Skocz do zawartości

Nowy soft do ARIVY i programy cyfry+


tatkochmiel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki za pomoc :)

pytam, bo trochę zgłupiałem z tymi CAM i CI ;)

czy polecacie go wziąć i dokupić C+ i C+F HD ? będzie ładnie śmigać na HDMI ? :)

 

ps(mały OT): mam 2 dekodery z jednym podłączeniem, C+ i N. czy mogę zrobić tak, aby mieć sygnał i na 1 i na 2 nie przełączając kabli ? oczywiście oddzielnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też myślałem że nową listę kanałów skasuję - ale nie - zrobiłem tak jak kazali w serwisie - po wgraniu softu i nowej listy NALEŻY BEZWZGLĘDNIE przywrócić ustawienia fabryczne - tak zrobiłem i wszystko działa prawidłowo . Polecam jeszcze raz wgrywanie przez USB - łatwo , miło i przyjemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiem, że zaraz pojawią się teksty w stylu: poszukaj w google czy też poczytaj forum ale przebijać się przez 1000 stron by wyszukać, zapewne banalne dla was rozwiązanie to trochę bez sensu.

Pomny tego wszystkiego zapytuję:

Jestem zupełnie zielony TV Sat to nie moja broszka, kupiłem mojej rodzicielce Arivę 200, ma Cyfrę +. Po podłączeniu dekodera kanały mi wyszukuje, ale na każdym jest info "zakodowane" :( Nie działa mi też pilot i wszystko muszę robić z palucha. Jutro z rana zabiorę się za wczytywanie softu czy też listy kanałów (chociaż Bóg mi świadkiem nie wiem po co) ale czy bez tego coś muszę robić by normalnie odbierać TV? Nie działa żaden kanał. Oczywiście karta w normalnym firmowych dekoderze CYFRY działa ok......

Help please :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za banalne sugestie, odnośnie pilota od "A200" może niechcący baterie są źle włożone (biegunowość), może są zwyczajnie rozładowane (zapakowali starocie do pudełka), jak te dwie rzeczy są OK sprawdź czy naciśnięcie jakiegokolwiek przycisku powoduje pulsowanie na niebiesko czerwonego przycisku wyłącznika , jeżeli tak jest wniosek że baterie są sprawne i właściwie umieszczone. Zatem naciśnij przycisk "STB" i sprawdź czy działa kierując go w stronę "A200".

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. jak sprawdzić wersję softu w arivie 200 ? Swoją kupiłem w grudniu 2009 ale fachowiec wgrywał mi soft w styczniu b.r. Mam wykupiony pełen pakiet w cyfrze+ i chciałbym dodać nowe kanały. Piszą o co najmniej wersji 1.04. Listę programów pobrałem ze strony producenta, nie wiem tylko co robić z softem? Proszę o poradę.

 

Witam. Użytkuję Cyfrę+ od stycznia 2010. Coraz częściej w mojej Arivie 200 występuje czarny ekran z napisem "zakodowany" a nawet "brak sygnału". Proszę innych użytkowników tego tunera o pomoc i komentarz do tej sytuacji . Wcześniej chodziła jak należy. Czyzby pogłoski o marnej trwałości Arivy 200 były prawdą? czy to cos innego ? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

moje pierwsze kroki z ariva 100e więc mam pytanie, z tego co widzę na stronie producenta zwykłe kanały SD jeśli chodzi o cyfrę wyszukuje sie poprzez FastScan, i one po przeszukaniu zapisują sie na stałe w pamięci, a następnie dogrywam listę kanałów HD ze strony producenta jako defaultdb i ona dopisują się do pamięci do listy poprzedniej, następnie restart ustawień fabrycznych i mam wszystko razem poukładane, tak to wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. jak sprawdzić wersję softu w arivie 200 ? Swoją kupiłem w grudniu 2009 ale fachowiec wgrywał mi soft w styczniu b.r. Mam wykupiony pełen pakiet w cyfrze+ i chciałbym dodać nowe kanały. Piszą o co najmniej wersji 1.04. Listę programów pobrałem ze strony producenta, nie wiem tylko co robić z softem? Proszę o poradę.

 

Witam. Użytkuję Cyfrę+ od stycznia 2010. Coraz częściej w mojej Arivie 200 występuje czarny ekran z napisem "zakodowany" a nawet "brak sygnału". Proszę innych użytkowników tego tunera o pomoc i komentarz do tej sytuacji . Wcześniej chodziła jak należy. Czyzby pogłoski o marnej trwałości Arivy 200 były prawdą? czy to cos innego ? :(

 

Tez tak mialem, objawy identyczne, zakupilem w listopadzie 2009 i juz 10 dni jest w serwisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam

 

Uaktualniłem soft na najnowszy w ariva 120 combo, niestety lista kanałów cyfry+ znikneła. Postanowiłem zrobić jak w opisie na oficjalnej stronie producenta :

Fast scanem i pakiet cyfra SD. Po zakonczeniu skanowania mam kilka kanałów ale brakuje całego TVN'u i POLSATU .

 

Co mam zrobic zeby odzyskac te kanały?

 

Zmienic jakies ustawienia?

 

Skanuje tylko jednego satelite hotbirda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...