Skocz do zawartości

Czy Canal+ powinno przerywać swoje audycje blokami reklamowymi?


Darek z Ozimka
 Udostępnij

Czy Canal+ powinno przerywać swoje audycje blokami reklamowymi?  

39 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Canal+ powinno przerywać swoje audycje blokami reklamowymi?

    • Tak
      8
    • Nie
      29
    • Nie mam zdania
      2

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta zostanie zamknięta 10/31/24 o 22:59

Rekomendowane odpowiedzi

A dlaczego nie? Kanały takie jak Canal+ Domo, Canal+ Kuchnia czy Ale Kino+, to stacje takie same jak HGTV, TVN Style, Warner TV czy Paramount Network. Jednym słowem jak @Pawop napisał stacje basic cable. Nawet BBC First, które wcześniej nie emitowało reklam w końcu zaczęło je emitować. Najpierw pomiędzy audycjami, teraz również przerywając je.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pawop napisał(a):

Wszystko mieszacie. Pytanie dotyczy kanałów C+ basic cable, one są przerywane reklamami i to nie są kanały premium mimo, że w nazwie mają C+

To inaczej Canal+ który zawsze zaliczał się do marki premium nie powinien na żadnym kanale z Canal+ w nazwie emitować reklam, bo to tylko świadczy o marce że schodzą na psy. Jeśli ich nie stać na utrzymywanie tyłu kanałów to niech zlikwidują kilka kanałów z niską oglądalnością a w zamian świadczą porządny kontent bez reklam. Ludzie im przecież nie płacą za to że mogą oglądać reklamy, bo reklamy można oglądać za darmo natomiast płacą im za kontent.

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja napiszę tak: od grudnia 2023 kolejny raz podpisałem abo z Polsatem na SCM 05-mam te kanały "+" i nie widzę żadnej różnicy pomiędzy kanałem Planet+, a DTX czy Nat. Geo. . Różnica była jakieś 15-20 lat temu. Teraz jest to klepanka. 

@Pawop dobrze pisze-wszystko opiera się tylko o kaskę i nic więcej. Jeżeli programy są niżowe, to tylko reklamami zarabiają na swoje utrzymanie.

Co z tego, że mam Cinemax za darmo bez reklam podczas oglądania danego filmu jak tam nie ma co oglądać. Nowe 2,3 letnie filmy lecz ... .

@opensource zgadzam się z Tobą w 200% lecz dam Tobie taki życiowy przykład na skraju off topic'u-korporacja w której pracuje wydała 30 baniek na sponsorowanie Polskich kopaczy i myślisz, że przyniosło to pozytywne skutki?? Wcale nie zwiększyła się sprzedaż firmowego produktu. Mało tego-teraz ludzie kupują marketowe produkty które są sporo tańsze i nie odbiegają "firmowym" produktom po za cena. To samo tyczy się kanałów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 hours ago, Pawop said:

Prawa kosztują i gdyby nie reklamy to byłoby drożej. Prosta ekonomia.

Twoje domysły raczej. Ogólnie, sporo kasy władowali w trupa jakim jest Viaplay. To są duże pieniądze. I na czymś muszą się odbić. CANAL+ będzie już tylko drożał.

Edytowane przez Biała_vanna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...