Skocz do zawartości

Pakiety CP (ceny, zawartość programowa, umowy z nadawcami)


Digi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie możecie pisać wszystkie wątki związane z Pakietami Cyfrowego Polsatu, czyli: zawartość programowa, ceny dla poszczególnych grup abonentów, zmiany, promocje itp.

 

Na początek:

Moim zdaniem scenariusz zapowiadanej na przełom października i listopada repakietyzacji w CP będzie taki:

1) CP dołączy kanały HBO i wydzieli Cinemaxy z RM tworząc HBO MAX PAK

2) dołączy w miejsce Cinemaxów AXN-y i Comedy Central

3) Cinemaxy nadal będą dostępne w ofercie pojedynczo ale jeśli ktoś wykupi je razem HBO będą tańsze (tak jak jest to w kablówkach)

4) zacznie się wojna abonentów którzy są zawiedzeni brakiem Cinemaxów w RM i na dodatek nie mogą od ręki zerwać umowy bez okresu wypowiedzenia bo Cinemaxów nie było w umowie i nie doszło do jej złamania.

 

Co o tym myślicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem tylko jak tojest z ta umową HBo z Canal+! Bo pamietam żekiedys HBO sie wypowiadało że chciało by byc obecne na Platformie Polsatu! Ale niepozwala na to umowa z Canal+!

 

Pozatem cena jaką by dali o tak:

 

24,90zł a z Cinemaxem 34,90zł....

 

A najlepiej jak by HBO kosztowało 19,90zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ta umowa kończy się w tym roku, a poza tym na innym forum znalazłem informację, którą uzyskał jeden z uczestników forum od BOA. Powiedziano mu tam, że Cinemaxy będą wydzielone dlatego że spółka Home Box Office wymaga od nich tego, aby po utworzeniu na CP pakietu MAX PAK, Cinemaxy sprzedawane były poza pakietem innych kanałów tematycznych i znalazły się właśnie w ofercie MAX PAK. To świadczy o tym, że nadchodzi czas kiedy to HBO znajdzie się na platformie CP...

 

...o ile tamten forumowicz był w pełni władz umysłowych i mówił prawdę :roll:

 

Nie pamiętam tylko jakie to było forum, jeśli znajdę od razu zamieszczę link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ta umowa kończy się w tym roku, a poza tym na innym forum znalazłem informację, którą uzyskał jeden z uczestników forum od BOA. Powiedziano mu tam, że Cinemaxy będą wydzielone dlatego że spółka Home Box Office wymaga od nich tego, aby po utworzeniu na CP pakietu MAX PAK, Cinemaxy sprzedawane były poza pakietem innych kanałów tematycznych i znalazły się właśnie w ofercie MAX PAK. To świadczy o tym, że nadchodzi czas kiedy to HBO znajdzie się na platformie CP...

 

...o ile tamten forumowicz był w pełni władz umysłowych i mówił prawdę :roll:

 

Nie pamiętam tylko jakie to było forum, jeśli znajdę od razu zamieszczę link

 

może ja dam tego linka (tylko że to do konkurencji :wink: ale co tam, najwyżej admin skasuje :D).

http://skysunsat.pl/tematy21/nowosci-po ... .htm#26429

 

Pisze to admin SSS

 

Edycja Mr. Orbita: No jak już poszło to niech będzie, ale można byłoby to tak zrobić - jest to prośba do wszystkich na przyszłość

 

Najlepsze jest stanowisko konsultantów Cyfrowego Polsatu:

 

"Nasza umowa licencyjna z HBO Polska nie gwarantuje utrzymania kanałów Cinemax i Cinemax2 w pakiecie Relax Mix. Operator ten wymaga bowiem, aby po dołączeniu do oferty Cyfrowego Polsatu kanałów HBO i HBO 2 utworzyć oddzielny pakiet "HBO Max Pak" i nie sprzedawać tych kanałów oddzielnie" [niedokładny cytat rozmowy telefonicznej]

 

Oczywiście należy podejść do tego z dużą rezerwą, ale myślę, iż w najbliższym czasie te kanały nie znikną z Relax Mix z prostej przyczyny - dołączenie kolejnych kanałów HBO wydaje się odległą perspektywą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Lord_M za wyręczenie mnie. A co do prawdziwości tej wypowiedzi to naprawdę trudno powiedzieć.

Mam nadzieję że to prawda, chociaż na forum Medialink też często pojawiały się informacje wyciągnięte z ...nie powiem skąd. Np. że abonament za RelaxMix wzrośnie w maju np. do 25 zł albo inne bzdury.

Potwierdzeniem tej informacji mógłby być fakt że umowa na wyłączność HBO z CYFRĄ+ kończy się w tym roku, ale tego też nie można być na 100% pewnym jak dotąd nie znalazłem w necie żadnej informacji na ten temat z pewnego źródła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej ! jak tu optymistycznie ? - aby nieposądzono mnie, że nabijam sobie posta, to dodam, że ja też miewam marzenia. I idę dalej CP, to teraz wielka niewiadoma. Sportowy się prawie rozleciał, RM - zanosi się, że będzie oskubany i tak naprawdę nie do końca wiadomo co będzie z Cinemaxami ?. AXN to nie jest jakaś gratka, aby to mieć za wszelką cenę.

Wogóle z CP, po tych przejściach, to jedna wielka niewiadoma ? po co teraz tracą tyle, aby wprowadzać ?, ale co takiego? nowego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...