Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni temu do mnie dzwonili z super promocją 25zł za HBO na bodajże 9 miesięcy, pomarudziłem trochę dostałem najpierw zniżkę na PVR dodatkowe 5zł, później jeszcze ekstra zniżkę na HBO, dzięki czemu ostatecznie wyszło mnie 14,9zł, do tego jeszcze HBO GO do końca kwietnia (po tym opcja automatycznie się wyłącza, w razie chęci dalszego skorzystania z HBO GO trzeba zadzwonić na infolinie).

PVR miałem w promocji za 10zł, dodam że umowę przedłużałem w grudniu (po wypowiedzieniu), wcześniej miałem HBO, ale przy przedłużaniu zrezygnowałem z tego pakietu (wziąłem Canal+ Optimum i HD Promo), sam konsultant w czasie rozmowy wspomniał że była u mnie taka właśnie sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W tym tygodniu przedłużyłam umowę za 65 zł (pakiet C+ Optimum HD stały abonament przez 15 m-cy + dekoder HD za 0zł).

Udało się po kilku telefonach od konsultantów - w ostatnim dniu dzwonili kilka razy (dwie różne osoby).

A jednak można :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i udało się dziś przedłużyć umowę.

Rozmawiałem dziś z konsultantką dokładnie 57 minut przez telefon i negocjacje były ostre ale w końcu stanęło na:

 

Umowa na 12 miesięcy

2 miesiace gratis

Pakiet C+ Kompakt HD 68zł

Dekoder PVR za 0zł

Paczka kanałów HD - 3 miesiące gratis - przez kolejne 8 miesiący płatne po 3zł.

 

Proponowano mi też umowę na 15 miesiący i pakiet c+ kompakt HD za 53zł ale bez miesiący bezpłatnych. Uważam zatem że powyższa oferta jest lepsza. Średnia cena abonamentu jest mniejsza, umowa jest krótsza, no i mam dekoder PVR za darmo. Poza tym wynegocjowałem paczkę kanałów HD za jedyne 3zł, gdzie normalnie kosztuje 8zł. Sprawa dekodera też jest ważna bo jesli się otrzyma darmowy dekoder na całą umowę to za rok ten sam dekoder z dużym prawdopodobieństwem także będzie można przedłużyć za 0zł.

 

Tym którzy jeszcze nie wynegocjowali warunków umowy polecam cisnąc do końca. Absolutnie nie zgadzać się na pierwsze lepsze warunki. Można ugrać bardzo wiele. Ja miałem w sumie chyba 5 telefonów z Cyfry i wszystko odrzucałem. Teraz już po 3 umowach wiem że warto mówić czego się żąda i ile chce się płacić. Na początku wszyscy mówią że absolutnie Cyfra nie proponuje warunków jakie chcemy a na forach internetowych piszą bzdury ale po przyciśnięciu okazuje się że jednak się zgadzają.

 

Pozdrawiam wszystkich i życzę owocnych negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze dziś dzwonił konsultant ze "swoją" wersją

powiedziałem zdecydowanie nie, przypomniał mi o końcu umowy 29.02 - ku jego zdziwieniu potwierdziłem a nawet poinformowałem go, że mam później miesiąc na zdanie sprzętu

 

i tu Pan zaczął szukać, i szukał i znalazł to co chciałem ale na dłużej:

 

- C+ Optimum HD - 65zł/m

- MR - 10zł/m

- PVR HD 0 zł x 12 i 20zł x3

 

to podstawa, a opcje sobie albo włączę albo jak będzie bieda odłączę to jednak jest mały + w porównaniu z superpremium nawet za 99zł

Nikt nie wie czy nie uraczą nas znów modułem MR i wtedy będzie można odpuścić sobie opcje MR czy HD Promo lub HBO HD

 

Długość umowy przy ew ich fuzji z "n" to nie powinno mieć znaczenia bo i tak wtedy nagminnie wszyscy odstąpimy od umowy

Martwi jedynie, iż dają i na 13 miesięcy i na 15 przez co trochę naszą siłę jedności rozdzielają

 

