Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu wczorajszym trzeci telefon z Cyfry. Tym razem nie jako nr prywatny a jakiś warszawski.

 

Po krótkiej rozmowie otrzymałem to na co liczyłem.

 

Superpremium, MR, PVR na dotychczasowych warunkach czyli 114 zł.

Dodatkowo wymiana Philips PVR na PECE PVR.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wypowiedzenie wysłałem miesiąc temu zarejestrowali je a do tej pory żadnego telefonu, doradzcie co robić? Wysłałem tez maila z moimi propozycjami.

I mejl też nie przyszedł zwrotny? Nie wiem, może masz błędny numer telefonu w systemie, zawsze możesz sam do nich zadzwonić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą odpuściłem sobie i wycofałem wypowiedzenie. Chciałem HD Promo za 0, ale nie dostałem. Najwyżej będę z tym robił jak z HBO: na poczatku miesiąca zamawiał, na koniec następnego rezygnował, chyba, że nie będzie mi się chciało, albo małej znudzi się Nickelodeon. Jedyne co zyskałem do PVR Pace za 0 zł w dzierżawie. Podsumowując standardowo: C+Optimum + MR + PVR za 75 zł /65+10+0/. Za wiele nie uzyskałem. Po kilkunastu latach żegnam się z niezawodnym Pioneerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak że jestem nowy na forum to przede wszystkim witam wszystkich !

 

Kończy mi się umowa "na dniach". Obecnie mam pakiet Optimum, C+ oraz HBO. Bez HD. Płacę 107 zł. Chciałbym zasadniczo zostać przy tym co mam tylko z opcją HD. Na ile mogę liczyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Właśnie wycofałem wypowiedzenie c+optimum 65zł, mr 10zł, pvr 10zł, hd promo 8zł. Pytałem konsultanta o dołączanie hbo bo wyczytałem że włączając 2go każdego miesiaca otrzymuje się ten miesiąc za free + następny płatny 27zł a on na to że wcale tak nie musi byc i że mogą mi naliczyć opłaty za ten pierwszy na to nie ma reguły.Miła ktoś sytuację że policzyli mu za dwa miesiące a nie za jeden?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że mogą naliczyć proporcjonalnie i jest to zgodne z regulaminem i cennikiem gdzie jest jasno napisane jak rozlicane będą oplaty za pakiety dodatkowe proporcjonalnie.

 

Nie wprowadzaj ludzi wbłąd był już ten temat wałkowany to, że naliczają miesiąc gratis jest na korzyść Klienta ale wcale nie muszą tak robić. Kosultant miał 100% rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...