Skocz do zawartości

Tuner DVB-T + analog


coppi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Takie zagadnienie sie zrobilo.

 

Zakupilem tuner HU2300: http://x3mtv-tuners.pl/product.php?id=14, jest DVB-T i analog, no i jeszcze wejscie na satelite mialo byc i jest AV.

 

Oprogramowanie TotalMedia 3.5.

 

Laptopa mam Fujitsu trzyletniego, procek Pentium M 1.7, grafika zintegorowana Intel 915GM/GMS.

 

Podlaczam do anteny naziemnej - obraz troche haczy (znaczy przerywa na chwile), prawie niezauwazalnie, ale jadnak.

Podlaczam do kablowki - wylapuje tylko czesc (ok. 12-13) kanalow, a wszystkich jest ok. 40.

DVB-T nie mam jak sprawdzic, bo nie mam zasiegu.

 

No i pytania - czy taki laptop da rade z TV z kablowki?? Procek podczas dzialania TV pracuje na 30-40%, o grafice nie wiem. W wymaganiach tunera pisza na stronie, ze 128MB ma miec dla SDTV, na pudelku jest, ze 16. Z Divxami i DVD sobie radzi bez problemu, to nie wiem jak to jest w koncu.

 

No i co z ta kablowka??

 

Ktos ma podobny sprzet i korzysta?? Bo juz zglupialem.

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja zmianie ulegla. TotalMEdia dziala w porzadku, procek pzrestal wariowac, bo raz byl 100%, potem znowu skakal, teraz jest tak w okolicach 40%.

 

Ale... jak mam podglad kanalow w malym oknie (tak 1/4 ekranu) to chodzi ladnie na kablowce i naziemnej. Jak daje pelny ekran, zaczyna przerywac - glos idzie plynnie, obraz na moment sie zatrzymuje co chwile.

 

Jakies pomysly?? Bo juz blisko wyglada mam nadzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 8 miesięcy temu...

Podłączę się pod ten temat.

Czy ktoś mógłby może polecić działający poprawnie pod Windows 7 tuner analogowo-cyfrowy na PC? Najlepiej w postaci karty na PCI lub PCI Express.

Obecnie posiadam WinFasta DTV 2000H i pod XP działa on bez zarzutu, natomiast w Windows 7 więcej z nim kłopotów niż pożytku. Ostatnio wskoczył mi blue screen a po restarcie okazało się, że zniknęły sterowniki i system nie pozwala żadnych zainstalować :/

Zależy mi na tym, żeby można było odbierać zarówno sygnał cyfrowy (np. DVB-T), jak i analogowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...