Cóż, chyba zlewam już wyrywanie za free HD PROMO czy HBO HD na miesiąc czy dwa, a tuner za 20zł przez ostatnie miesiące umowy jak wspomniałem wcześniej fuzja sama wyrówna nam koniec umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rozmawiałem z miłą panią konsultantką - proponowała mi Canal+ Kompakt HD za 53zł + MR za 10zł. Nie przyjąłem oferty. Czytając powyższe posty zastanawiam się czy da się coś więcej ugrać. Darmowy dekoder mnie nie interesuje. Wolałbym zjechać z ceny lub ewentualnie darmowy pakiet HD. Pani konsultantka po "rozmowach z przełożonym" dalej twierdziła, że nic więcej nie może mi dać. Miała rację ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rozmawiałem z miłą panią konsultantką - proponowała mi Canal+ Kompakt HD za 53zł + MR za 10zł. Nie przyjąłem oferty. Czytając powyższe posty zastanawiam się czy da się coś więcej ugrać. Darmowy dekoder mnie nie interesuje. Wolałbym zjechać z ceny lub ewentualnie darmowy pakiet HD. Pani konsultantka po "rozmowach z przełożonym" dalej twierdziła, że nic więcej nie może mi dać. Miała rację ??

Nie ma zadnych przelozonych to jest kit odkladaja na chwile sluchawke i tyle"taka zagrywka psychologiczna"A co do oferty to dostales bardzo dobra taniej juz chyba nie dostaniesz,mi ten sam pakiet proponuja za 68zl :evil: bez multiroomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Dzisiaj rozmawiałem z miłą panią konsultantką - proponowała mi Canal+ Kompakt HD za 53zł + MR za 10zł. Nie przyjąłem oferty. Czytając powyższe posty zastanawiam się czy da się coś więcej ugrać. Darmowy dekoder mnie nie interesuje. Wolałbym zjechać z ceny lub ewentualnie darmowy pakiet HD. Pani konsultantka po "rozmowach z przełożonym" dalej twierdziła, że nic więcej nie może mi dać. Miała rację ??

 

Z czego zjechac? 53 PLN i taniej nie ma. Da sie to zrozumiec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rozmawiałem z miłą panią konsultantką - proponowała mi Canal+ Kompakt HD za 53zł + MR za 10zł. Nie przyjąłem oferty. Czytając powyższe posty zastanawiam się czy da się coś więcej ugrać. Darmowy dekoder mnie nie interesuje. Wolałbym zjechać z ceny lub ewentualnie darmowy pakiet HD. Pani konsultantka po "rozmowach z przełożonym" dalej twierdziła, że nic więcej nie może mi dać. Miała rację ??

 

ja kilka dni temu zaakceptowałem właśnie taką propozycję, czyli C+Kompakt za 53zł+MR za10zł, też chciałem HD Kompakt za darmo lub jakieś miesiące gratis i cisnąłem konsultanta długo na ten temat ale był nieugięty i wziąłem za 11zł, trochę drogo jak na 6 kanałów...

ale konsultant podpowiedział żebym co miesiąc wyłączał i włączał tą opcję i będę miał wtedy za 5,5zł.

Robi ktoś z was tak, działa to?? I w jakie konkretnie dni mam włączać i wyłączać tą opcję żebym płacił co 2 miesiąc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kolejny telefon i tym razem umowa przedłużona. Oto co otrzymałem:

 

- Canal+ Optimum - 65 zł

- PACE PVR - przez 12 mies. - 0 zł, 3 mies - 20 zł

- HBO HD z lojalką na 9 mies. - 19,90 zł

- HBO GO - 2 mies. za friko

- HD Optimum - 11 zł

 

Mam to co chciałem także jestem zadowolony. Jedyny minus to długość umowy, ale jestem prawie pewien, że Cyfra po fuzji zmieni ceny, także w razie czego będzie można umowę renegocjować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wypowiedzenie wysłałem miesiąc temu zarejestrowali je a do tej pory żadnego telefonu, doradzcie co robić? Wysłałem tez maila z moimi propozycjami.

I mejl też nie przyszedł zwrotny? Nie wiem, może masz błędny numer telefonu w systemie, zawsze możesz sam do nich zadzwonić

 

Dostałem list że nie mogę zerwać umowy z powodu podwyżki gdyż zaierałem ją 4 stycznia i zostałem w umowie poinformowany że ceny ulegają zmainie od 1 marca. więc :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...