Skocz do zawartości

Prof Revolution DVB-S2 7500 USB-sterowniki do windows7 64bit


rakizubada
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Poszukuje sterownikow do karty wyzej wymienionej pod W7 64bit.Znalazlem na stronie producenta tylko dwie wersje sterownikow beta ale u mnie a nie zadzialaly.Moze bylby ktos w stanie mi pomoc? Wszelkie podpowiedzi mile widziane.Sprzet sprawdzilem na Windowsie xp i dziala bardzo dobrze.Ludzie poratujcie bo mnie juz nerwy puszczaja.Dziekuje z gory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano przed wyjsciem do pracy puscilem w ruch instalke tego sterownika z linka od jorg`a ale i tym razem instalka zachowuje sie w ten sam sposob czyli zatrzymmuje sie na komunikacie-Status Getting unkown devica data i lekko z boku Please Wait i czekalem az do przyjcia z pracy czyli do 18h,komunikat sie nie zmienil z tym ze u gory dodatkowo napisane jest ze program nie odpowiada i ciagle moj maly tunerek nie dziala.Ktos pomoze?ktos cos poradzi?Czy musze zaczac rozgladac sie za nowym sposobem uruchumienia tv w windows7 x64?Kurcze w czym problem gdy Jorg`owi dziala ten ster?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyprobowalem wszystkie dostepne porty usb w moim komputerze i nic to nie dalo ale zaraz zastosuje sie do polecen Mr.Orbita i dam znac . Przepraszam tez ze tak puzno daje znac jak poszlo z moim problemem ale czasami musze dlugo zostawac po godzinach w pracy a potem po prostu odsypiam i dziekuje ze ktos woogole zainteresowal sie moim problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem zastosowac sie do uwag Mr.Orbita-wbilem se w menarzera urzadzen ale nie znalazlem niczego z napisem 7500 czy tez prof revolution.System Windows7 64bit mam w wersji francuskiej,moze w tym tkwi problem?Prosze zatem Jorga lub Mr.Orbita o numer tel w PW,zadzwonie o ile nic nie macie przeciwko.W ostatecznosci mysle o wgraniu na dysk zewnetrzny Windowsa XP Prof moze wtedy ta karta ruszy w moim komputerze?Co o tym sadzicie?Nie chce wgrywac XP do komputera bo licencje mam orginal i szkoda byloby ja stracic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W systemie Win 7 64 bit , karta normalnie znajduje sie w Menadrzeze Urzadzen pod pozycja '' Kontrolery dzwieku , video i gier '' podpisana jako Prof 7500 BDA DVBS USB Tuner.

Nie wydaje mi sie zeby jezyk systemowy mial jakie kolwiek znaczenie :/ gdyz u umnie np. jest to WIN 7 64 bit - Niemiecki

 

Jedno pytanie , komputer jest na pewno wyposazony w port USB 2.0 ?

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm w sklepie mowili ze usb dwojka jest wiec nie sprawdzalem ale Jorg dales mi do myslenia i zrobilem raport programem Everest i rezultat mnie zaskoczyl skopiuje to tutaj: Urz¹dzenia zewnêtrzne:

Drukarka Fax

Drukarka HP Photosmart C3100 series

Drukarka Microsoft XPS Document Writer

Kontroler USB1 Intel 82801JB ICH10 - USB Universal Host Controller

Kontroler USB1 Intel 82801JB ICH10 - USB Universal Host Controller

Kontroler USB1 Intel 82801JB ICH10 - USB Universal Host Controller

Kontroler USB1 Intel 82801JB ICH10 - USB Universal Host Controller

Kontroler USB1 Intel 82801JB ICH10 - USB Universal Host Controller

Kontroler USB1 Intel 82801JB ICH10 - USB Universal Host Controller

Kontroler USB2 Intel 82801JB ICH10 - USB2 Enhanced Host Controller

Kontroler USB2 Intel 82801JB ICH10 - USB2 Enhanced Host Controller

Urz¹dzenie USB HP Photosmart C3100 (DOT4USB)

Urz¹dzenie USB HP Photosmart C3100

Urz¹dzenie USB HP Prem AF Webcam KQ245AA

Urz¹dzenie USB HP Prem AF Webcam KQ245AA

Urz¹dzenie USB Microsoft Hardware wireless mouse driver

Urz¹dzenie USB Périphérique d’entrée USB

Urz¹dzenie USB Périphérique d’entrée USB

Urz¹dzenie USB Périphérique d’entrée USB

Urz¹dzenie USB Périphérique de stockage de masse USB

Urz¹dzenie USB Périphérique de stockage de masse USB

Urz¹dzenie USB Périphérique de stockage de masse USB

Urz¹dzenie USB Périphérique USB composite

Urz¹dzenie USB Périphérique USB composite

Urz¹dzenie USB Périphérique USB composite

Urz¹dzenie USB Prise en charge d’impression USB

Z tego rozumuje ze przynajmniej dwa wejscia usb to USB2 i tu nie widac ale w programie Everest ikonki USB1 sa zaznaczone na czarno a ikonki USB2 na fioletowo.Ma to jakies znaczenie?Komputer kupowalem dwa miesiace temu i myslalem ze juz nie daja w nowych urzadzeniach USB1.Czyzbym musial oddac karte na allegro ale o dziwo na innym komputerze pod windows xp prof karta dzialala bez zajakniecia a tam napewno sa usb1 po komputer juz wiekowy okolo 4lat ma.

