Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już nie będę czekał na nową "super" propozycję, dzisiaj poszedłem do punktu i wziąłem nową umowę:

Optimum HD C+, HBO HD, HD Promo, eXXXtra, Multiroom, PVR - średnio na okres umowy 121 zł/miesiąc, do tego Philips 6201 HD za 149 zł.

Żaden konsultant nie da mi takiej oferty na przedłużenie - szkoda czasu na rozmowy telefoniczne - a mam te same ceny co wcześniej + bonus za sprzedaż sprzętu z zyskiem :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez podawalem juz pare postow wczesniej. C+ Kompakt z MR to 63 PLN w najlepszej cenie.

 

Ok dzieki, a Canal+Start z MR wynegocjowal ktos prosze o podanie do jakiej kwoty mozna negocjowac.

 

Panowie nierozumiem Canal+, w grudniu podpisalem umowe cos kolo 20 grudnia a 2 stycznia przyslali ze podnosza ceny. Po co takie cyrki robia i tylko mnie zniechecaja przez to do Canal+. W N-ce czeos takiego niema. Najgorsze to to ze od dluzszego czasu coraz gorsze oferty daja dla staych klientow ale to chyba standard. Nowi to nowi :P:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie chciałem dłużej czekać.

Dziś zadzwonił konsultant z Działu Relacji z Klientami i zaproponował:

C+ Optimum HD za 72 zł, MR za 10 zł i PVR bezpłatne użytkowanie, umowa na 15 miesięcy.

To 7 zł więcej niż wysłałem w propozycji mailowej do Cyfry. Wydaje mnie się, że naprawdę warto im mailowo swoją propozycję wysłać, wtedy łatwiejsze negocjacje są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
A ktoś się orientuje czy propozycja za 54 Optimum HD zawiera również 2 gratisowe miesiące jak w przypadku tej propozycji za 62?

 

@adrem dostal 2 gratisowe miesiace przy Kompakt za 44 PLN czyli w przypadku Optimum za 54 PLN tez tak powinno byc ale moze dochodzic kwestia indywidualna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś się orientuje czy propozycja za 54 Optimum HD zawiera również 2 gratisowe miesiące jak w przypadku tej propozycji za 62?

 

@adrem dostal 2 gratisowe miesiace przy Kompakt za 44 PLN czyli w przypadku Optimum za 54 PLN tez tak powinno byc ale moze dochodzic kwestia indywidualna.

2mc gratis możesz dostać tylko wtedy, gdy przy przedłużeniu skorzystasz z oferty jak dla nowych. Czyli warunki skopiowane z ulotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie szczescie do konsultantow "KOMPAKT C+ za 53zl"wzialbym w ciemno

Dzis drugi tel.z C+ niestety ten sam uparty konsultant :x z ta sama oferta co proponowal za pierwszym razem.

Start C+ 48zl wysmialem goscia zapytalem o kompakt c+ powiedzial ze 68zl i ze taniej nie bedzie odpowiedzialem ze za drogo i ze bez c+ moge sie obejsc a on ze mam zdac karte do konca miesiaca i sie rozlaczyl.No nic trzeba bedzie oplacic tnk hd a mecze w c+ ogladac w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Jak szybko konsultanci cyfry oddzwaniaja po wyslaniu swojej propozycji odnosnie przedluzenia umowy???

 

Macie jakies swoje doswiadczenia w tej materii??

 

 

 

 

mail wysłany w godz. 10-11, telefon 17-18, a wcześniej mail mniej więcej o 15 ze konsultant zadzwoni w ciągu 2 dni

sprawdziło się u mnie 3 razy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugie podejście po wysłaniu wymówienia.

 

Wysłałem mailem swoje propozycje (70 PLN za Optimum, kanały HD, MR i PVR lub 85 PLN za to co poprzednio plus Canal+)

 

Propozycja konsultanta

- 62 PLN za Optimum HD + 15 PLN PVR + 8 PLN za HD Promo (3 miesiące gratis), MR gratis. Umowa na 13 miesięcy. Średnia cena 83 PLN miesięcznie

lub

- 86 PLN za Canal+Optimum HD + 10 PLN PVR + 8 PLN HD Promo, MR Gratis, średnio miesięcznie 102 PLN

 

Standardowo konsultant twierdził, że stawki za pakiety Optimum HD czy Canal+Optimum HD są już maksymalnie obniżone. Na moje argumenty, że są abonenci, którzy dostali lepsze oferty stwierdził, że to było w styczniu, a teraz nieaktualne.

Stwierdziłem, że za drogo, podziękowałem za rozmowę i poprosiłem o kontakt jak będą w stanie zaoferować lepsze warunki.

 

Pozostaje mi tylko mieć nadzieję, że N-ka nie zmieni swojej promocji do końca miesiąca w razie gdyby Cyfra była nieugięta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Jak szybko konsultanci cyfry oddzwaniaja po wyslaniu swojej propozycji odnosnie przedluzenia umowy???

 

Macie jakies swoje doswiadczenia w tej materii??

 

Ja wysłałem propozycję wczoraj 9.00 odpowiedz na mail przyszedł że konsultant zadzwoni z propozycją telefonu brak do dzisiaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...