Skocz do zawartości
  • 0

Problem z fergusonem FX 7600 UCI ,z kanałami PL z Astry


mati-ostrołęka
 Udostępnij

Pytanie

Mam pewien problem poniewaz na moim fergusonie FX 7600 UCI nie moge odebrac z Astry TVP INFO,TVP HISTORIA,TV TRWAM ,korzystam z PRZEŁĄCZNIK DISEQC 1.0 GOLDEN INTERSTAR GI-211 7104 i wiem ze ten tuner obsluguje przelaczniki diseqc 1.0 i problem w tym tkwi ze inne niemieckie programy typu ard,sat1 czy dsf i wiele innych moge odebrac ale wlasnie z transportera 10773 H SR 22000 tych Polskich kanalow nie moge odebrac co moze byc problemem????Do pierwszego wyjscia jest podlaczona satelita HOT BIRD(i tam wszystkie kanaly dzialaja w tym Polskie tez) a do drugiego wyjscia podlaczona jest Astra,jak odlacze tylko Satelite Hot Bird od 1 wejscia (LNB1)odrazu dzialaja te Polskie kanały z Astry???Przekladalem juz odwrotnie kable Od Hot Bird i Astry i nic...prosze o pomoc :(:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Mam zeza,konwetrer samsunga ok 5lat temu zakladany byl caly system antenowy,tak w przełączniku przekładałem te kable,na zmiane raz LNB1 podlaczylem Hot Bird i na odwrót z Lnb2 to samo,moze te Polskie kanaly z astry slaba moc maja????Bo np kanały hiszpańskie jak np Adulcia tv odbieram bez problemu czy niemieckie kanały no ale juz TVP INFO,TVP HISTORIA,TV TRWAM juz nic

 

Jak odlacze od przelacznika Hot Bird to dzialaja te kanaly Polskie jak i te zagraniczne,no nie wszystkie bo tez nie dzialaja niektore jak podlacze hot bird, czy to wina przelacznika moze byc???Kupilem nowy ,w poniedzialek przyszedl wlasnie,wiec czy nowy przelacznik moze byc wadliwy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...