydaje mi się ze jedynym wolnym przedsięwzięciem dla n było by pokazywanie PLH w HD z odpowiednią oprawą, kiedyś dla Wizji TV to bym mocny argument

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Solorz odkupi część praw od Cyfry to znając Polsat zostanie utworzony nowy kanał,oczywiście dodatkowy płatny.Nie dadzą przecież meczów do specjalnie utworzonego Polsat Futbol.Musieliby go dać też do C+ a tego nie mogą zrobić bo mają tam swoje ekskluzywne ligi oraz studio Ligi Europejskiej.Oczywiście jest proste wyjście-ekstraklasę dać do PF a pozostałe mecze wrócić do PS oraz PSE,bo przecież jak coś leci live na PF to na reszcie są powtórki.To tylko domysły ale jedno jest pewne-wygra Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie biore udziału w tym temacie ale tak czytam i czytam te [beep]ny nie których userów że są już w siódmym niebie po newsie że Polsat odkupi od Canal+ mecze po wygraniu przetargu. Jakby byli już na 100% pewni że znają wyniki. Bo bali się że prawa może nabyć konkurencja (czyt. N) a powiedzmy tatuś nie kupi drugiej platformy bo tam będzie grac LIVE ukochana drużyna. Mi to obojętne gdzie ten szmelc się pojawi. I na przykładzie mojego sąsiada jak i innych userów na tym forum wielce zapatrzonych w CYFRĘ+ (jakby była jedyną platformą w Polsce) na przekór wam wszystkim jestem za tym aby prawa straciła stacja CANAL+ i poszły np do nSport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie biore udziału w tym temacie ale tak czytam i czytam te [beep]ny nie których userów że są już w siódmym niebie po newsie że Polsat odkupi od Canal+ mecze po wygraniu przetargu. Jakby byli już na 100% pewni że znają wyniki. Bo bali się że prawa może nabyć konkurencja (czyt. N) a powiedzmy tatuś nie kupi drugiej platformy bo tam będzie grac LIVE ukochana drużyna. Mi to obojętne gdzie ten szmelc się pojawi. I na przykładzie mojego sąsiada jak i innych userów na tym forum wielce zapatrzonych w CYFRĘ+ (jakby była jedyną platformą w Polsce) na przekór wam wszystkim jestem za tym aby prawa straciła stacja CANAL+ i poszły np do nSport.

Dla mnie najważniejsze jest aby liga była atrakcyjnie pokazana z dobrym komentarzem a taki na dzień dzisiejszy gwarantuje tylko C+, mam tez n wiec nie będę odcięty od transmisji, wiec może podasz jakiś argument aby liga trafiła do n?

PS. "niektórych" pisze się razem, ale widać tatuś kupił ci dekoder zamiast posłać do szkoły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcin81 dobrze sie czujesz? To, że Ciebie nie interesuje ten "szmelc" jak to nazwałes nie oznacza ze innych tez. Moge sie zalozyć, że wiekszosc abonamentów Canal+ jest ze wzgledu na mecze Polskiej Ligi, bo to ona dla POLAKA jest najwazniejsza. Dzieki C+ nasza liga nie jest na poziomie San Marino czy Albanii ( chociaż dobrze tez nie jest ). Jezeli wygra twoj ukochany ITI/N to lige bedzie moglo zobaczyc co najwyzej 700 tyś ludzi w TV ( ekstraklasa bardzo dobrze o tym wie i nie zdecyduje sie na taki krok raczej )W tym momencie dzieki C+ i Orange nasza lige może ogladac ok. 1 mln 500 tys ludzi. To 2x wiecej niz "sportowy" Nsport. A jeżeli teraz wygrac C+ i CP dostep do ligi bedzie mialo prawie 4,5 -5 mln ludzi ( !!! ). Te statystyki wystarcza chyba, dziekuje dobranoc!

 

Oczywiscie do wszystko są nasze twierdzenia, bo kazdy ma do nich prawo. Ostatecznie zadecyduje Ekstraklasa S.A. ... jednak waptpie aby zaryzykowala wspolprace z platforma, która nie tworzy/realizuje praktycznie ŻADNEGO sportowego wydarzenia ( poza pucharem polski i załosna 1 galą boksu ostatnio :lol2: ). I to raczej ostatecznie przesadzi o tym, że wygra C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli wygra twoj ukochany ITI/N

Jeżeli zobaczysz mój podpis to nie mam N i nie planuje. I na pewno nie zaabonuje w przypadku wygrania przetargu. To tak dla jasności.

Przytaczasz jakieś liczby ale chyba na szybko bo uwzględniłeś już wspólprace C+/CP (ile tam napisałeś ok 4,5 mln) a zapomniałeś o współpracy ITI/TP a to już jest chyba więcej jak 700 tys.

Tylko wziąłeś pod uwagę że nie wszyscy abo Cyfry+ mają pakiet Canal+ i nie wszyscy abo N mają pakiet Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na profesjonalizm, a pewnie też przyzwyczajenie 3mam kciuki za Cyfrę. Jak pomyślę o tych komentatorach z n-ki, aż wrrrr. Jak Nowa generacja wygra, niech w pakiecie dokupią komentatorów Cyfry :) Tak poważnie, jeżeli Polsat wspólnie z C+ 'zaatakują' ekstraklasę to n-ce będzie bardzo ciężko. Nawet jak zaoferują wyższą ofertę. Zadecyduje liczba abonentów, dostępność w kablówkach. A Cyfra z Polsatem biją wielokrotnie przymierze n-ki i Orange. Tak czy siak jeszcze trochę emocji będzie z tym przetargiem, po niektórych postach widzę, że nawet większych niż na meczach naszej Ekstraklasy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie tylko decyduje o tym ekstraklasa s.a. Również kluby maja cos do powiedzenia w sprawie wyboru stacji na prawa dla ekstraklasy. Powiedzmy dla takiego Lecha-> sponsorzy na pewno zaplaca im wiecej jezeli ich mecze bedzie ogladalo wiecej osob w CP i C+ niż jezeli miałaby ich ogladac polowa mniej osob w TP/ITI.

 

Co do posty kolegi o argumenty ZA ITI/TP to .... brak takich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tak klepiecie o tej dostępności. A czy ktoś pomyślał, co by było gdyby mecze dawano w istniejących obecnie kanałach? Cyfra+ - chcesz meczów kup kanały za 35 złotych! Polsat - pakiet za 60 zł! A w nSporcie - doładuj TnK za 20 zł (jak na 2 lata to wychodzi 10 m/c) i masz. No ale przecież to bzdury, Polsat zapewnia w końcu 3 miliony odbiorców. :lol2: Z czego 70% nawet nie ma dostępu do Polsatu Futbol, gdzie ta nędzna liga by się pewnie znalazła (bo chyba nie w PS czy PSE).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...