Skocz do zawartości
  • 0

Problem z 2 konwenterem - Astra


Colin2000
 Udostępnij

Pytanie

Witam,

mam następujacy problem, minowicie ntene mam ustawiona w zezie na Hot Bird. Postanowiłem dokupić 2 konwenter po zamontowaniu go ( po prawej stronie ) w celu odebrania Astry 19 st. niestety niec nie chce odebrać. Sprwdzałem i podłaczyłem nawet analogowy truner bezposrednio pod konwenter i jak sie okazało żadnego kanału nie odebrałem ( ustawiałem na czestoliwosci kanału Eurosport (niemieckim) takze syg. powinien byc mocny natomiast po kilku próbach dałem spokuj z ustawianiem kowentera.

Czy jest mozliwe ze posiadam za mała czasze w antenie i jest za duzy odstep miedzy HB I Asra w mojej Antenie?

Ponizszy link przedstawia antene ....

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/16a ... a9b0c.html

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ja jak montowałem zeza na astrę to najpierw zbliżyłem konwerter i ręcznie szukałem najmocniejszej pozycji. Okazało się, że żaden z dostępnych mi zezów się nie nadawał. Jeden za duży, drugi za ciężki.. a wiec dorobiłem swój. Kawałek blachy, mała ślusarka i zez gotowy. Na początek wiec proponuje poszukać sygnału w taki właśnie sposób o ile masz łatwy dostęp do anteny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Dziekuje koledzy za podpowiedx spóbuje ,,pokombinować,, :)

Pozdrawiam Marcin.

zajrzyj do działu rozbudowa o zez lub zezy tam masz moje zdjecia.Przyjrzyj się jak można zamocować konwenter z tym,że u mnie główny kierunek astra,ale zobacz na uchwyty.Możesz mieć też konw.zepsuty.Ja mialem trafiony za pierwszym razem jak montowałem antenę i nie wiedziałem co jest grane.Okazało się,żę konwenter do wymiany a nowiutki ze sklepu.Zdarza się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...