Skocz do zawartości
  • 0

Linbox 7816-B problem z przeprogramowaniem - cyfra


steven
 Udostępnij

Pytanie

witam w cyfrze plus pojawił się nowy kanał sportowy - canal plus sport 3 (lub kanał 26). Niestety nie potrafię przeprogramować dekodera żebym mógł odbierać ten kanał. Przeszukałem satelitę ale nic to nie dało, próbowałem dodać nowy transponder, znalazłem na necie parametry poszukiwanego programu Canal sport 3 - (10,719 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S/QPSK) https://satkurier.pl/news/53406/parametr ... ort-3.html, ale po wpisaniu parametrów okazuje się że już w liście jest program o takich parametrach i jest to Canal Sport 2. Są to całkiem inne kanały więc jest problem. Jestem wogóle niezorientowany w tej dziedzinie, być może musze wgrać listę programów, jak tak to prosiłbym o jakiś link bo nie moge znaleźć, możliwe że jest inne wyjście. Jeszcze jedno nie odbieram na tym dekoderze TVS i Religia TV a powinny być dostępne w pakiecie cyfry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Na 10,719 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S/QPSK jest kilka kanałów, w tym i Canal+ Sport 2 i Canal+ Sport 3 i HBO itp. Obawiam się, że masz śmietnik na liście i w efekcie być może kanał się wyszukał, ale jest gdzieś zagubiony na jakiejś nietypowej pozycji. Dla pewności zgodnie z instrukcją obsługi dokonaj ręcznego wyszukiwania kanałów tylko z 10,719 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4 i po zapisaniu wyników Canal+ Sport 3 musi gdzieś być - pozostaje przejrzeć wszystkie numery i go namierzyć.

 

TVS zmienił częstotliwość - to samo musisz więc zrobić z 11,488 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 3/4. Religia TV jest natomiast na 11,508 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 5/6.

 

Listę teoretycznie wgrać można, ale wcale nie jest powiedziane, że jakąkolwiek znajdziesz, a nawet jeśli - wcale nie musi być doskonała - może brakować czegoś innego i do tego kolejność kanałów także może być zupełnie inna, niż tak, do której już się przyzwyczaiłeś. Dlatego jednak zalecam nieco się pomęczyć, ale zrobić to ręcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...