Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz tak licze, nie wiem czy nie lepiej wybrac ten nizszy abonament z opcja dodatkowa HBO - chyba bedzie rozsadniejsze .. ten Superpremium jakis dziwny ten pakiet .. ;-/

 

p.s - ile wynosi aktualnie cena dobrania HBO ?

 

p.s 2 - czy ktos sie orientuje, czy jezeli jutro przedluze umowe << 1 dzien misiaca >> to bede mial tak jakby bezplatny miesiac ? czy musialbym to zrobic kilka dni pozniej ? ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że nie licz tak że grubo 27zł, bo można zrobić i tak że bawisz się w włącz/wyłącz wtedy włączasz pierwszego czy drugiego dnia miesiąca i ten miesiąc masz gratis a następny 27zł i znowu wyłączasz opcję i włączasz na początku miesiąca i następny darmowy i drugi płatny itd. wtedy wychodzi ci 27zł/2=13,5zł/mc lub jak nie chcesz się bawić to w każdej chwili dostaniesz HBO HD za 19,9zł/mc w zobowiązaniu na 9miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

p.s 2 - czy ktos sie orientuje, czy jezeli jutro przedluze umowe << 1 dzien misiaca >> to bede mial tak jakby bezplatny miesiac ? czy musialbym to zrobic kilka dni pozniej ? ..

 

Jak przedłużasz to nie masz gratis nic ( jak chodzi o pakiet), bo nowa umowa i ceny obowiązują od 1-go dnia następnego miesiąca, a za ten płacisz w/g starych warunków.

Natomiast jak dobierasz sobie jakąś opcję dodatkowa to ten pierwszy niepełny miesiąc masz gratis ( taka prawie stała promocja, bo w cennikach jest zapis o dopłacie w zależności od tego kiedy zamawiasz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jak przedłużę jutro << pierwszego >> to bedę miał naliczone dopiero w miesiacu przyszlym ? czy niestety by mnie to ominelo ??

 

Dziekuje za wyrozumialosc i z gory za odpowiedz

 

Caly czas rozkminiam, czy lepiej brac Superpremium czy jednak C+ Optimum HD i dobrac sobie HBO, tak jest chyba jednak taniej ... Do tego multiroom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cyfra.tv

 

Czy jest taka oferta dla przedłużających?

 

Tutaj opis oferty:

http://i.imgur.com/HHn3g.png

Tutaj i sama oferta:

http://i.imgur.com/LQAbV.png

 

Różnica, jest taka, że tutaj nie ma C+ w pakiecie, tylko trzeba go sobie dołączyć po standardowej cenie.

 

Bo konsultant mi wmawiał, że takiej oferty NIE MA, a przecież jest widoczna w ICA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest zręcznie opracowane.

rabat 50% przez nawet 12 miesięcy

Nigdzie nie jest napisane, że te 26 zł/miesiąc masz przez cały okres umowy :) tu jest haczyk.

Dla naszych stałych Klientów przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę zawierającą CANAL+ z krótką 12 miesięczną umową oraz 50% rabatem na abonament

O ile wiadomo, że umowa jest 12 miesięczna, tak nie podano na jaki czas jest rabat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Może i doszedł na skrzynkę pocztową ale musi go odebrać firma która w imieniu Canal+ opracowuje korespondencje, zarejestrować a nastepnie zeskanować i zapisać w systemie razem z innymi dokumentami na koncie abonenckim a to może potrwać od kilku dni do ponad tygodnia w zależności od obłożenia listami w danym momencie :D

 

Standardowa oferta przedłużeniowa (bez negocjacji) to umowa na 12 miesięcy i pakiet Start za 50% ceny przez cały okres umowy (czyli 13 zł) oraz pakiety od Kompaktu do Canal+ Optimum z rabatem 50% przez 6 miesięcy :D

 

W przypadku pakietów Canal+ Superpremium to rabat 47 zł od ceny standardowej 146 zł co daje 99 zł a w przypadku Canal+ Prestiż wyjdzie 149 zł przez 12 miesięcy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A orientuje się Pan za ile można dostać najmniej pakiet C+ Optimum ze STAŁĄ CENĄ na cały okres umowy?

 

I takie pytanie, który z dekoderów HD (Pace, Philips, Sagemcom) działa najszybciej (czas włączania, czas przełączania kanałów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj następująca ofertę przedłużenia: 53.50zł przez 10 i 2 miesiące po 107zł za optimum+. Co o tym sądzicie? jest szansa ugrać żeby taka zniżka była na całą umowę a nie na 10 miesięcy? Jaka minimalna opłatę mogę obecnie ugrać z nimi za optimum+

 

e: chodzi o optimum+canal+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam oprócz C+ mam Polsat i wiem co mówie. Canal+, Canal+ Film są zdecydowanie lepsze od jakiegoś śmiesznego Polsat Film. Co do Polsatu Sport to zależy jakie dyscypliny lubisz. Jeśli koszykówkę, żużel, piłkę nożną to bierz C+. Dodatkowo w CP nie ma kanałów tematycznych Cyfry+ takich jak Planete+ itd. które moim zdaniem biją na głowę te śmieszne kanały tematyczne polsatu (choć jak się uczepisz to są i one w C+)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to C+ i tak nie oglądam nie licząc ligi angielskiej i ekstraklasy (tego mi żal, racja) bo jeśli chodzi o filmy i seriale to wole od tego internet bo tutaj lecą same powtórki. Jeśli chodzi o tematyczne to tylko i wyłacznie Discovery i NatGeo i żadne tematyczne polsatu czy cyfry im nie dorównają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planete+ jest na prawdę świetny :) Rób jak chcesz, ja Ci proponuję zdecydowanie Cyfre+, do tego można ugrać Pace PVR za darmo. W Polsacie PVRów to ja nawet nie widziałem :P Co do filmów, to na Canal+ masz codziennie premiere, na Polsat Film raczej same powtórki (z resztą ten kanał także jest na Cyfrze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...