Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie likwidacja kanału TVN HD+1, który nie był kanałem premium i został włączony niezbyt dawno raczej nie będzie skutkowała możliwością zerwania umowy. Idąc takim tropem myślenia również dodanie nowych kanałów mogłoby skutkować zerwaniem lubn wypowiedzeniem umowy. Takie warunki dotyczą prawdopodobnie kanałów, które jako pakiet posiadają swoją cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To można by było tak perfidnie zrobić, że teraz wziąć 6 miesięcy gratis, a potem w maju czy czerwcu wypowiedzieć umowę nic nie płacąc :D Tyle że warto chyba jednak poczekać na jakąś oficjalną informację w sprawie Polsatu Futbol... A tak w ogóle można wypowiedzieć umowę z powodu zmian w regulaminie jak się jest jeszcze w okresie gratisowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To można by było tak perfidnie zrobić, że teraz wziąć 6 miesięcy gratis, a potem w maju czy czerwcu wypowiedzieć umowę nic nie płacąc :D Tyle że warto chyba jednak poczekać na jakąś oficjalną informację w sprawie Polsatu Futbol... A tak w ogóle można wypowiedzieć umowę z powodu zmian w regulaminie jak się jest jeszcze w okresie gratisowym?

 

własnie dlatego sie spytałem gdzie moge znaleźć wykaz kanałów gwarantowanych. Poniewaz rezygnuje teraz z polsatu po wycofaniu tvn+1, a potem bym wzial najwyzszy pakiet a po trzech miesiacach w raz ze zniknieciem polsatu futboll zrezygnował bym całkowicie z cyfrowego polsatu i przenius sie gdzies indziej. Zrobili mnie w konia przedluzajac mi umowe, natomiast nie wyslali mi aneksu oraz nowego dekodera to sie na nich odegram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak Presseserwis oraz kablowki podaja, ze Polsat Futbol zostanie zlikwidowany, to po sprawie! Ja sie ciesze, poniewaz Polsat Futbol mam w umowie, jak byk czarno na bialym i w czerwonej ramce! Juuuuppppiiii!!!! :mrgreen: Duzo sie ostatnio z tym wypowiedzeniem umowy dowiedzialem, takze tu na forum Satkuriera! Thanxx! :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...