 

EDIT

 

Przepraszam male sprostowanie bo pogrzebalem glebiej w Everscie i porty usb napewno sa dwojki swiadczy o tym tu kopiuje:

Pole Wartość

Właściwości urządzenia

Opis urządzenia Unknown Device

ID urządzenia 3034-7500

Klasa urządzenia FF / FF

Device Protocol FF

Supported USB Version 2.00

Current Speed High (USB 2.0)

To jest akurat te wejscie gdzie podlaczony jest 7500 prof rev.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkrylem co jest przyczyna moich problemow z instalacja sterownika do tej karty.Wszystkie te problemy doprowadzily mnie do tego ze zrobilem dwa razy formata komputera ale co sie okazalo ze pomimo to sterownikow nie moge zainstalowac poniewaz wczesniej przed reinstalacja systemy wgralem nieszczesliwy program chyba nie kompatibilny z windows7 lub slabo sie spisujacy o nazwie Driver Magic ktory iniclowal instalacje sterownikow z tym ze robil to z bledami.Po reinstalacji systemy owszem program poszedl w niepamiec ale za to teraz sterownik woogole nie chce sie instalowac bo nie ma aplikacji systemowej do jej rozpoczecia.Pytanie moje jaki program musialbym wgrac azeby wreszcie instalacja sterownika ruszyla poprawnie i doprowadzila ja poprawnie do konca. W Menadrzeze Urzadzen pod w Kontrolerach dzwieku , video i gier nie znajduje mi wcale Prof 7500 BDA DVBS USB Tuner.Za to w kontrolerach Usb w ostatniej pozycji caly czas mam Unknown Device z zoltym wykrzyknikiem.Jeszcze raz prosze uprzejmie o pomoc bo zalamke mam juz konkretna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłeś faktycznie format, czy tylko reinstalację? Bo jakbyś zrobił format - całkowite wyczyszczenie HDD i instalację systemu od zera, to nie ma szans, żeby pozostały jakiekolwiek resztki po Driver Magic. Natomiast jeśli dokonałeś tylko reinstalacji, to Driver Magic (i inne programy tego typu dłubiące w sterownikach) mocno wgryzają się w system i zapewne pozostały po nim jakieś resztki, nadal robiące syf...

 

W Menedżerze urządzeń nie masz możliwości zainstalowania sterowników ręcznie? Klikasz prawym i szukasz czegokolwiek, co nadaje się do instalowania sterowników, następnie wskazujesz katalog, z wypakowanymi driverami i w ten sposób wgrywasz je "ręcznie". Może to się uda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem raczej reinstalacje bo pociagnalem to z odzyskiwania z dysku D tak to robia tu u zabojadow ze instaluja na osobny dysk program do odzyskiwania a recznie probowalem juz wgrac ale [beep]a zimna wyszla.Mr.Orbita myslisz ze jak wgram system z plyt DVD na ktorych mam windowsa7 to pomoze czy musze raczej zrobic porzadnego formata za pomoca partition magic lub cos w tym stylu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak instalujesz Windowsa z płyty CD to sam proponuje Ci sformatować dysk, więc żadnych Partition Magic nie potrzeba do tego celu. Niestety oznacza to oczywiście utratę wszystkich danych, zainstalowanych programów itp i konfigurowanie całości od nowa, przypuszczalnie także z wgrywaniem sterowników do innych podzespołów. Zabieraj się za to samodzielnie tylko jeśli czujesz się na siłach, że sobie poradzisz, bo jak nie dasz rady tego postawić, to w końcu będziesz musiał jeszcze z laptopem latać do serwisów, żeby Ci go postawili na nogi.

 

Jak wykonywałeś ręczne wgrywanie sterowników? Wskazałeś na katalog z plikami i co? Jakiś błąd się pojawił?

 

Jeśli sprawdzałeś kartę na innym komputerze i zadziałała, to niestety ale coraz bardziej zaczyna to wskazywać na winę po stronie laptopa, a konkretniej jest coś namieszane w systemie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrywalem recznie i wyskakiwal komunikat ze te sterowniki byly juz wgrane do komputera tyle ze nic nie ma w menarzerze urzadzen a wgranie z plyty systemu i konfiguracje juz robilem tyle ze nigdy jeszcze na windowsie7 ale tu nie przypuszczam zeby cos tam bylo inaczej niz zawsze i dla drobnej korekty tu akurat nie jest laptopik tylko biurowy komp.W razie niespodzianek z formatem dam znac z innego kompa bo w domu stoja jeszcze trzy z netem:) tyle ze wszystkie na xp.Wyprzedzajac pytanie kupilem te karte bo w przyszlosci chce ja podlaczyc do laptopka na xp prof tyle ze narazie jest u mnie w pokoju bo musze zaoszczedzic grosza na Azboxa Premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...